September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

vejinka
14. sep 2008

tehu...tak dnes alebo zajtra? no super drzim palce nech je to vtedy ked bdues pripravena 😉

zuzana1710
14. sep 2008

ahojte..tehulka,ak mam bolesti v krizoch a dost silen,tak sa priprav 😀 😀 😀 v podbrusku nemusia byt take bolesti..to pride neskor..

zuzana1710
14. sep 2008

sorry,ak mas bolesti v krizoch a dost silne-tak to malo byt

evitkamalicka
14. sep 2008

tehuli no takze to vyzera dost nadejne

lenka.pav
14. sep 2008

ahojte, evit, neboj, ja tu este zostanem s tebou 😉

zuzana1710
14. sep 2008

evit,ved ty si mala tusim termin 15-ho,nie???tebe to stale menia??ja by som bola uz blazen z toho 😀

lenka,ahoj...

lenka.pav
14. sep 2008

a aj skrecok a snad sa este niekto najde 😉

lenka.pav
14. sep 2008

inak, mna bolia krize uz tri dni a dost to boli a aj brucho mi casto tvrdlo a bolelo a nic z toho. boli to len cvicne konrakcie. ale tie prave vraj isto rozpozname 😉

zuzana1710
14. sep 2008

ja som mala termin na dnes...takze ja by som mala dnes rodit.... 😝 😝 😝 nechcela by soooooom... 😅 😅 babo by uz bolo velikeeeee a dotrhala by ma 😝 😨

evitkamalicka
14. sep 2008

zuzi ja mam dva terminy prvy 15.9. a druhy 27.9. aj kvoli tomu ze som mala dost nepravidelnu mrchu

lenka.pav
14. sep 2008

zuzi, nestars, ja budem musiet vytlacit stvorkiloveho valibuka 😖

zuzana1710
14. sep 2008

lenka,tak to si pis,ze tie prave spoznas hned...teda aspon ja som ich spoznala...bolo to az na porodnom stole..inak dovtedy len tak strasenie a tiez som myslela,ze to su prave,ale prdlajs...prave prisli tesne pred narodenim malinkej.. 😉

evit,tak to mozes teda uz zajtra ocakavat 😉 😉 mna by slahlo z tych terminov..mne ho ani raz nezmenili...mala si ho zmenila svojvolne 😀

zuzana1710
14. sep 2008

lenka,neviem si to ani predstavit...ale ja som uzka tam dolu,tak to preto..mozno ty nebuddes a v pohode vytlacis babo....ja by som mala s tym problem a aj porodna baba to povedala,ze dobre,ze malinka mala len 2940g...a aj tak ma museli nastrihnut a tahali ju s kliestami chuda moje male..aj na hlavicke mala potom 3 dni take cervene tam kde ju zachitili s tymi kliestami...a clovedk by si myslel,ze taka baba velka ako ja,ze budem tam dolu sirokaaaaa..a to som cvicila..do 8 mesiaca pracovala..ale aj tak porod som mala super..nestazujem sa..

estella
14. sep 2008

tak som prisla kuknut na chvilku....leni neboj sa maly mal 3940g a vytlacila som ho v pohode ani som nechcela verit ze bol taky velky ke mi prisli povedat vahu....len musis poriadne pocuvat co ti hovoria a ked povedia tlacit zatlac najsilnejsie ako vies a maly bude vonku ani sa nenazdas....moj muz bol prekvapeny ako to vsetko rychlo prebehlo....
..a to sa na mna prisla pozriet po porode este aj jedna sestricka ze jej povedala kolegyna ze take utle ziena porodilo skoro 4kg babo a uplne v pohode...tak sa neboj a tes s na to pojde to lepsie.... 😉 😉 😉

estella
14. sep 2008

..ja myslim ze sa to uz u vas vsetkych pomali rozbieha...ja som 3dni pred porodom citila stale take bolesti brucha..pocit akoby mi to brucho nieco tahalo k zemi....a pritom som brucho padnute ani nemala....a tiez bolest v krizoch....ale ja myslim ze u mna pomohla vtedy aj ta zmena tlaku...lebo celu nedelu bolo strasne teplo a vnoci sa pocasie zmenilo a zacalo prsat....v ten den mali v NR sedem porodov takze chytilo to az sedem mamiciek...

cemi
14. sep 2008

ahojte 🙂 tehuli no super, ze uz sa ti mozno rozbieha 🙂 budeme drzat palce 😀
mna dnes tak manzel nasral, prisiel totalne nadr.any domov v noci a vseliake nechutnosti tu porobil 😠 😠
tak ho teraz potrebujem, ale neprejdemu to len tak, aj kebyze mam ist dnes rodit. a na just nepojdem!!!! 😀

zuzana1710
14. sep 2008

vidis estell u kazdeho je to individualne..nezalezi aka je postava..ja som take hoviadko a uzka dolu a ty utlucka a v pohode si vytlacila takeho valibuka 😉 😉 😉 ale ja som sa nejak moc netrapila..teda vobec som sa netrapila...kedze som nic necitila..len ma museli nastrihnut..ine nic...naozaj som spokojna s tym ako prebehol porod..a dopriala by som kazdej taky lahky a rychly porod... 😉 😉

zuzana1710
14. sep 2008

a presne som vedela kedy mam tlacit..ja som citila tlak aj cez epi....akurat bolest som necitila..ja neviem..na mna to asi inak ucinkovalo 😀 😀 😀

katkausko
14. sep 2008

Ahojte babule, tak kto nám ešte neporodil..? Estell už domka z nemocnice.. 😉 Tehulka nám ide rodiť.. 😉 idem si pozrieť vaše ratolesti v albumoch.. 🙂

estella
14. sep 2008

zuzi aj ja doprajem ten moj porod kazdej mamine....a teba nebolela ani hlava po epi?

estella
14. sep 2008

katka ahoj....dakujem za oznamenie ze je malinky na svete....pozrela som si tvoj album...mala je zlatuckaaaaaaaaa....

basky
14. sep 2008

Ahojte babulky,
pozdravuje Vas Silwieta, maju sa s Miskom dobre, obaja zdravucky a cakaju, kedy ich prepustia domov za tatinkom 😉

katkausko
14. sep 2008

Ale stále trošku žltučká.. v pondelok nám až hrozila nemocnica, ale čierne uhlie zabralo a bilirubín klesol..máme už tri týždne a stále tá mrcha nechce odísť.. a to my doki povedal ,že to môže trvať aj dva tri mesiace.. 😠 😒 Hádam nie..

slavica2
14. sep 2008

tehul, aj ja som kontrakcie hned spoznala 🙂 to bola bolest, ale u mna to nemalo nic spolocne s menstruaciou, ani krizami, ale nenormalny silny tlak na konecnik 🙂

katkausko
14. sep 2008

Ďakujeme Basky a GRATULUJEM 😵 😉

katkausko
14. sep 2008

Baby a Caludi to má už za sebou.?

katkausko
14. sep 2008

oprava Claudi

estella
14. sep 2008

katka to mi ani nehovor ze stale bojujete zo zltackou lebo aj my sme na tom tak...to vazne 2-3mesiace

estella
14. sep 2008

aj ja davam cierne uhlie...rano dostal prvu davku aj sa cudujem ze to zjedol...sice bol cely cierny chudacik ale dostala som to do neho.....my ideme na krvicku v utorok tak dufam bude v poriadku...teraz sa vyvaluje v kociku je len v plienke a je aspon na dennom svetle ked slniecko nemame.....

slavica2
14. sep 2008

ano katka, claudinka predvcerom porodila 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre