September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

iwik
18. sep 2008

Ahojte

Niekedy davnejnejsie som sem pisala, potom uz len sem tam cosi pocitala ako a co nove ale uz aj my sa chceme pochvalit s nasim druhym babatkom 🙂 Emi sa narodila 5/9/2008 o 6:00 s mierami 47cm a 2920g. Zial doteraz sme boli v nemocnici tak az teraz piseme...
Drzkajte sa a zelame pekne chvilky s babatkami.......

martinna78
18. sep 2008

jéééééééééééééj Iwik, no ty si tu pekne davno nebola, som aj na teba myslela, ze ci budete mat parik alebo druhe dievčatko 🙂
Tak srdecna gratulacia k Emke 🙂 a pridi aj castejsie medzi nas, ked sa bude dat, paaaaaa

misanik
18. sep 2008

Takze kocky matka (natasa8) mala porod podla nej v pohode.
Do nemocnice isli okolo 16-tej, ked prisla uz bola na 3cm otvorena. Pytala epidural a isli ju pripravit. Kym ju pripravili bola otvorena na 5cm, dali jej epi. Pokial epi nainstalovali tak bola otvorena na 8cm. Potom sa to kusok zastavilo, tak skakala na lopte, potom niekoho napadlo poslat ju vycikat a ked bol mechur prazdy katka zostupila hned dole a narodila sa 🙂 Matka sa citi dobre, aj sedi. Hlava ani nic ju po epi neboli. Katku ma pri sebe od rana od 6-tej

iwik
18. sep 2008

Ahoj matka

dakujeme 😀 Teraz mi obe slecny spinkaju tak mam chvilku casu... A ako sa citis? ako pozeram tak za chvilku aj ty budes mat anjelika pri sebe.
Inak ja som mala druhy porod ovela rychlejsi ako pri Timke 😀 O 4rano pichli vodu a o 6-tej sa mala narodila takze fajn a ani EPI som si nedavala.

martinna78
18. sep 2008

no tak super, to sa tesime, ze to tak dobre prebehlo, tak ju pozdravuj 🙂
tak dakujeme za info, a nehvevaj sa, ze som ta vyrusila v majovcatkach 😉 a super, ze obe vase deticky su 17-teho, pekne vam to vyslo 😉 tak nech sa dari aj tebe

martinna78
18. sep 2008

Iwik, tak si mala aj ty druhy porod super, aj ja dufam, ze to prebehne rychlo, aj u Sofinky to bolo rychle, len sa bojim, lebo maly je velky, a epi si nedavam, dufam, ze nebudem lutovat

no ja sa citim uz lepsie, som este prechladnuta, este kaslem, ale nemam ziadnych poslickov nic, ani tvrdnutie brucha, akurat dnes rano ma 3x prehnalo, ale odvtedy nic, no ja som mala 2 terminy, prvy minuly tyzden 11-ho, ale vyzera, ze tento druhy je spravny, lebo maly bol o 2 tyzdne mensi na prvych sonach, ale aj tak to dobehol

martinna78
18. sep 2008

Timka a Emka pekne znie, pasuje to k sebe, pekne ste vybrali 🙂
a super, aspon mas aj vecicky po malej 🙂

misanik
18. sep 2008

martinna v pohode, rada. A dakujeme. Fakt to krasne vyslo 😵

skrecok
18. sep 2008

Ahojte 🙂 .

Prave som dojedla obed a teraz nemam kde si lahnut, vsetko je vlhke....od 9.15hod do 12.35hod tepovali cely dom. Taka spinava voda bola az sme sa hanbili, ale na druhej strane sme velmi radi ze mame cistucko 😵 . Teraz periem paplony a vankuse.

Inak nadranom som mala take silne tvrdnutie bruska s bolestami a navyse mi krv tiekla z nosa...A teraz vobec nic, neviem co to mohlo byt 😖 .

Iwik, gratulujem ti 🙂 .

martinna78
18. sep 2008

Misanik aj my mame v rodine majovciatko - sesternicku, manzelov brat maju dievcatko, a my budeme mat chlapca, takze u nas je to opacne, tiez bude rozdiel 4 mesiace, mala je 30.5.

martinna78
18. sep 2008

ahoj skreci, tak je cistucko, babatko moze prist 🙂
idem aj ja zjest obed a este pridem 🙂

momoyka
18. sep 2008

aj ja blahozelam,

mati tak je, len aby bolo vsetko ok,

skrecok
18. sep 2008

Este nech vydrzi do pondelka a potom moze prist 😝 .
Dobru chut, Marti. 😉

momoyka
18. sep 2008

ahoj skreci, ja sa odhodlavam nieco robit, ale asi idem chystat nieco na mlsanie, muzik ma dnes narodky...

skrecok
18. sep 2008

Ahoj Momo, takze dnes budete mat veselo 🙂 .
Ja idem trosku lahnut, dam si deku na zem a nejak to vydrzim kym sa postel vysusi. Uz som z toho unavena...

momoyka
18. sep 2008

ani nie, muzik ide teraz do roboty, pride az navecer, neviem kedy, tak asi budem slavit sama, teda s vami a s bruskom 😉

slavica2
18. sep 2008

ahojte babeny, padam na hubu od rana 🙂 malinka od 4 buntosi 🙂

terezka vsetko najlepsie k narodkam, nech dnes porodis krasne zdrave babetko 🙂

nataska gratulujem 🙂

silwi malinky je super 🙂

evicka1
18. sep 2008

ahoj kocky. no dlho som tu nebola tak prv velka gratulacia vsetkym mamickam ... zavidim, ze uz mate tych anjelikov pri sebe... a hlavne, ze to mate za sebou
a vsetkym "2v1" nech uz to mame tiez za sebou lebo to cakanie je desne...
kocky rodila niekora bez epi?

claudinka
18. sep 2008

ahojte, neviem, ci viete, ale dostala som mailik 13. 09.2008:
Píšem v mene Candy 9, ktorá oznamuje, že 11.9.2008 o 10 36 prišiel na svet Jakubko cisárskym rezom s váhou 3 350 gramov a dĺžkou 50 cm. Maminka aj Jakubko sú ok
šťastná babička

euffra
18. sep 2008

silwi, blahozelam k Miskovi, myslela som ze sa stretneme na porodnici, kedze sme mali podobny termin a rovnaku porodnicu, ale tvoj misko sa poponahlal 🙂 Doc. korbel je velky odbornik, ja som si ho zazmluvnila.

terezicka
18. sep 2008

Slavi ďakujem veľmi pekne 🙂
Evička ja sa chystám rodiť bez epi, som hrdinka ale neviem dokedy 😕 No chcem ísť prvé dieťatko bez nej 😉

evitkamalicka
18. sep 2008

terez aj ja idem bez EPI 😅

momoyka
18. sep 2008

aj ja chcem ist bez epi, uvidime ako to dopadne

terez, mas dnes narodky? tak vsetko najsamlepsie zelam...

euffra
18. sep 2008

ahojte dievcata, ja sa tiez chystam bez epi, bola som aj na pouceni, ale nedala som si spravit ani krvne vysetrenia potrebne pre epi, verim, ze to zvladnem bez nej

euffra
18. sep 2008

terez vsetko najlepsie 🙂

momoyka
18. sep 2008

idem uz nieco robit, lebo nezacnem ani do vecera... potom sa mozno este ozvem, ked budem vladat 😀 😝

evitkamalicka
18. sep 2008

ja si idem urobit hranolky, som na ne dostala neskutocnu chut, ale som tu

terezicka
18. sep 2008

Momo hej, už polhodinu mám 23 rôčkov 😀
Evit no veď bude sranda potom, počkaj ako si budeme hovoriť zážitky z pôrodu že aké sme boli hrdinky a v pohode sme to zvládli aj bez epi 😀 A ozaj Evit čo ti povedali včera na poradni, ako to s tebou vyzerá?
Euffra a to sa musia robiť aj krvné vyšetrenia? lebo u nás iba absolvuješ poučenie, dajú ti potvrdenie do tehu knižky o tom a to je všetko

martinna78
18. sep 2008

Aj ja sa pridavam do klubu hrdiniek, aj ja idem bez epi, nemam ani poucenie, aj prvy porod som zvladla bez epi
Euffra aj ja idem na Antolsku, aj mne baby usli, tiez sme sa chceli so Silwi a nataskou stretnut, a nevyslo to
este ide aj Miriam24, ale davno tu nebola, tak neviem, ci to uz nema tiez za sebou

euffra
18. sep 2008

terez tu v blave vraveli aj na prednaske, aj na to poucenie mi to napisali, ze su potrebne krvne testy, myslim, ze je to najma kvoli zrazanlivosti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre