September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

ollako
15. sep 2008

natas aj som mala dnes poslickov, ale o stvrtej naposledy, od vtedy je zas klud 😠 , ja uz by som chcela ist rodit

eweny
15. sep 2008

ollako, to by sme jedine nejake vrece museli na seba dat 😀 ja som si skusala zimny kabat, bo ho chcem ist dat do cistiarne vycistit, ked budeme v meste, tak som sa dost pobavila, ked mi prisiel len do pol bruska z oboch stran..

natasa8
15. sep 2008

eweny.. jaj, takze u tebo to nie je streptokok... to ze ti bolo zle z antibiotik som tu citala....no ja jedavam antibiotika tak raz za dva roky a vzdy mi je z nich zle....

natasa8
15. sep 2008

ollako.. no ja som sa uz tesila vcera rano.. o stvtej som si sledovala kontrakcie ... boli presne po desiatich minutach, uz som bola cela stastna ... ale potom so zaspala a muz ma zobudil o devatej a bolesti nikde 😀

eweny
15. sep 2008

skreci, ja idem tiez autom, nastastie..este ma drahy dovolenku, len mam pocit, ze to takymto tempom do konca dovolenky ani nestihneme a to ma dost hneva..hlavne, ze mam maleho o 3tt vacsieho a on si tam este kludne "kvasi"..vsak tromfneme s vahou vsetky babatka 🙂 u nas sa dopredu nemusi epi vybavovat, zevraj si to nahlasim, ked pridem rodit..aj tak neviem, ci si ju mam dat ☹ ☹ ja som v tom taka nerozhodnaaaaa..

ollako, ved to, ze poslickovia aj u mna zakazdym prejdu a kolkokrat to vyzera uz tak nadejne 😠

natasa, veru nie..streptokok to nie je!..no mozno by mi nebolo zle z antibiotik, keby boli v podobe pilulky, ze sa prehltne, lenze tieto sa museli pit..bleeeee!

eweny
15. sep 2008

natasa, ako pocitujes tie kontrakcie?

natasa8
15. sep 2008

no ja si pamatam ze som nosila na jar kozak ... to som bola vo strvtom mesiaci a uz mi nesiel ku koncu zapnut...
No teraz by mi z neho to brucho trcalo brutalne.... 😀 😀

natasa8
15. sep 2008

eweny... stvrdne brucho a mam take tupe bolesti v krizoch a dole v bruchu.... trva to asi pol minuty.

skrecok
15. sep 2008

Aj ja mavam takych poslickov uz dlhsie, aj ked som mala CS 0 😕 . No, ale teraz verim ze bude vyssie, ked sa pridali aj trosku bolesti ako pri menzese.

Veru, neviem si predstavit keby som si mala dat aj pancuchy, snurovat topanky...v takom stadiu 😅 .

ollako
15. sep 2008

natas, eweny, je to fakt do jedu ty poslickovia ☹ , len tak pridu a odidu, a ja ako prvorodicka neviem, ci sa mam tesit, alebo co??

eweny aj moj muzik caka kym porodim a potom pojde do prace, no este pobude dva tyzdne dom a ja sa obavam, ze budemem bez penyzi dva mesiace 😀

skrecok
15. sep 2008

Tie bolesti v krizoch som este nemala 😕 .

Ja si pre istotu vybavim epi, ak si nakoniec nedam tak mi vratia peniazky.

eweny
15. sep 2008

skreci, urcite bude vyssie..ja som sa vcera pri obuvani ponoziek prevalila ako korytnacka, nebola som akosi schopna, tak to musel dokoncit drahy 😀

natasa, aj ja mavam take..

natasa8
15. sep 2008

ollako... jak blbe sa tesime z kazej bolesti... vsak?

ja mam uz tiez epi vybavenu.... tiez som sa nevedela dlho rozhodnut, nakoniec som si tu na konikovi precitala diskusia k epi...pribehy mamiciek co ju mali a asi 95 z nich malo dobre skusenosti....., tak to ma presvedcilo 😉

eweny
15. sep 2008

ollako, ved to..uz ma to vazne prestava bavit, taketo natahovacky..tak nech sa to uz poriadne rozbehne a podme rodit, co nas to takto natahuje..vidim, ze aj u vas bude maly Petko po ockovi..my tiez tak 😀 a ides si dat epi?

nuz drahemu uz zostava len 11 dni a potom musi ist do prace, ja to neprezijem ak to nestihneme a nebude tam so mnou 😠

skreci, tak to je fajn..hmm a preco sa to niekde musi dopredu vybavit a niekde nie?

eweny
15. sep 2008

natasa, tak to by som si asi mala precitat tiez..

ollako
15. sep 2008

eweny fakt aj ty budes mat Petka 😀
ja idem bez epi, ja som sa nevedela dlho rozhodnut a uz je neskoro to nahlasovat, ja to totiz musim nahlasit dopredu.... a aj tak stale neviem, ci ist s epi alebo bez, ale som zvedava, ake to je vytrpiet si tie prave bolesti, ale niekdy o sebe pochybujem, ze ci som normalna, nechat sa tak trapit 😝

skrecok
15. sep 2008

Jeeej, Ollako...az teraz som si vsimla, ze dnes mas cakat Petka 😵 . No, uvidis, ze to bud coskoro. Inak a preco je to uz neskoro nahlasovat, ved zajtra ak neporodis, mozes vybavit...

ollako
15. sep 2008

eweny...ty si si vybrala rovnaky kocik ako ja, ja mam tiez magical, este aj farba je rovnaka 😀

natasa8
15. sep 2008

dievcata.... ja sa s vami lucim... muzik ma vyhadzuje od pocitaca.. 😠
tak zelam pekny vecer.... 😉

ollako
15. sep 2008

skrecok hlavny problem je, ze ja fakt stale neviem, ci s epi alebo bez a do poradne idem az v piatok, a nemam to do nemocky na skok, sice by som tam mohla zavolat a dohodnut sa, ale ja fakt neviem

no maly Petko mal vypocitany termin na dnes, ked mame 1. vyrocie svadby, ale bohuzial nevyslo to 😒 . no este ma na to par hodin 😵

eweny
15. sep 2008

ollako, tak to mi je nahodicka 🙂 akurat to hovorim aj drahemu, sa usmieva..a si spokojna s tym kocikom?..no asi mame rovnaky vkus..teeeeda a pozeram, ze ani tak daleko od seba nebyvame 🙂 kolko stal kocik?..bola by sranda, keby sme aj v rovnaky den porodili 😀 😀

idem ja umyt tu dlazku a potom sa este zastavim..

skrecok
15. sep 2008

Natasi, papa... 😉

Ollako, ja idem do nemocky v stredu a dufam, ze stihnem este vybavit epi. Telefonicky sa bohuzial neda, to by som uz mala davno vybavene keby sa dalo.

ollako
15. sep 2008

eweny, fakt toho mame vela spolocneho 😀 ja som ho kupila v Prievidzi za 13 290 ,- aj s autosedackou,a viem, ze v Polsku ho maju za 7000,- ale kto by sa tam trepal 😝 , a ty si ho za kolko kupila?

ollako
15. sep 2008

skrecok no tak mozno ani mne by sa nedalo telefonicky dohodnut...skrecok a pozeram, ze ty nevies pohlavie, to ste si nedali povedat, alebo sa male neukazalo?

skrecok
15. sep 2008

Ollako, bohuzial malicke sa nam ani raz nechcelo ukazat v plnej parade 😀 . Boli sme aj na 3D, ale aj tak sa to na 100% nepotvrdilo...dvaja lekari hovoria ine, ale tusime co to bude 😉 . Vraj je to na mne vidno 😕 . Zatial mame vsetko v neutralnej farbe.

ollako
15. sep 2008

ja myslim, ze chlapcek, podla bruska, vsak to je jedno hlavne aby bolo zdravucke

skrecok
15. sep 2008

Ano 😉 , nam je to uz uplne jedno, hlavne aby bolo zdravucke 😵 .

Jooj, ja si musim na chvilu lahnut....mozno sa tu este zastavim. Zatial papa, pekny vecer a drzte sa! 😉

evitkamalicka
15. sep 2008

ahojte...tak som doteraz spala 😀

ollako
15. sep 2008

ahoj evit a co budes robit v noci, ze by ste robili pre drobca cesticku??

evitkamalicka
15. sep 2008

ollako to sme uz dnes robili, ale ani to nie je dnes vecer este nemozne 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre