September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

martinna78
17. sep 2008

ahojte, tak som este nakukla, ci to uz Nataska-Maťka ma za sebou, a vidim, ze akurat je tu cerstva sprava
Tak srdecna gratulacia, pozdravujeme a zelame vsetko naj naj naj 😉

aj Dudke gratulujem 🙂

eweny
17. sep 2008

tak uz aj Natasa porodila? 🙂 jeeeeeej, blahozelaaaaam..nejak sa to tu rozrodilo..

ako tak pozeram, tak tie dievcatka fakt idu skor von..

lenka.pav
17. sep 2008

jeeje, dnes sa to tu zas rozrodilo 😵 . gratulujeme.
ew, ked budes v nemocke, aspon budes pod dozorom 😉

eweny
17. sep 2008

matka, ahooooj..

eweny
17. sep 2008

leni, hej a co mi budu sledovat?..mi 3x cez den pridu premerat tlak, ktory mam aj tak po tabletkach slusny..a ide vikend a vtedy sa v nemocnici nic nedeje..ja viem, ze je to pre mna a maleho lepsie, ale som totalne zuriva z toho, ze krpec si dava na cas 😠 akurat citam o tom sestrinom porode, celkom slusne sa to u nej rozbehlo..teeeda!

martinna78
17. sep 2008

ahojte sovy, ja sa tu dnes dlho nezdrzim, len som prisla pozriet, či mame babatka 🙂
Ew, tak budeme na teba mysliet, vydrz to tam, neboj za chvilu mas maleho pri sebe
Leni a ty si ako dnes dopadla na poradni?

lenka.pav
17. sep 2008

matka, mam az v piatok sono 😉

eweny
17. sep 2008

matka, dakujem..ale este tak tajne dufam, ze tam budu mat plno a posle ma domov 🙂 vsak urcite dam vediet, ved mam internet aj na mobile, tak sa aspon na chvilocku pripojim..

lenka.pav
17. sep 2008

ew, mozno sa len zbytocne bojis a nenecha si ta tam

martinna78
17. sep 2008

o.k. Ew, budeme cakat na spravy,
Leni, som bola v tom, ze mas dnes, no viacere dnes mali, tak ma to pomylilo
no idem ja pomalicky, tak sa drzte a som zvedava,ktora je na rade, dufam, ze Klaudinka alebo Ollako 🙂
Dobru nocku 🙂

lenka.pav
17. sep 2008

mati, dobru nocku a vyliec sa 😉

eweny
17. sep 2008

leni, mas pravdu..mozno zajtr docvalam domov ako na koni 😀

eweny
17. sep 2008

mati, pekne sny..

lenka.pav
17. sep 2008

budem sa tesit na spravy od teba. som tu v podstate stale, len stale nepisem. takze - len napis. som zvedava. a nakoniec, mozno porodis do rana 😅

lenka.pav
17. sep 2008

mas tusaka, ze kedy sa maly narodi? neviem preco, ale ja akosi citim (neviem, ci spravne), ze sa do nedele nas maly narodi

lenka.pav
17. sep 2008

a ozaj, dnes mi dosli tie homeo, co mi svagrina poslala postou, tak uz som si arnicu dvakrat supla pod jazyk 😉 . som zvedava, ci to bude mat nejaky ucinok

eweny
17. sep 2008

leni, bolesti mam tak ako kazdy vecer, uz som si aj zvykla, ze je to zakazdym plany poplach..ci mam tusaka?..no ja som si uz tak davnejsie hovorila, ze do pondelku sa urcite narodi, ale nestalo sa tak..teraz uz radsej ani nejdem tusakovat, lebo to aj tak nevyjde..nuz ale raz sa tak stane 🙂 len by som nerada mala vyvolavany porod..

eweny
17. sep 2008

super, tak uz mas homeo..no to som aj ja zvedava, ci to bude ucinkovat..ale snad hej 🙂 som zvedava na to tvoje sono, ze aky velky uz ste 🙂

skrecok
17. sep 2008

ahojte, opat som tu a iba na chvilu...

Jeeeej, Natasi a Dudka su uz mamicky...srdecne gratulujem 😵 .

lenka.pav
17. sep 2008

ja sa toho sona bojim. co ak mi povedia, ze ma 4,5kg? 😕 😕 😕 . od strachu ho tam hned porodim 😀

lenka.pav
17. sep 2008

sa to tu dnes opat rozrodilo, ze, skreci?
dufajme, ze aj na nas to pride zhurta a nebudu nam musiet vyvolavat 😉

eweny
17. sep 2008

skreci, ahooj 🙂

leni, ale neboj..vsak sme na jednej lodi 🙂 veru, chcela by som to, aby to uplne necakane na mna doslo..a najradsej by som rodila v noci..je v nemocnici vacsi klud, a necumelo by mi medzi nohy tolko ludi..

lenka.pav
17. sep 2008

skoda, ze sa niektore baby predbiehaju, ze? malo by sa rodit podla poradia - terminu 😉

lenka.pav
17. sep 2008

ja sa zas modlim, aby to na mna prislo nad ranom alebo cez den, kedze moj drahy cez noc pracuje 😠 .

skrecok
17. sep 2008

Mne kazdy den dost tvrdne brucho aj viac ako 10 krat za den a nic. 😖 No, pekne sa tu rozrodilo a nas je tu uz par.
Gratulujem ti, takze sa tvojej sestre narodilo dievcatko 😵 .

eweny
17. sep 2008

presne tak, aby sme si jedna druhej nezavideli, ze uz to ma za sebou..pekne podla poradia, kto bol sikovnejsi a zamiesil skor, tak ten by si aj skor mal odrodit 😀 😀

nuz ten moj ma dovolenku do 26.9. tak snad to dovtedy bude, lebo bez neho rodit odmietam..a jemu sa veru neda z roboty odbehnut, kedze robi v Blave..

lenka.pav
17. sep 2008

skreci, dakujem. len ma mrzi, ze malu nemozem ist pozriet...mam strach, ze aj ja po ceste porodim 😒

eweny
17. sep 2008

skreci, ja uz radsej ani to tvrdnutie brucha nepocitam..mam pocit, ze cely den sa to dookola u mna strieda..brucho, podbrusko, krize..a tak dookola uz par dni a vidis, ani som sa len viacej neotvorila, to ma nastvalo..

eweny
17. sep 2008

leni a uz si ju videla na fotke?

lenka.pav
17. sep 2008

jasnacka, poslali mi ich hned este v noci 😉 . mala je na spapanie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre