September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

klaudinka21
17. sep 2008

baby?myslite ze si mozem dat tu nosovu mast s mentolovou vonou?mam strasen suche sliznice a hlavne v nose a dost by som ju potrebovala...

dudka1
17. sep 2008

baby mna od rana dost bolia krize, obcas to ledva predycham, som zvedava ci to prejde ci co sa bude diat 😕

momoyka
17. sep 2008

dudi, dalsi adept? drzim palceky

a tehulka co nove? uz porodila? ci ako? neviete?

dudka1
17. sep 2008

Momo neviem, raz som uz taketo stavy mala a preslo to aj ked teraz je to asi bolestivejsie, uvidim ako sa to vyvinie, vcera mi dr. na poradni povedal ze pridem este o tyzden, tak neverim velmi tomu ze sa to uz rozbieha 😒

cemi
17. sep 2008

ahojte 🙂 ako vzdy ked mala zaspi sa hlasim 🙂
tehulka uz porodila, oliverka 399Og a 50 centi. chlapisko 🙂

evitkamalicka
17. sep 2008

tak sme vyspinkany

momoyka
17. sep 2008

noo, tak to sa tesiiime a blahozelame tehulke

ollako
17. sep 2008

ahojte babulky, hlasim sa este cela a bez akychkolvek naznakov porodu.... 😝 dnes som zakopla o gauc a nemozem poriadne dostupit na nohu, som zvedava, kedy ma to prestane boliet, normalne mi az zle ostalo, cierno pred ocami a zvalila som sa na zem od bolesti, este aj slzy v ociach 😢 ...
dufam, ze to nemam zlomene, stale ma to boli...

estella
17. sep 2008

ahojte....dudka never vsetko doktorom....to iste povedal mne ze sa este raz uvidime ked som mala poradnu a ja mu na to ze ja uz nepridem...a on uvidime....a fakt som neprisla....potom v stredu mala byt ta pradna a v pondelok som porodila.... 🙂

estella
17. sep 2008

..inak tehul aj ty mas dobreho macka.....nejake velke deticky sa tu rodia....to bude tiez riadny papkac ako tento moj...tym ze je taky velky chce stale jest....ale je aj silak..ked ho dam na brusko drzi si sam hore hlavicku az kym ho neprevratim spat na chrbatik...a na tyzdnove babo to je riadny vykon..... 😅

ewulqa
17. sep 2008

ahojte baby. Ja som sa prave vratila od doktroa a povedal ze este nejdem rodit 😒 a objednal ma este o tyzden OMG toto moje tehotenstvo je nekonecne! Ale povedal mi aj jednu dobru spravu- ze budem rodit normalne a nie cisarakom, takze som rada. Co nove?

ollako
17. sep 2008

ahoj ewulga, tak to si na tom ako ja 😒 , mojmu malemu sa tiez nejak nechce. idem do poradne v piatok a vraj mam prist zbalena, tak uvidime ci si ma tam nechaju, alebo co 😝

evitkamalicka
17. sep 2008

inac kocky aj Zanin vcera porodila Samka, tusim 3400g

ollako
17. sep 2008

Ahoj evit, ved som na nu myslela, tak to uz ma za sebou 😎 , a my furt nic 😖

lenka.pav
17. sep 2008

ahojte, evit, odkial vies?

euffra
17. sep 2008

ahojte, mojej sa tiez dajako zatial nechce, v pondelok som bola na kontrole a porodnik mi povedal, ze sa mozno este dnes vecer uvidime a ani mi nedal dalsi termin na poradnu, tak dufam, ze porodim do teminu, zatial to tak ale nevyzera. mame sa vela milovat, tak sa snazim kazdy den, uz sa citim divne, ze stale manzela nahanam, on pride z roboty strasne unaveny a uz sa mu nechce, tak sa citim ako nymfomanka

ollako
17. sep 2008

euffra, tak to si na tom praveze velmi dobre, ked ti to tak dr. povedal, ja mam uz po termine a som stale zatvorena
aj ja manzela nahanam, aby sme maleho popohnali, a tiez si pripadam podobne, ale co clovek nevydrzi pre ten maly zazrak 😀

ewulqa
17. sep 2008

euffra, nestretli sme sa mi nahodou v baumaxe?? vsak si to ty? 🙂

euffra
17. sep 2008

ewulqa asi ano, stretli 🙂

ewulqa
17. sep 2008

🙂 aj som rozmyslala ci nahodou nie si na koni..... 🙂 hehe haluz

euffra
17. sep 2008

ja sem chodim iba obcas, pozrem co nove, malo pisem

ewulqa
17. sep 2008

hej hej, ved ani ja sem nechodim zase az tak casto... Takze ninke sa este nechce co? no ani nasmu,prave sme sa vratili od doktora.

euffra
17. sep 2008

veru nechce, a to ma v pondelok potesil doki, ked povedal, ze sa mozno este vecer uvidime a nic. ani nemam pocit, ze uz by to malo nastat, ziadne tvrdnutie bruska, nic. snad do konca tyzdna sa narodi, ak nie, buduci tyzden zavolam dokimu, ze co, kedy mam prist sa ukazat

evitkamalicka
17. sep 2008

leni moj manzel robi s jej manzelom v jednej firme 😉

ewulqa
17. sep 2008

euffra no tak drzim palce nech sa coskoro vypyta.

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
17. sep 2008

ziza ahojcek, vitajte domka 😵

ollako
17. sep 2008

Ahoj Ziza gratulujem k drobcovi, a fotky su kde?? 😕

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
17. sep 2008

ziza tak to si mala ozaj super porod...zmen si pas 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre