September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

barbiek
17. sep 2008

mati to bolo zo srandy 🙂 ,zelam skore uzdravenie 🙂 ,sofinka je sikulka 🙂 , vraj sofia znamena mudra 😀

lessie
17. sep 2008

ahojte kočky 😉
dlho som sa tu neukázala, ako sa máte mamičky? Ja už to mám tiež za sebou. Tamarka sa narodila v nedeľu 7.9.

skrecok
17. sep 2008

Ahojte, prave som dosla domov...
Tak mala som dnes poradnu, bolo to take "hrrrr", strasne vela ludi tam bolo... Jedine som sa dozvedela, ze tlak, moc a ozvy su v poriadku, do knizky mi napisala ze ....1,5 cm (prve slovo som nevylustila). A dalsiu kontrolu mam v stredu, ze vraj dovtedy este neporodim. Trva na TP 29.9. 😖
Hlavne, ze sme uz vybavili epi, keby nahodou by som potrebovala, ak nie tak mi vratia peniazky. A taktiez otca pri porode.

martinna78
17. sep 2008

v pohode moja, no na nasu to sedi
🙂
a podoba sa Sofinka na Lukaska, ked bol babatko?

Ahoj Lessie, Goga nam pisala, ze mas uz Tamarku, tak este raz srdecna gratulacia 🙂

martinna78
17. sep 2008

Ahoj skreci, no my budeme asi medzi poslednymi, uz aj Natasku mame v nemocke
tak fajn, ze ste vsetko povybavovali a vsetko v poriadku 🙂

Lessie a tesime sa na fotku Tamarky 🙂

ollako
17. sep 2008

lessie gratulujem, ach boze tu sa rodi a ja stale nic, uz si pripadam ako idiot, do nicoho sa mi nechce pustat, lebo mam v podvedomi, ze budem musiet ist rodit,asi mi sibe 😕

lessie
17. sep 2008

ďakujem moc maťka. Idem vložiť nejakú fotku malinkej.

prvapomoc
17. sep 2008

Ahojte baby,
prajem všetkým septembrovkám rýchle a bezbolestné pôrody,zdrave detičky,vela mliečka a všetko len to naj naj naj.a mne sa pred 6 rokmi 18.9 narodil synček 🙂 august a september su krasne mesiace 😵

martinna78
17. sep 2008

Ollako nebojkaj, dockas sa aj ty, to je normalne ze mas teraz taketo stavy 😉
a čo noha este tak boli?

lessie
17. sep 2008

ollako ďakujem aj tebe 😉 . Neboj moje, za chvíľku to budeš mať aj ty za sebou. U mňa to prišlo nečakane, ja som mala termín až 25.9. V sobotu večer mi odtiekla plodová voda.

martinna78
17. sep 2008

prvapomoc dakujeme 🙂 aj ja mam doma uz jedno septembrove dieta 🙂

martinna78
17. sep 2008

Lessie aky bol inac porod? Aj ja mam druhy termin 25.9.

ollako
17. sep 2008

marti je to strasne, ja to nechapenm som taka leniva,ze az, proste nic nerobim, lebo cakam kedy pojdem rodit 😎
noha ma boli stale, ja neviem ako by som sa na koze o nu zapierala ak by som sla teraz rodit 😝

skrecok
17. sep 2008

Matka, ja uz fakt myslim ze budem tu dlho strasit...Dnes som casto chodila na WCko a ledva som chodila...
No, to cakanie je fakt hrozne. Uz nam zacinaju vyvolavat kamarati, kolegyne a znami ci uz mam po porode alebo ci este som stale tehulka 😒 .

Inak Natasi je uz v nemocke 😕 ....Jejda, tak jej drzkam palceky. 😵

martinna78
17. sep 2008

to je uplne normalne ze len vyckavas 😉
no tak nech noha rychlo prestane boliet, to si aj ja hovorim, ze tiez takato chora, by som ani nevladala rodit 😝

lessie
17. sep 2008

maťa, no v sobotu večer 6.9. mi odtiekla plodová voda, tak sme sa s manželom poobliekali a išli do nemocky, dali ma na sono a dr povedal, že malá je otočená zadkom dolu, že pri tej váhe, čo odhadovali okolo 3kg, že môžem v pohode klasicky rodiť, ale že môžme zvážiť aj cisársky. Tak nakoniec sa malinká narodila cisárskym.

martinna78
17. sep 2008

Skreci, ved do terminu este casu dost, aj mna sa kazdy vypytuje, ked ma stretne, ze kedy to uz bude, aj Sofinky sa pytaju kazdy den ucitelky, ci uz nieco mame 🙂
no Nataska uz dlhsie mavala poslickov a rano pisala, ze mala dost silne bolesti

lessie
17. sep 2008

ozaj kočky, neviem či sa tu už goga ukázala, ale už majú Oliverka na svete. Narodil sa v sobotu 13.9. Miery som veru zabudla.

martinna78
17. sep 2008

Lessie, takze dobre ti to dopadlo, istota bola radsej ten cisarsky, tak sa dobre rozhodli
🙂

lessie
17. sep 2008

som aj ja rada, že to nakoniec tak dopadlo 😉

martinna78
17. sep 2008

Lessie, nebola tu davno Goga, naposledy, ked nam pisala o tebe, tak aj jej srdecna gratulacia 🙂

skrecok
17. sep 2008

Ja uz mam dlho tvrdnutie bruska, raz som mala bolesti ako keby som "to" mala dostat...Viem, ze je este casu dost...Musim si najst nieco, aby som sa nenudila. Zajtra pridu tepovat cely dom (koberce, gauc, postel...), takze budem casto na nohach. Stastie, ze so mnou bude mamina.
Natasi uz mala rano silne bolesti, tak to naozaj vyzera nadejne 😵 .

skrecok
17. sep 2008

Goga sa uz dlho neukazala...srdecne jej gratulujem. 🙂

martinna78
17. sep 2008

skreci, tak budete mat zajtra rusno v dome, ale cistucko -priprava na babatko 🙂

terezicka
17. sep 2008

Ahojte kočky, takže som po ďalšej poradni, normálne si predstavte že mám +9kg 😀 A dr sa so mnou lúčil s tým, že možno na ďalšiu poradňu už ani nestihem prísť 😲 Že už každým dňom môžem očakávať pôrod 🙂 Aj som si číslo od neho vypýtala, takže mám istotu vo vrecku...A okrem toho mi spadlo bruško, viacerí si to všimli a sestrička na cvičení mi ho aj chytala a kontrolovala a tiež to potvrdila...A tiež ešte nahráva to, že pohyby malej sa v poslednej dobe dosť ustálili, je oveľa kľudnejšia ako bývala...A dnes som bola 1x aj na pásoch 🙂

terezicka
17. sep 2008

A tu je čo nové? Vidíme že nás prišla pozrieť maminka Lessie - gratulujem 😵

martinna78
17. sep 2008

Ahoj Terezka, tak to su same dobre spravy 🙂
Juj, keby ti to tak zajtra vyslo 😉
vsimla som si teraz, ze nemas v pase meno malickej- čo uvazujete nad inym menom ako Emma?

martinna78
17. sep 2008

Teri, no Natasku mame uz v porodnici 🙂

skrecok
17. sep 2008

Idem trosku upratovat...este sa sem vratim. 😉

terezicka
17. sep 2008

Maťka hej rozhodli sme sa pre iné meno ako Emma, hlavne kvôli tomu že ich je veľmi veľa v tomto období. Ale neprezradím to nové, to bude prekvapenie 🙂 Joj a vieš že by som bola veru rada keby to zajtra vyšlo? Ja si to želám a v kútiku duše aj dúfam že moja malá sa tak rozhodne, ale nechávam to v podstate na ňu 🙂
A inak vieš koľko ľudí mi vraví že budem mať chlapca a nie dievča? Takže musíme do zásoby pripraviť aj chlapčenské meno 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre