September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

winona24
7. sep 2008

ja sa tu hrám s fotkami...chcem konečne popridávať nejaké... 🙂

claudinka
7. sep 2008

ja uz som aj Mamu a ja precitala, napisala si maly kusocek do dennicku, co som sa chystala uz sto rokov, lebo ja som si vzdy pisala dennicek a straasne to zanedbavam posledne dva roky 😒 ale vela som tomu nedala, vylustila som dve krizovky, pokukala smsky z porodnice, co cem posielat a este som nevybrala, ktore 🙂 spapala som nektarinku a sladkosti a muzik mi tu odfukuje.. a zapnute mam formulky v telke, kedze tam uz voobec nic nejde.. a asi ma muzik obesi, ked vstane a zisti, ze som sa nedotkla toho obediku, co on pripravil.. ked ja ale voobec nemam chut na kuriatko ani na ziadne maso ☹ tak mi ho je luto, ze sa tak snazi a ja to furt nejem.. ☹

winona24
7. sep 2008

claudi a tak on to pochopí...neboj...musí vedieť,že mu to nerobíš naschval...

smsky??? máš nejakú dobrú stránku??? aj ja by som si chcela nejakú nachystať,nech už potom len rozposielam 😀 😀 😀 😀

claudinka
7. sep 2008

• Nesmelým bozkom začína rozprávka, končí sa úsmevom malého dieťatka. To nie je rozprávka, to je už život sám, nech veľa šťastia prinesie i nám.
• Hurá! Tak už konečne vidím svoju maminku aj zvonka! Aj tatinko sa mi páči. Volám sa ..., vážim a meriam/moje miery sú... Mama to prežila, tatino tiež.
• Konečne som na svete! Moje meno je..
• Chcem Vám vo svojom mene oznámiť, že dnešného dňa o xy.xy h. vydalo bruško mojej maminky tajomstvo s menom... vážim a meriam.. Všetci sme v poriadku.
• Ahoj teta/ujo. Ešte ma nepoznáš. Dovoľ, aby som sa Ti predstavil. Volám sa.. narodila som sa.. moje miery by mi závidela aj Naomi Campbell. Pravdepodobne ma uz v piatok zastihnete na adrese.....,navstevy nahlasujte u mojej sekretarky-maminky. Dakujem.
• Hura! Tu som! Už od 12:00! Co sa tyka vahy som valibuk po tatovi 2 950 g, 48 cm. Inak zatiaľ všetko OK. A...ozaj, volám sa Zofia.....!
• Pavol S a Danka S vam oznamuju ze krátko pred polnocou Nikolka S zavítala medzi nás (50cm a 3OOOg)
• Uz som tu ja - Ellka a 2990g a 48 cm som velká. 22.2.2006 o 19:40 h prisla som, maminke a tatinkovi (Gabike a Andrejovi M) velku radosť urobila som. Dovidenia
• Ahoj, nejsem hvězda jako Orlando Bloom,ale dnešní den je ten můj.
Mé jméno je Lukáš Blum. Mám 55cm a 3550g. Jsme v pořádku.....
• Ahoj, tak som tu! Pise za mna mamicka, bo ja som este malicka. volam sa ...., narodila som sa dnes o ...., meriam...., vazim.... A mamina aj ja sme v poriadku.
• Dnes ráno prišla ku mne na balkón hviezda, volá sa... a meria...
• Dnes ráno nám, mamke a tatkovi, nebo poslalo svoju najkrajšiu hviezdu.
nášho syna (dcérku) ...... a miery, meno...
• Bouchejte šampaňské - konečně je to tady. Dnes se nám narodila......
• Ocko ide chlastať, mamka fučí od bolesti, takže sa musím predstaviť sám... volám sa ....., vážim .... g, meriam .. cm a fandím slovenskuuuu
p.s. všetci traja sme o.k.
• Dnes vydalo bruško mojej mamky najkrajšie tajomstvo sveta! MŇA! meno, miery...
• Dnes moja maminka vytlačila najkrajšie chlapčiatko (dievčatko) na svete. MŇA! meno, miery...
• Ahoj, 9 měsíců jsemse skrýval v utajení, ale dnes v ... hod. je čas, abych odkryl svou pravou identitu: jsem .... (jméno), ... kg, ... cm a pořádně to tu roztočím!
• S poradovým číslom 2 sa Vám predstavuje ďalšia krásavica: Volá sa ....., je narodená v znamení..... (o ... hod) a jej miery sú opäť ideálne: .... cm a .... g - pri druhom dietatku
• Dievcatko/Chlapciatko sa cez pusinky dostalo az do perinky
Krasna hlavka nezne vlasky, toto je nas vytvor lasky
Nech ta laska pretrvava, neunavna, naskonala
Narodil/a som sa o....Volam sa.... vazim... meriam...
Tesim sa na Vas
• Brusko dneska opustilo miminko,
lebo miesta tam uz malo malinko.
Od 18.30 sladko spinka,
u maminky u tatinka,
XY,kt.vazi...,meria....
• Prijmite zvest ludia mili,
vsetci dobri znami,
ze nas syncek XY,
je uz medzi nami.
• Vsetci cujte novinu,
mame vacsiu rodinu!
Dnes o 15.35 bol ten cas,
kedy Janka prisla medzi nas.
• Dnes do sveta posielame
tieto stastne slova,
prekrasneho syna mame (krasnu zdravu dcerku mame),
prisla radost nova.
• Od 20.03.2008 18:35 hod je na svete o chlapa vic: Tadeas R. - 4000 g a 54 cm. Vsichni jsme to prezily ve zdravi.
• Posíláme celému světu, pro nás tu nejkrásnější větu. Už nejsme dva, ale tři!! Dnes se nám narodil(a) ..., s mírami princezny (prince) ......, všichni tři s tatínkem jsme v pořádku .
• Po deviatich mesiacoch v maminom brušku som už zatúžil po ockovom náručí. Volám sa ........

claudinka
7. sep 2008

noo neviem, ci pochopi.. este vcera sa stokrat spytal, ako ma to kuriatko pre mna urobit, aby som to zjedla 😢

winona24
7. sep 2008

fúúúúha claudi....kujeeeeeeeeeeeeeem.... kopírujem...vyberám... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

claudinka
7. sep 2008

ja si neviem vybrat tusim z piatich 😀

zanin
7. sep 2008

ahojte brusinka

zanin
7. sep 2008

aj vam je take teplo?

zanin
7. sep 2008

claudi mohla by si mi pridat fotky bruska do spolocneho albumu? Mam ich zoradene a je tam aj tyzden napisany. Dakujeeem 😉

claudinka
7. sep 2008

zanin ani nehovor 😀 juuj ty mas termin zajtra 😉 ako sa citis? vyzera to tak, ze to aj zajtra bude?

winona24
7. sep 2008

claudi pridala som aj nejaké.... 😝 😝 😝

zanin
7. sep 2008

ani nie aj ked v noci ma chytali take bolesti do panvy. Uz sa zacina roztahovat a napomohlo tomu urcite aj to ze som si dala tie homeopatika. A dnes rano sim si dala zase tak uvidime 😉

claudinka
7. sep 2008

babule, pridala som vam iba najnovsie bruska 😉

zanin myslis, ze to bolo urcite nimi? 😕

zanin
7. sep 2008

Ja budem rada ked sa to pohne lebo kazdy lekar mi vravi nieco ine. Ked som bola u primara v nemocke tak mi povedal ze som na prst otvorena. A teraz vo stvrtok som bola zase u svojeho dokyho a ten povedal ze sa este nic nedeje tak ja neviem. Ale ked som sa pytala ci pojdem na termin tak povedal ze ano. Ale v termine sme v podstate este 2 tyzdne. Uz si tak myslim ze ked zacne v noci prsat tak pojdem na to 😀 . Ale aj ten datum 9.9. ma laka.

zanin
7. sep 2008

no niesom si celkom ista ale doteraz som nic nemala a vecer som si ich dala a v noci som sa zobudila na bolesti ako ked sme rastli ak si na to este spominas.

claudinka
7. sep 2008

tak ten datum to mas pravdu 😉 a s tymi doktormi tiez, kazdy ti povie inak 😒

zanin
7. sep 2008

Drahy si uz zapisoval tie smsky co bude posielat. Inak je dost vydeseny. Rano sa ma pyta ci ma ist v pondelok do prace. Ja som mu povedala ze pojdes a ked ti zazvoni telefon tak pusti vsetko z ruk a let domov ako o zivot 😀

claudinka
7. sep 2008

zanin 😀 😀 robi daleko od domu?

zanin
7. sep 2008

ani nie. Ma to domov asi tak 25 minut ale viem si predstavit ten stres ked mu zavolam ze uz je to tu tak nebude vediet ani kde ma kluce od auta 😅

claudinka
7. sep 2008

zanin presne preto chcem, aby ma to chytilo v noci 😀 pekne pomalinky spolu bez stresu.. teda s urcitou davkou napatia a vzrusenia 😉

zanin
7. sep 2008

to sikrasne napisala 🙂

evitkamalicka
7. sep 2008

ahojte...tak sme sa vypotili a uz je nam lepsie

claudinka
7. sep 2008

zanin straaaaaasne teplo 😒 a ja uz od rana neviem, co od dobroty.. som nejaka nemastna-neslana 😠

claudinka
7. sep 2008

evitus aaaale mars naspat do postele!!!

evitkamalicka
7. sep 2008

claudi musim si troska aj posediet a pochodit po byte

claudinka
7. sep 2008

dalsia krizovka vylustena 😀 pojdem si asi zdriemnut.. ten moj muzik uz odfukuje tri hodinky, zase pojde neskoro spat 😠 😠

claudinka
7. sep 2008

evitus ale len nachvilku 😉 😉

evitkamalicka
7. sep 2008

jasne ze len na chvilku, potom pojdem znova do postele 😉

claudinka
7. sep 2008

evitus a to si len prechladnuta ci nieco vaznejsie?

tak ani driemat sa mi nece.. ja uz neviem, co by som od nudy robila.. citat ma nebavi, pisat, chatovat, lustit.. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre