September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

zuzana8
15. sep 2008

ja som chcela dátum najlepší z numerologického hľadiska, ale teraz mi je to už úplne jedno, kedy sa narodí, len nech už to príde... 🙂 toto čakanie je najhoršie...

evus
15. sep 2008

skrecok,ano zajtra,maly ma stale zle ozvy srdiecka,tak to uz nechcu predlzovat.

terezicka
15. sep 2008

Jej Evuš takže zajtra ťa čaká ten veľký deň? Budeme na teba veľmi myslieť 🙂
Zuzka ja som chcela aby sa malá narodila na moje narodky, ale som prišla na to že to mi je úplne jedno, hlavne nech sa nám narodí zdravučká, nech nemáme žiadne komplikácie a nech už je tu pri nás 😵

zuzana8
15. sep 2008

evus, tak držím palčeky, nech to dobre dopadne,

evitkamalicka
15. sep 2008

evusik drzim palec

skrecok
15. sep 2008

Aha, tak to by som uz radsej brala zajtra sekciu...Bude vsetko v poriadku 😉 .

Zuzi, ja som chcela aby sa malicke narodilo 1.10. na nase vyrocie svadby, ale citim ze dovtedy nevydrzim. Nevadi, nech je zdravucke.

zuzana8
15. sep 2008

terezička, to už si želám aj ja 😉 hlavne zdravá, škoda že sa nedá naplánovať pôrod, taký rýchly, málo bolestivý 😀

evitkamalicka
15. sep 2008

skreci my mame prve vyrocie svadby 6.10., ale dovtedy dufam ze porodim

zuzana8
15. sep 2008

júj, 1.10.2008 to by som ja zas nechcela, to by malá bola taká malá individualistka až hrom 😀 a neporadila by som si ňou 🙂 to by bolo samé, ja-ja-ja

terezicka
15. sep 2008

My sme mali výročie svadby v auguste takže to nič, ešte môže tak stihnúť moje narodky, ale už mi je to jedno čo ichs tihen alebo nie...
Ale podobne ako Škrečok mám pocit že nám to už nebude trvať dlho, dúfam že sa nemýlim a nebudem tu strašiť do polky októbra 😀 😲

zuzana8
15. sep 2008

ja mám CS2, tak ma to tak povzbudilo, že aspoň niečo, ale to vyšetrenie bolo dobre bolestivé..už sa teším zasa na štvrtok.. 😠

evus
15. sep 2008

baby,dakujem vam velmi pekne,akonahle sa bude dat,tak vam dam vediet ako sme dopadli.

terezicka
15. sep 2008

Ja idem v stredu do poradne tak som zvedavá aké dobré správy mi povie môj dr 🙂

zuzana8
15. sep 2008

bambulky, idem si urobiť kávu a ešte ožehliť a potom ma čaká zasa posteľ, prídem pozrieť neskôr, kto nám odbudol 😀 🙂

terezicka
15. sep 2008

Zuzka tak papa 🙂

klaudinka21
15. sep 2008

dobre ranko, a aj obru chut k ranajkam ak niekto ranajkuje:O)))

terezicka
15. sep 2008

Jej Klaudinka a ty si ešte celá moja? Natálka sa neponáhľa na tento svet?

klaudinka21
15. sep 2008

jeee winon gratulujeeem, vela vela zdravicka prajem aj tebe aj malinkej 😀 😀

klaudinka21
15. sep 2008

aaaaj Terez veru nie, ja uz neviem ani ako ju mam vypudit alebo nalakat von 😀 ja hovorim ze prva som sa strojila ze idem rodit a od vtedy ako keby utalo nic sa nedeje a veru mam aj taky pocit ze budem posledna do kelu 😀

klaudinka21
15. sep 2008

pozeram ze dake nove mamicky sa tu ku koncu objavuju.nie??

terezicka
15. sep 2008

Klaudinka ale neboj isto nebudeš posledná 😀 Kedy ideš na ďalšiu poradňu? A čo ti povedali na tej keď si bola naposledy?

klaudinka21
15. sep 2008

no doky povedal, ze na porod to zatial nevyzera,este stale som zatvorena a poradnu mi dal az 19. v pitok a to by som mala mat termin v stredu 17,tak ja uz fakt neviem...asi budemem musiet s Dodov viacej vystrajat 😀 nech poriadne spravi malej cesticku von 😀
a ty ako sa citis??

terezicka
15. sep 2008

Klaudinka veru to by mohlo pomôcť, len sa trošku pritúľ k Dodovi viac ako zvyčajne 😀
Ja som sa chcela tiež včera túliť ale sa nám ohlásila návšteva, tak sme rýchlo bežali do obchodu, poriadili, návšteva sa hodne zdržala a my sme hneď išli spať lebo dnes ráno Marek vstával o 4:15 a išiel do roboty 😝 ALe zajtra mi snáď to túlenie vyjde, lebo v stredu idem na poradňu tak nech ma aj doki poteší nejakou dobrou správou 🙂 Ale ja si myslím že do môjho tp už budem rozdvojená, aj moja starká mi to povedala že podľa nej už dlho nevydržím takto...Tak uvidím, no bár by mala pravdu...Lebo prenášať nechcem ani za nič 😅

klaudinka21
15. sep 2008

prenasat veru nechcem ani ja a ked tak max jeden dva dni to mi bohate staci:O)))my sme mali tiez vcera upratovaciu naladu teda nie ja ale Dodo, poriadil cely byt a este aj navaril obed, som normalne cumela ako kmital po byte 😀 ale chvilu som aj rozmyslala co za to bude chciet ale nic nepovedal, takze sa dnes fajne nudim ked mi vsetko porobil, jedine mozno ak mam pradlo uz suche tak to by som dozehlila ale inak nic moc...aj nam sa vcera nasackovala navsteva ale taka co sa neda odvolat, Dodov kolega z BA aj s jeho zenou a dietatom, podarena ta mala ma 1.5 roka ale strasny certik , packala po mojom psovi a ten chudak statocne zdrzal vsetky rany co nesli pomimo:O)))sme sa smiali na nom aky je statocny 😀

terezicka
15. sep 2008

Idem sa offnúť, ozvem sa poobede, možno už Klaudinka budeš akurát na pôrodej sále vtedy 😉

klaudinka21
15. sep 2008

bodaj by si mala pravdu tak packo zatim 😎

lisula
15. sep 2008

caute babenky. my len tolko že sa máme fajn a potom pridáme foto. idem sa na nho pozrieť lebo ideme papať. papík a držte s ačo ste ešte nerodili.

lisula
15. sep 2008

je to krásny pocit a stojí to za to.

skrecok
15. sep 2008

Uz som tu a najedena 😝 . A idem trosku upratat kupelku a potom si lahnem...

Lisula, este raz gratulujem... 😵

slavica2
15. sep 2008

ciao baby 🙂
tehulka gratulujem 🙂 to musel byt rychly porod, ved sme si este o 21 h pisali 🙂 🙂
vela zdravicka a mliecka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre