September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

terezicka
15. sep 2008

Aj ja som tu 😀 nataša o tom oblečení ani nehovor, zrazu sa ochadilo a ja pri pohľade na moju otvorenú skriňu som zrazu rýchlo nevedela čo budem nosiť, či sa zmestím do niečoho 😝

natasa8
15. sep 2008

skreci... aj mne sa blbo sedi, ale uz sa mi aj blbo lezi 😠
Hlavne nadranom sa vzdy zobudim okolo pol stvrtej a neviem ako sa mam ulozit..... ☹
Dnes som sa zaze hadzala v posteli ako velryba na suchu od pol stvrtej do siestej 😠 😠

lenka.pav
15. sep 2008

jaj, az vam zavidim, ze sa vam da spat. som sice unavena, ale lezat sa mi neda. bolia ma bedrobe klby. a dnes aj krize a brucho...asi to budu poslickovia, lebo pravidelne to nie je 😠
natasa, slohni nieco manzelovi zo skrine, ja mu kradnem bundu 😀 .

skrecok
15. sep 2008

Natasi, mame to ale tazke...ale uz to vydrzime. 😉
Inak ja si mam co obliect, ale nemam si co obut 🤐 . 😀

natasa8
15. sep 2008

leni... no kedze idem zajtra do poradne, tak si chcem zobrat suknu.... a k nej by sa mi manzelove bundy asi moc nehodili 😀 😀
ja mu veci velmi neberem, lebo on je o dost vacsi odo mna... ale v lete som mu brala trenky a nosila som to doma ako kratke nohavice 😅 😅

lenka.pav
15. sep 2008

ale som rada, ze ste tu, ze ste ma neopustili. vcera som pocitala, kolko nas este zostalo a veru nas je este dost. len asi nie vsetky casto pisu 😉

lenka.pav
15. sep 2008

aha, no k sukni by to ozaj vyzeralo dost divne 😀

eweny
15. sep 2008

ahojte kocky, idem aj ja trosku nakuknut..

natasa8
15. sep 2008

no... ja ked sa docitam o nejakej novej mamicke, tak ma vzdy chyti depka, ze ja este stale nic ☹
A pritom zdravy rozum hovori, ze mam este desat dni do teminu .....

lenka.pav
15. sep 2008

natasa, akoby si pisala o mne, to iste zazivam aj ja 😉
ew, ahooooj. ako sa mas?

natasa8
15. sep 2008

ahoj eweny.... tiez si este v stave kinderka?

eweny
15. sep 2008

skreci, to aj ja..obutie je re mna velky problem..vcera som sa rehotala, bo sme isli na kofolku a ja som si dala ponozky do slapiek..vsak som vyzerala ako... 😀 hmmm len ak bude takto prsat, tak nie je sanca si nieco obut, asi pojdem v stredu na poradnu bosaaaa!

skrecok
15. sep 2008

Ja taktiez som nosievala manzelove trenky a tricka 😝 . Teraz mam problem, kedze je uz chladno.

Sukna a bunda 😀 ....

eweny
15. sep 2008

natasa, ale samozrejme..ja uz neviem, ten moj synator ma asi nehodla opustit..uz neviem, co mam urobit pre to, aby uz isiel von..bolesti mam niekedy dost silne, a vzdy to prejde..

leni, nuz mam sa pochmurne, ale to sposobuje aj to uprsane pocasie..

lenka.pav
15. sep 2008

mne je tiez nanic, idem sa asi predsa skusit natiahnut na gauc k drahemu ☹ . ak si nenajdem vhodnu polohu, nakuknem k vam zas 😉

natasa8
15. sep 2008

baby... mne tie poradne pridu take zbytocne... ved to je aj tak jedno co doktor povie, aj tak si tu potom rodime hala-bala ...

no mne nohy nepuchnu, ale na topakny s opatkom sa velmi necitim.... tiez by som najradsej chodila v sandaloch ....

ollako
15. sep 2008

ahojte baby, nebudme take zufale, myslim, ze sa dockame vsetky, a veruze nas je este dost 🙂 , tak sme v tom neni same...
ja som si dnes po dlhej dobe dala na nohy balerinky a tak ma tlacili, tie moje nohy su dost tucne-opuchnute 😝

skrecok
15. sep 2008

Eweny, aj ja mam taktiez poradnu a vraj este v stredu ma prsat 😒 . Fakt neviem co si obujem...Doteraz som nemala problem so slapkami a sandalmi...no, musim nieco pohladat, ale viem ze tenisky si neobujem, su mi nejak male 😖 . Mam sice jesenne, ale nehodia sa vobec k nohaviciam ktore si este obleciem.

eweny
15. sep 2008

natasa, ved to..tak to mas fajn, mne tie nohy uz ani neodpuchaju a to je uz co povedat, ked ma aj tenisky tlacia a vadia mi..horor!..som akurat tak zvedava, ako dopadol ten moj kontrolny ster, ci som sa tych bacilov uz zbavila..

ja sa chystam este ist umyt dlazku..

eweny
15. sep 2008

skreci, myslim ze nam to uz v tejto situacii moze byt totalne jedno, ci sa nam nieco k niecomu hodi 😀

ollako
15. sep 2008

eweny ja som na tom rovnako, ani ja uz neviem co su to neopuchnute nohy 😒

natasa8
15. sep 2008

ja sa zajtra spolieham na manzela, ze ma priamo zavezie do nemocnice a potom po mna pride .... takze snad velmi nepremoknem...

ollako... no k tomu zufalstvu mne osobne priadava este to pocasie... ja neznaaaaaaasam jesen 😠 😠 😠

skrecok
15. sep 2008

Aj ja mavam niekedy silne bolesti, aj tak za par hodin prejdu.

Som zvedava co mi povedia v stredu ci sa uz otvaram alebo nie...Ja mam taky pocit, ze sa uz otvaram...No uvidime...Viem, ze aj tak sa to moze rychlo zmenit.

eweny
15. sep 2008

ollako, nuz nam pomoze len jednineeeee...porodit!..ja som tiez na zaciatku tehu kupila balerinky, vytesovala som sa, ako v nich budem az do porodu chodit, ze super makkucke, nuz a od 6.mesiaca ich ani neobujem 😀 ja si neviem predstavit, ze finisujem s tehotenstvom niekedy v zime, vsak to ani co obut a ani obliect 🙂

natasa8
15. sep 2008

eweny... akych bacilov si mala?

Leob ja som pozitivna na toho streptokoka, a mne nic nedali 😒 Vraj mi daju infuziu ked zacnem rodit...

eweny
15. sep 2008

skreci, ja take bolesti mavam kazdy den, niekolkokrat..nuz moze sa to zvrtnut kedykolvek..

eweny
15. sep 2008

natasa, tak to mas este fajn..ja toho streptokoka som mala negativneho, ale vyskocil mi tam nejaky iny bacil, ze co moze ohrozit mna, takze potesi 😠 aj som brala antibiotika, ale robili mi dost zle, tak mi ich doktorka musela vysadit..

natasa8
15. sep 2008

skreci... ja mavam poslickov tiez kazdy den uz dva tyzdne.... Ale vzdy to nakoniec prejde....

ollako
15. sep 2008

eweny presne, prave som si dnes vravela, ze keby som v zime tehotna, tak fakt neviem co si slusne na seba obliect... ked si dam teplaky dam k nim teplu mizikovu mikinu a je to, ale ked treba ist k lekarovi, alebo niekam do mesta, tak fakt neviem co by som na seba natiahla

skrecok
15. sep 2008

No, ked nenajdem normalne topanky, tak musim nejak vydrzat s tymi topankami ktore si obujem...To bude trapas.
Ja idem do nemocky s manzelikom, lebo musime vybavit aj epiduralku a otca pri porode. Takze aspon nemusim chodit s MHD. Obdivujem Claudinku, ked este sla trolejbusom domov v ten den ked jej odtiekla plodovka 😅 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre