September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

barbiek
15. sep 2008

dakujem evka 🙂 ,ako tozvladas dve deticky malinke ide to?musis byt riadne unavena

klaudinka21
15. sep 2008

ja idem poumyvat riad majte sa zatial babenky packo 😀

evitkamalicka
15. sep 2008

ahojky 🙂

ollako
15. sep 2008

ahoj evitka, tak ako? so mnou sa nieco deje.... dnes od jednej ma boli chrbat a tvrdne mi brucho, ale nezda sa mi, ze by to bolo pravidelne, tak neviem, zrejme len poslickovia, ale je to dost neprijemne 😖 , mozno sa to rozbieha vsak uvidim, necham tomu volny priebeh 😉

evitkamalicka
15. sep 2008

ollako ja mam poslickov uz vyse tyzdna a nic, takze ja uz ani nenamyslam ze by sa nieco mohlo pohnut

ollako
15. sep 2008

co ze? tak to tiez neni bohvieco aj ja si namyslam, ze to na mna ide 🙄 , ak mozu byt poslickovia tak dlho, tak to som na tu fakt do decembra, ale ja uz nemozem ani obsediet vrti ma na stolicke akoby som mala mrle 😀 ,

ollako
15. sep 2008

uz to preslo 😎 , vsak uvidim, neskor si skusim dat horucu sprchu, co to spravi

evitkamalicka
15. sep 2008

ollako poslickov mozes mat aj mesiac pred porodom, takze teraz len treba sledovat ci je to pravidelne a ci sa bolest stupnuje napr. po teplej sprche

terezicka
15. sep 2008

Kočky mňa vám chytila nejaká upratovacia mánia, pustila som sa na začiatku do riadenia kuchyne a normálne ma to aj baví 😲

ollako
15. sep 2008

uvidime, dufam, ze taketo bolesti nemienim mat este mesiac 😕 , ale je to zaujimave, Dr v Prahe kam som chodila ma strasil, ze po MA mozem skor porodit, aj som mala od 20 tt tvrdnutie a uzivala magnesium, lebo sa bal, ze fakt porodim predcasne a nakoniec budem prenasat 😝

terezicka
15. sep 2008

Ollako nebojkaj, do polnoci času ešte dosť 😅

ollako
15. sep 2008

terez ved hej, chcela som to dnes .. mame totiz s muzikom vyrocie, ale obavam sa, ze z toho fakt dnes nic nebude 😝 ,zatial sa bolest neopakuje, tak neviem,
...ja som tiez umyvala dlazky, tak aj za to mi tie bolesti zacali, asi by som mala pokracovat v upratovacej manii 😀

terezicka
15. sep 2008

Ollako veď sa vraj hovorí že keď tehotná chytí upratovaciu mániu na konci tehu tak do pár dní aj porodí 😕 Tak pokračuj aj ty, aj ja a uvidíme kam sa dopracujeme 🙂 Ale mňa to teraz aj výnimočne baví riadiť to 😨

ollako
15. sep 2008

tak to som nevedela, vsak aj mna to extremne bavi, ale bojim sa, ze ma sekne v krizoch , lebo uz treti den mam na male, a so seknutymi krizami hm... neviem ako by som rodila 😖, este mi treba umyt okno v spalni, lebo drahy zabijal cas a robil fasadu, tak je spinave ako slak, ale bojim sa, ze spadnem z rebrika, alebo ma fakt sekne....
no asi to necham na maminu, ta mi slubila ze to urobi, ale dnes prsi 😝

evitkamalicka
15. sep 2008

mna praveze upratovanie teraz vobec nebavi

ollako
15. sep 2008

no evit, tak to sa tu zrejme fakt zdrzis 😀 😀 😀 , ked ani upratovanie ta nebavi 😉

evitkamalicka
15. sep 2008

ollako mna upratovanie nejako extra nebavilo nikdy, ale teraz ma to az vynimocne extremne nebavi...ja teraz uz len lezim, sedim, jem a chodim na WC 😀 😀 😀

terezicka
15. sep 2008

Evit mňa tiež nikdy veľmi nebavilo, ale teraz čuduj sa svete sa mi to aj zapáčilo 😝
Ollako ja som okná tiež neumývala, na jar umyl Marek a teraz minulý týždň tu bola mamina so sestrou a tie sa o to postarali

evitkamalicka
15. sep 2008

aj mne okna umyla mamina

terezicka
15. sep 2008

baby aké zlaté máme tie naše maminky 🙂

ollako
15. sep 2008

no koho by upratovanie bavilo, ale teraz mam fakt dni, ze musim dat dom do poriadku, lebo co ked to na mna pride a ja tu budem mat ako po bombe, ale aj ked upratujem tak to tu stale nevyzera upratane.. byvam s maminou a bratom , ktory ma 14 a puberta s nim plieska, tak robi taky bordel, chodi si obuty po dome a tak ....ide ma z neho porazit...pubertiak jeden 😠

terezicka
15. sep 2008

Ollako môj brat má 13 ale by isto dostal za chodenie obutý po dome 😠

zuzana1710
15. sep 2008

tehulka,gratulujem..tak uz si aj ty koecne mamicka..vidis,dockala si sa... 😉 tak drzim palce,nech vsetko ide ako ma a drobec nech poslucha a vela papka. 😉 😲

ollako
15. sep 2008

tak baby ja sa lucim, idem pozret muzika maluje bratovi byt, tak sa prevetram papa

terezicka
15. sep 2008

Tak papa Ollako, držkaj sa a keby dačo daj určite vedieť 🙂

lenka.pav
15. sep 2008

kde ste vsetky? rodite? ma tu nechavate samu? 😕 😕 😕 😀

natasa8
15. sep 2008

lenka... ahoj 🙂 ja som prave prisla kuknut co nove....

natasa8
15. sep 2008

srdecne gratulujem winon aj tehulke 🙂 🙂 🙂
Super ze to uz maju za sebou...... a v kutiku duse im aj zavidim 😉

skrecok
15. sep 2008

Ahoj Leni... 😉
ja este nerodim, len sa mi blbo sedi pri PC, takze lezim pri TV a spim.

natasa8
15. sep 2008

fuuuuuuuuuuh ... dnes je desne pocasie....
zajtra rano by som chcela ist do poradne, ale vobec neviem co na seba 😒 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre