September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

winona24
13. sep 2008

myslím,že niekto písal,že ziza dnes.... 🙂 🙂

eweny
13. sep 2008

ahojte kocendy, tak ako?

winona24
13. sep 2008

ajoj ew...aký si mala dnes deň????

evitkamalicka
13. sep 2008

ew ajoj...tak ako?

eweny
13. sep 2008

baby moje, no nic moc veru 🙂 radsej sa vy pochvalte..dnes mi bolo divne, ale to skor z toho, ze som akosi trosku nachladla..som aj ten horuci kupel dala a pekne si teraz podvecer vyslapala domov po schodoch, sice som len po 4. poschodie zvladla..zacalo ma velmi pichat v podbrusku, tak som sa ten zvysok vyviezla vytahom 😀

evitkamalicka
13. sep 2008

ew ja tiez nic moc, cely den ma boli hlava...takze urychlujes?

eweny
13. sep 2008

evit, to mame asi z tej zmeny pocasia a cakaju nas teda dost chladne dni, ale aspon sa bude lepsie rodit 🙂 ak sa tam vobec dopracujeme..ale hej, snazim sa urychlovat, ale akosi to nezaberaaaaaaaa 😒

evitkamalicka
13. sep 2008

ew no ja si tiez myslim ze to bude z toho pocasia, ale mne bude chlad vyhovovat, len teraz je to taky nahly prechod z tepla do zimy....a sexik neskusate?

winona24
13. sep 2008

ew my máme zase za sebou "hnačkovú" noc...obaja s milanom sme mali behačky v noci...tak dnes máme diétny deň...
dosť som sa bála ...Milan mi skoro odpadol...aj o malú som sa bála,aby jej to nejako neuškodilo...ale kopká,tak je snáď dobre... ☹

evitkamalicka
13. sep 2008

winon a co ste popapali ze vam bolo zle?

eweny
13. sep 2008

evit, aj mne velmi vyhovuje chladnejsie pocasie, ja mam dokonca rada aj zimu, pokial nie je taka ucvachtana, clapkanicova 🙂 nuz mam ale dilemu, co si obujem na tie moje spuchliny, ked sa takto ochladilo..asi mi zostane jednine, dat ponozky do slapiek..eeeejjjjjj, to bude zo mna fesanda 😀 😀 sexik?..nuz ani nejak nemam na to chut, ale uz aj nad tym uvazujem 🙂

eweny
13. sep 2008

winon a to co sa udialo?..urcite to malej nemalo ako uskodit, hlavne ze uz je dobre..

winona24
13. sep 2008

ja neviem baby...piekla som včera bábovku,ale tam nám nemalo čo uškodiť...ide o to že nás to schytilo na minútu presne....
ale už je nám naozaj lepšie...ale v noci mi nebolo všetko jedno

eweny
13. sep 2008

winon, ze by ste to mali obaja taku vnutornu nervozitu?

citam, ze uz aj Ziza je maminkou?..tak blahozelaaaaaam 🙂

boooooooze, kedy to uz pride aj na nas?

winona24
13. sep 2008

ináč ew aj ja mám dilemu,že čo na seba...teplejšie veci ako rifle sú mi už tesné...ponosila som ich celé tehu,ale posledný mesiac už ledva ledva....kým bolo teplo,nosila som sukne a plachťáky... 😖 😖 😖

winona24
13. sep 2008

neviem ew...mama mi hovorila,že je aj nejaký vírus teraz...darmo po nemocniciach chodím,tak by som sa ani nečudovala...

winona24
13. sep 2008

ew príde....skôr či neskôr... 😀 😀 😀

eweny
13. sep 2008

winon, neboj nic, verim ze ty uz nejak teraz veci potrebovat nebudes 😀 ja som si kupila na zaciatku tehu tehotenske leginy z litexu a nosim ich az doteraz, su uzasne prakticke a ponosim ich veru aj po porode, kym sa naprcem do rifiel..

veru, v nemocnici kadeco na nas moze skocit..mna strasne svrbi hlava, aj ked som cerstvo zmyta, uz mi aj drahy pozeral, ci som nejake zvieratka nechytila, ked chodim na tie pasy ani nevieme ake kadejake zeny tam lezali..uffff

winona24
13. sep 2008

no len by ma zaujímalo ew ako budem vyzerať po príchode z pôrodnice.... 😝 😝 😝 😝

eweny
13. sep 2008

winon, urcite dobre 😀 😀

winona24
13. sep 2008

keby si vedela aká som už nervózna z toho môjho obr tela... strašné.... ja už ledva fučím.... jak vyvrženej vorvaň 😀 😀 😀 😀

winona24
13. sep 2008

ew už aj estell je domka...joj baba..závidím jej.... 😅 😅 😅

winona24
13. sep 2008

pozrite si estellin album...pridala fotkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

eweny
13. sep 2008

winon, no neuveris ale viem si to predstavit 😀 😀 uz je to len za par..musime tomu verit..vsak ty uz ides aj do nemocnice, nie?..prave si citam nejake tie strany dozadu, tak som videla, ze sa uz aj estell ukazala..super 🙂

estella
13. sep 2008

ano som doma....ale akosi nestiham sa vam velmi venovat....dala som foto kuknite...

winon co ty moja....ako sa citis

evitkamalicka
13. sep 2008

estell ahojcek...maly je aky chutny macko 😵

winona24
13. sep 2008

estellka maximko je krááásavac po maminke....chlap ako má byť...gratulujem....

eweny
13. sep 2008

estell, ahooooooj moja, tak ta pekne vitam 🙂 no maly je proste uzasny, ake ma vlasky..ja som totalne hotova z vlasatych deticiek, som zvedava ci mi budeme mat nejaky porast 😀 boooooze, vsak ty si aj na tej koze po porode vyzerala super 🙂

winona24
13. sep 2008

estell ako som už bola písala...ako veľryba.... 😀 😀 😀 ale v pondelok idem do nemocky,tak už to budem mať aj ja za sebou

estella
13. sep 2008

dakujem baby...a aj vsetkym za gratulacie....a ja taktiez gratulujem vsetkym novym maminkam a tym ktore stale cakaju zelam skory porod a taky lahky ako ten moj..... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre