September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

martinna78
16. sep 2008

sranda, ja som tipla tomu nasmu 4100 🙂
tak mame tu postupky 🙂

martinna78
16. sep 2008

áno Leni vyvolavali mi, vtedy to mozno ide rychlejsie 🙂 alebo ako u koho

lenka.pav
16. sep 2008

volal svagor. chuda sestram je len na jeden prst otvorena, konrakcie slabe a nepravidelne...ze dostava infuzie - predpokladam, ze vyvolavacky. ze do rana to asi nebude

eweny
16. sep 2008

ollako, myslim ze hmotnost babatka nezalezi od toho kolko priberieme..ved ja som pribrala zatial 7 kg a maleho mi odhaduju na takeho obrika..

nooo, pekne postupky..som zvedava aka bude skutocnost 😀

ollako
16. sep 2008

eweny no ved muzik si zvyka, no dufam, ze to zhodim, lebo viem, ze on je na take vychrtle, ved ked sme spolu zacali chodit nemala som ziaden zadok a ledva 50 kg a postupne som nabral a 10 kg a pocas tehotenstva dalsich 20 kg takze ma 80 kg , boze ked si pomyslim, ze som nosila rifle v detskej velkosti 😖

eweny
16. sep 2008

leni, tak to ma mrzi..ale mozno sa to razom zvrtne a pojde to..

ollako
16. sep 2008

leni tak to nie je bohvieco, ale vsak sa to moze tak rozbehnut a ani sa nedazda a male bude vonku 😅

eweny
16. sep 2008

ollako, ta to stve, ze?..ten moj je nastastie na take "makkucke" zienky, ako som ja 😀

martinna78
16. sep 2008

Ew to vazne len 7 kg 😕 ja 19 😀 😀 ale vobec som neni ani vodou naliata, ani ziadne opuchy nemam, ani mi nikto neveri, ze som tolko pribrala 🙂
Leni, drzime silno palceky Janke 🙂

no ja sa lucim, idem spinkat, trosku pozabijat bacily, tak sa majte krasne a Leni som zvedava rano, ci uz bude babatko, daj nam vediet, paaaaa

lenka.pav
16. sep 2008

boze, sa o nu normalne bojim. dufam, ze to vsetko dobre dopadne 😢

martinna78
16. sep 2008

neboj Leni, mysli pozitivne, segra to zvladne, ma tam aj mangelika nie?

lenka.pav
16. sep 2008

mati, jasne, ze dam vediet 😉 😉 . dobru noc a pozabijaj tych bacilov 😉

ollako
16. sep 2008

eweny ani nevrav, ja som bola od decka ako z koncentraku, ja neviem,co sa stalo....zmenila som pracu, zacala sediet pri PC a kila sli hore a pocas tehu mi zacalo chutit sladke, aj Dr. mi povedal, ze 20 kg je dost 😝

lenka.pav
16. sep 2008

manzela poslali domov, ze mu zavolaju, ked to bude finisovat...

eweny
16. sep 2008

matka, pekne sny zelame..a rychlo sa vyliec..

zuzana1710
16. sep 2008

ahojte.ja len na skok..pojdem si lahnut s malinkou..

ewe,ved pockaj,ked sa narodi mrnus..uz nebudes baculka 😀 ..mne zacinaju byt vsetky veci velke,co som mala pred tehu..asi budem musiet na komplet zmenit cely satnik.. 😖 😝

lenka,netrap sa..urcite je v dobrych rukach sestra a uvidis,ze do rana porodi..aj ja som isla do nemocky uplne zatvorena a bez kontrakcii...a behom 4 hodin som sa otvorila na celych 10..neboj.dobre to dopadne..

ollako,jeeej ty si uz mala mat mrnusa vcera pri sebe???ako znasas prenasanie?? 😖

eweny
16. sep 2008

leni, to tak robia..ved co by tam robil celu noc, hoci viem, ze najradsej by bol pri nej..neboj, urcite to dobre dopadne..

ollako, ale urcite vyzeras zdravsie 🙂 to pocas tehu aj mne velmi chuti sladke, hlavne posledne dva mesiace..

ollako
16. sep 2008

ahoj mati
leni manzela poslali domov 😖 , ale vsak urcite to zvladne... ale manzela moze doma porazit 😝

lenka.pav
16. sep 2008

no ved. cudne, ze tam nemoze byt s nou

eweny
16. sep 2008

zuzka, ahoj..no tak to som zvedava, hoci si myslim, ze mne nehrozi aby som niekedy v zivote nemala byt baculka 😀 ja som taka od narodenia, vsetci obdivovali moje spekacikove ruky aj nohy, ked som bola este mala 🙂

eweny
16. sep 2008

leni, na slovensku to tak robia..otras!..potom sa stane, ze manzel porod nestihne..v nemocnici su vsetci taki mudrlanti..

lenka.pav
16. sep 2008

sila, esteze jankin muz to tam ma na skok - 5 minut peso 😀

eweny
16. sep 2008

ak to aj u mna tak bude, tak poviem drahemu, nech sedi v aute pred nemocnicou a nech sa neopovazi ani pohnut odtial..

zuzana1710
16. sep 2008

ja som bola dnes rano jak omacka..som musela vychystat seba aj malu a isla som krivajucim krokom s vajickom v ruke do nemocnici..s tym mojim klbom..brali mi krv a robili mi radiografiu..taky tunel,fuj nechutny pocit..som zvedava co s tym mam,ked ma to tak dlho boli..este som malinkej bola vybavit pobyt tu v espani aby mi dali na nu peniazky a potom domov som odkrivala..a teraz zdochinam ako ma bolia klby...a ruka cela modrinova co som mala vajicko obesene na ruke..som uplne lazar 😠 ☹ ☹

eweny
16. sep 2008

leni, tak to super, to aj v pyzame prebehne 😀

lenka.pav
16. sep 2008

zuzi, chudatko, stale ta trapi ten klb? 😕 . nezavidim, ale neboj, bude dobre 😵 . dakujem za povzbudenie ohladom sestrinho porodu

eweny
16. sep 2008

zuzi, no dufam ze ti uz zistia, co ta to tak trapi..a kedy planujes odchod na slovensko?..ty teraz dostavas nejake peniazky tam?

lenka.pav
16. sep 2008

ste si vsimli? sme tu ako za starych cias. my nocne sovy 😀 😀 😀

eweny
16. sep 2008

ozaj, to tu veru uz davno nebolo 🙂

eweny
16. sep 2008

kde ste sa stratili?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre