September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

ollako
18. sep 2008

Ahojte baby dnes ste toho teda vela popisali, ani nestiham citat.Iba sa hlasim, ze som cela a dnes mi odisla hlienova zatka aspon myslim, bolo to takke dohneda a taka hrca zelatiny na vlozke. Zacala som mat stahy, myslela som ,ze zas poslickovia a nutkalo ma cikat a isla som na WC a co som nenasla 😝 V mudrych knihach somsa docitala, ze do 24 hod nastava porod, tak uvidime.
Zajtra idem na poradnu tak ci tak, zbalena, zrejme si ma tam nechaju, tak uvidim.
Ewen asi budeme rodit spolu..

Tu co noveho, nejake nove maminy? 😉

lenka.pav
18. sep 2008

ollako, uz tu po tebe bola patracka 😉

ollako
18. sep 2008

teraz som mrkla spat a zbadala som, ze ma ewen zhana.. 😉
lenka ahoj ty si ako na tom?

lenka.pav
18. sep 2008

ako sa mam? no, akosi je ticho pred burkou, dufam 😉 . lebo posledne dni som mala dost bolesti brucha a krizov a nic z toho a dnes mi je fajn

lenka.pav
18. sep 2008

zajtra mas poradnu? myslis, ze si ta tam nechaju? ja mam sono

lenka.pav
18. sep 2008

bolo by fajn, keby sa ti to aj same rozbehlo...priala by som ti to

ollako
18. sep 2008

ano leni zajtra mam poradnu a kazali mi prist aj s taskou. Tak myslim, ze si ma ta chcu nechat vsak uvidim. Ak sa tu zajtra neobjavim, tak som tam ostala, lebo nebudem mat pristup na net. 😝

evitkamalicka
18. sep 2008

mne je tiez od vcera vecera nejako divne, nie som vobec vo svojej kozi

lenka.pav
18. sep 2008

evit, myslis, ze by to uz mohlo byt ono? 😉
ollako, ved to je len dobre, ze si ta tam nechaju. coskoro budes mat maleho v naruci 😉

evitkamalicka
18. sep 2008

leni ja si uz radsej nic nemyslim, mozno to bude len pocasim

ollako
18. sep 2008

leni v to dufam, ale sa aj bojiiiim, ake to bude, ako to bude boliet,stale mam pocit, ze som neni dostatocne pobalena a tak... som z toho nervna 🙄

cat
18. sep 2008

Ahoojte, pisem od susedy, zas nemame doma net, tak len rychlo: 5.9. sme museli na urgentny prijem, mala som bolesti a teplotu 39, nechali ma na pozorovanie, 8.9. zistili ze Simi sa obmotala pup. snura okolo krku a z plan. cisaraku bol akutny. Horucku som mala este ked ma rezali. Ale potom v pohode, ovela lepsie ako po prvej sekcii, po 12 hod. som vstala a fungovala.
Simi je strasne dobra, len spi a papa, plakat sme ju poculi asi 2x 😀 Tomi si ju moc nevsima zatial. Jo a tesim sa ze Nutrac vobec nepotrebujeme, mam MM dost 🙂
Pridala som aj zopar fotos ak chcete..
no a musim uz ist, hadam nam to doma coskoro pripoja lebo abstinencia je hroznaa 😀

a dakujem dodatocne za vsetky gratulacie aj v IP 😉
A TIEZ DODATOCNE GRATULUJEM VSETKYM MAMINAM A TEHULKAM DRZIM PALCEE 😎 😎
Cat

mirka
18. sep 2008

cat, gratulujem 🙂

a aj ostatným mamičkám 🙂

cemi
18. sep 2008

halo halo, je tu niekto??

ollako
18. sep 2008

cemi som tu ja, ako si na tom?

lenka.pav
18. sep 2008

cat, krasne miminko mas 😵 😵 😵 . dakujeme za spravicku, ze ako to vsetko prebiehalo. drzim palce, nech je mala stale taka dobra
ollako, neboj. isto mas vsetko a ked nie, tak ti niekto donesie. mysli na to, ze budes mat coskoro maleho pri sebe, ostatnym sa nerozptyluj 😉

ollako
18. sep 2008

leni mas pravdu...nech to uz mam za sebou a mam maleho pri sebe, teskam sa nanho
cat gratulujem mala je zlata 😉

cemi
18. sep 2008

no a uz som tu aj na dlhsie. mala sa zobudila, tak som ju ulozila a este som si dala taku polo vanu 🙂
je tu vobec niekto?

ollako
18. sep 2008

aHOJ cemi ja tu strasim, ale tu nikoho 😝

cemi
18. sep 2008

a kde su vsetci? v telke nic nie je. ako to s tebou vyzera? uz si tusim po termine, ci nie?

ollako
18. sep 2008

neviem kam sa podeli, hadam nesli rodit.mne dnes odisla hlienova zatka, tak uvidim, co sa udeje, zajtra idem tak ci tak do poradne a mam prist zbalena, tak uvidim. Termin som mala v pondelok, som uz z toho nervna.
A ty si ako na tom?

cemi
18. sep 2008

ja mam uz bolesti aj brucho tvrdne. nemozem sa uz skoro vobec s malou hrat 🙄
ale zajtra idem aj ja k porodnikovi na kontrolu a v pondelok by som mala nastupit do nemocky. tak uvidime ze ako to nakoniec dopadne. kazdopadne drzim zajtra palce, uz to budes mat za sebou 🙂

skrecok
18. sep 2008

Ahojte, ja som sice tu, ale blbo sa mi sedi pri PC...Dnes tepovali vsetko (koberce, gauc, stolicky a postel) a ja nemam kde si pohodlne sadnut 😒 .

ollako
18. sep 2008

tak mozno to bude mata za sebou skor ako ja 😉 , mna mozno poslu domov 😝

cemi
18. sep 2008

ahoj skrecok 🙂 mne sa celkovo zle sedi a vlastne aj lezi.
ollako to ta uz nepustia 🙂 a mata ma zajtra co?

ollako
18. sep 2008

cemi nie mata, to je preklep, chcela som napisat, ze to budes mat za sebou skor ako ja.sorry 😝

skrecok
18. sep 2008

cemi, mas pravdu. Ked dlho lezim, tak ma vsetko dost boli....Uz nejako musime vydrzat...

ollako, ty tu este strasis? Neboj sa, coskoro budes mat za sebou. 😉 Drzim ti palce.

ollako
18. sep 2008

skrecok vidis, tomu mojmu malemu sa fakt nechce, neviete ako je na tom klaudinka?
ewen myslim, ze ide tiez zajtra nie?

skrecok
18. sep 2008

Klaudinka sa ozvala iba rano, ale rodit sa nechystala. 😉

ollako
18. sep 2008

skreci ja dufam, ze zajtra si ma tam nechaju a cez vikend to budem mat za sebou 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre