September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

jasminka27
13. sep 2008

Ahoj Matka...Ano cisarsky..Aj sa trochu bojim neviem ako je lepsie ci byt pri vedomi alebo plna narkoza...Ale kedze mam hrubsiu brusnu stenu gynekolog povedal ze na mojom mieste by si vybral tu plnu narkozu.. A prvacke sa zatial paci v skole, ta je cela nestastna ze je prdlzeny vikend 😀 No som zvedava do kedy ju to bude bavit..A co Sofi?A ty sa ako citis? Maly sa este na svet nechysta? 😉

jasminka27
13. sep 2008

Ozi Mati nevies co maju baby Silwieta, Claudinka, Jurocko?

martinna78
13. sep 2008

Jasmi vsetky majú chlapcov, a o chvilu sa pridame aj my 🙂
Tak budeme drzat palceky aby to dobre dopadlo, dufam, ze das vediet ked sa maly narodi 🙂 A bude Sebastian, ak sa dobre pamatam? 😉
To je dobre ze sa jej paci, tak nech sa jej dari 🙂 Sofi je spokojna, maju tu istu ucitelku co v prvej, taka mlada, perfektna 🙂

No ja som mala 1.termin 11.9. ale ultrazvuky na zaciatku ukazovali ze to bude o 2 tyzdne neskor, tak mam aj druhy termin 25.9., takze to mam take, ze fakt neviem, kedy to cakat, akurat porodnik hovoril, ze je velky maly, ze sa priklana skor k prvemu datumu, ale vcera som bola na poradni a povedal, ze asi skor ten druhy termin

martinna78
13. sep 2008

Jasmi
tu je tabulka s babatkami a fotecky, robi to Claudinka, ale teraz je v porodnici, takze tie najnovsie su tam neni zapisane, tak pokukaj
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

jasminka27
13. sep 2008

Jooj ked ti poviem s tym menom to neni este take iste..Emi chce strasne toho Sebastiana, manzel najradsej po sebe Janka a mne sa celkom paci adam..No ale asi sa priklonime k tomu sebastiankovi nech ma mala radsot..A u vas to ostava teda maxim?
Jeej takze vsetky chlapov 🙂 Ako sa valoju ci nevies?

martinna78
13. sep 2008

ano, i ked manzel sa s tym moc nestotoznil 😀 no ale nase dva hlasy so Sofi vyhravaju, takze nic mu nezostava

Silwi ma Miška, Claudi Luboška-vazil 4040 g- zatial najtazsie babatko a Jurocko ma Tobiasa Christophera - take netradicne 😉

jasminka27
13. sep 2008

Inak aj my sme uvazovali nad Tobiasom.. Pekne meno 🙂 Moj drobcek je podla usg malinky..Ma zatial 3048 g. Emi mala sice tiez 3200 g len ked sa narodila...Tak uvidime ci sa nesekol 🙂

martinna78
13. sep 2008

jej, aj mangel chcel Tobiasa alebo po nom Ondreja, ale proste moj favorit je Maxim 🙂
no tak mne hned porodnik minule povedal, ze uuuuha, vy mate velke babatko, no 1.9. vazil 3500 g, tak som velmi zvedava, kolko to nakoniec bude, ale beriem to s rezervou, ze to nie je presne. No Sofi mala 3900,takze ratam s velkym babom
😝

evitkamalicka
13. sep 2008

ahojte maminy 🙂

martinna78
13. sep 2008

Ahoj Evit, co si porabala? Ozaj a tebe je uz lepsie, tiez si bola nejaka chorlava. No mne neni moc dobre, hrdlo boli,hlava boli, uz aj kycham a zacinam soplit, boze vsetko sa na mna lepi 😀 😀 😀
co ti zabralo?

evitkamalicka
13. sep 2008

mati uz mi je fajn, len dnes ma boli hlava, asi z toho pocasia...ja som si davala paralen, ten sa v tehu moze

martinna78
13. sep 2008

len paralen nic viac? tak fajn, ze to rychlo preslo. No ja cmulam take pastilky ale su cisto bylinne vhodne v tehotenstve ale slabucke, takze este necitim ulavu v hrdle, no a paralen si tiez dam vecer ked pojdem spat, tak snad zajtra bude lepsie

evitkamalicka
13. sep 2008

mati len paralen, mne sa po nom uz prvy den velmi ulavilo

martinna78
13. sep 2008

tak dufam, ze aj mne zaberie 🙂

evitkamalicka
13. sep 2008

dufam ze ti to coskoro prejde

martinna78
13. sep 2008

dik Evit 😉 no v takomto stave by som nechcela moc do porodnice, dufam, ze sa nic nerozbehne, ale tak snad ked vcera na poradni mi povedal, ze to nevyzera este na porod, tak vydrzim, aj mangel je nachcipany, od neho som to chytila, takze by to vobec nebolo teraz dobre

evitkamalicka
13. sep 2008

tak sup dat si paralen a potit sa

martinna78
13. sep 2008

no asi idem trosku do perin, zacina mi byt nejak teplo, tak pa pa zatial, este nakuknem vecer

evitkamalicka
13. sep 2008

pa pa a pekne sa liec

slavica2
13. sep 2008

ahojte baby 🙂
gratulujem jurockovi a silwietke 🙂 🙂
fotecky uz maju v albumikoch?

evitkamalicka
13. sep 2008

slavi myslim ze fotecky este nie su...a o claudi uz asi vies ze uz to ma tiez za sebou

slavica2
13. sep 2008

ano o claudinke viem, tak maly lubko je ine mega babetko 😀 😀

evitkamalicka
13. sep 2008

slavi no veru, chlap ako sa patri 😅

vejinka
13. sep 2008

to nieee ako to moje skvrna 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
13. sep 2008

ja som velmi zvedava aky velky bude nas

vejinka
13. sep 2008

musim koncit..maly je nejaky divny...

winona24
13. sep 2008

ahojte babenky....

estell dnes som na Teba myslela,že už by Ťa mohli pustiť z nemocnice...chýbala si nám tu...

ajoj evit...

akurát sme sa vrátili z von...boli sme sa trošku prejsť...dnes bolo príjemne... 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
13. sep 2008

winon servus

winona24
13. sep 2008

čo je tu nové??? pribudla dnes len jedna maminka???

evitkamalicka
13. sep 2008

winon ani neviem, necitala som medzi tym kym som tu nebola

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre