September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

skrecok
18. sep 2008

Ollako, tak to ti budem drzkat palceky...Takze uz budes mat za sebou 😵 , ja ani netusim kedy.

miriam24
18. sep 2008

Ahojte ... tak uz aj ja to mam za sebou ... a od vcera sme doma 🙂 ...

12.9 mi o 1.00 hod zacala odtekat voda ale nic ine sa nedialo ... o 8.00 sme isli do nemocky lebo uz jej odtieklo dost ale stale nic ine ... ziadne kontrakcie ani nic podobne ... dali ma na cakacku a az do dalsieho rana som len lezala a cakala ci sa zacne nieco diat a nic ... takze mi 13.9. o 7.15 dali vyvolavacku po ktorej mi behom 10 min naskocili kontrakcie ... len priebeh bol velmi rychli takze mi epi nestihli dat ... ☹

Maly Martinko sa narodil 13.09. o 10.30 teda za 2 hodky som to mala za sebou ... s mierami 3150 g a 49 cm ... je zdravucky a strasne zlaty ... pridala som aj nejake fotecky do albumu ... 😉

Inak blahozelam vsetkym novym maminkam ... Claudi ... prisla mi sms ze maly Lubko je uz na svete a tusim aj Silwietu som zazrela v nemocke ked boli navstevne hodiny ... 🙂

ollako
18. sep 2008

ahoj miriam gratulujem Martinko je fesacik 😵

skrecok
18. sep 2008

Jeeeeej, Miriam 😵 . Uz sme si pisali, ze to mas zrejme za sebou ked si tu dlho nebola. Srdecna gratulacia a malicky je nadherny 😵 .

skrecok
18. sep 2008

Ja uz pojdem pomaly lahnut, vsetko ma dost boli.
Dobru noc 😉 .

ollako
18. sep 2008

skreci dobru nocku 😔

miriam24
18. sep 2008

Dakujem Vam ... 🙂 no ja som mala poslednu poradnu v utorok a od vtedy som sa tu neukazala ... inak sranda ze som po cely cas chodila do poradne k jednej lekarke a ta ma nakoniec aj odrodila ... lebo jej tak vysla sluzba ... takze som to mala skoro ako zazmluvnena ... 😉

ollako
18. sep 2008

miriam tak si to mala super, neviem ci mam len poslickov, ale nieco sa deje aauu 😕

eweny
18. sep 2008

lsdkddd

eweny
18. sep 2008

idem este nakuknut

ollako
18. sep 2008

ahoj eweny, tak zajtra ides tiez lezat?

eweny
18. sep 2008

ollako, uz som ta tu dnes zhanala..ano idem lezat, uz mam vypisany papier, rano sa mam hlasit v nemocnici..ale ci nieco cez vikend so mnou podniknu, netusim..

ollako
18. sep 2008

to sme na tom podobne, ja mam ist zajtra do poradne aj s taskou, vsak som to pisala, no bola by sranda, keby to mame spolu cez vikend za sebou 😵

eweny
18. sep 2008

tak to by bola teda uz riadna nahodicka..uvidime, ale snad ano 🙂 ved ja mam uz poriadneho slonika v brusko, dnes mal 4000g 😀

ollako
18. sep 2008

eweny tak to budes mat co robit, riaden valibuk, mne ani raz nepovedali, pribliznu vahu 😒, citala si dnes mi odisla zatka, aj tebe uz odisla?

lenka.pav
18. sep 2008

ollako, prave som si docitala jednu brozurku a tam bolo pisane, ze odchodom zatky zacina porod (teda ak odide okolo terminu porodu, lebo niekedy moze odist az sest tyzdnov pred porodom), takze mas este sancu spontanne porodit 😉
ew, ze 4 kg? som zvedava, ci ta zajtra tromfneme 😀 . podla mna ma aj nas podobnu hmotnost 😉

eweny
18. sep 2008

nuz veru, ale ze moja panva je schopna to zvladnut..nuz uvidime, mozno ma aj rozparaju..uz mi je to jedno, hlavne ze bude Petko uz vonku 🙂 ano, teraz som to citala..ja ti neviem, ci odisla, ale posledne dva dni som mala taky hnedasty hlien, ale to som mohla mat aj z vysetrenia..hovorila som to dnes aj primarovi a on povedal, ze to uz sa chysta..

lenka.pav
18. sep 2008

miriam, gratulujeeeeeeem 😉 . pekneho chlapceka ste si zamiesili 😅

lenka.pav
18. sep 2008

ew, aj ti povedal, ci si otvorena?

eweny
18. sep 2008

leni, ahoj..aj ty si tu? 🙂 hmmm ze 4 kg?..a ked si predstavim, ze to moze byt este viac, tak potesi..no ja som veru velmi zvedava na tvojho drobca 😀

lenka.pav
18. sep 2008

uz sa tak tesim na nasho droobca. stale pozeram na sestrinu malicku a tisnu sa mi slzy do oci 😵 . uz chcem aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! 🙂 (ale az rano, ked pride misko z nocnej)

eweny
18. sep 2008

miriam, aj ja gratulujem..to tu pomaly docitavam a dozvedam sa novinky 🙂

leni, ja som trochu otvorena uz od minuleho tyzdna..tento tyzden sa to nejak nezmenilo..

lenka.pav
18. sep 2008

ew, jasne, ze som tu 😉 . a ja som zas na toho tvojho zvedava. tusim sme tu my dve ako kandidatky na najvacsie dieta septembroviek 😀

eweny
18. sep 2008

leni, urcite dam vediet..noooo a to dostaneme aj vitazny diplom? 😀

lenka.pav
18. sep 2008

neviem, musime ostatne septembrovky vyprovokovat k nejakej odmene pre vitaza 😀 😀 😀

lenka.pav
18. sep 2008

inak ze dnes je nejaky rodny den - vravela sestra. ze v ruzinove mali dnes 11 porodov a len 4 maminy sli domov... 😀

ollako
18. sep 2008

ewen ja som toho mala vela, akoby taka hrca niecoho ako rosol, alebo zelatina a takej nahnedlej farby, aj ja som minuly tyzden po vysetreni spinila... a zas mam bolesti aauu

eweny
18. sep 2008

veru ze je, ja ked som lezala na pasoch, tak tam dosli 3 zienky za sebou, vsetky isli rodit a jedna uz bola vo vzdycharni..a vsetko take, co som sa s nimi pravidelne stretavala na poradni 🙂

lenka.pav
18. sep 2008

ollako, asi rodiiiiiiiiiiiiiiiiiiis 🙂

eweny
18. sep 2008

ollako, ty pojdes nakoniec este aj dnes v noci 🙂 to by bolo super..aj ja by som najradsej, nech tam nemusim lezat a cakat, co vymyslia so mnou urobit..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre