September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

klaudinka21
19. sep 2008

ahojteee babyyy, tak uz sa nieco zacalo diat, teda nie nieco, ale som otvorena na jeden prst hlavicka vstupena do porodnych ciest a po vysetreni mi odisla hliena zatka uz celkom..taka krvava, inak ma riadne rozrypal a povedal ze kazdu chvilku to prepukne ale ma poslal este domov, ze budem cakat doma,, hmm Dodo mi siel este do roboty tak ma teraz tres chaos paniku ze ak sa to rozbehne a on este nebude doma tak ma porazi..waaaa ani si neviete predstavit ako sa bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😖 😀 😀 😵

skrecok
19. sep 2008

Ahoj Slavi, mas velmi dobreho muzicka, ked ti tak velmi pomaha...Ked bol uz dlho s tebou a s malickou doma, tak to uz hravo zvladnes 😉 .

evitkamalicka
19. sep 2008

klaudi no tak to je super, za chvilu budes mat babulku pri sebe 😵

martinna78
19. sep 2008

Diky skreci, aj ja som rada, ze pekne vydrzal a este presne tyzden by mohol 🙂 i ked sa bojim, ze bude moc velky 😝 a bude sa volat Maxim - meniny ma v maji, aj Sofi ma meniny v maji, lebo Maximilián je dost dlhe a meniny by mal uz teraz v oktobri

martinna78
19. sep 2008

Ajoooj Klaudi, tak to su super spravy, drzime palceky 🙂 a daleko ma Dodo robotu?
Evit cau, som ta nepozdravila 😉

klaudinka21
19. sep 2008

evit dala by som si aj cajik ale neviem ci sa to uz moze teraz este davat.hm?

evitkamalicka
19. sep 2008

mati nevadi 😅

skrecok
19. sep 2008

Terezicka, joooj to ti nezavidim ze este musis chodit do skoly. A neda sa vybavit, ze by si poprosila spoluziacky aby aj pre teba robili poznamky a pod.?

Klaudi, uz fakt? Drzkam ti palceky, hlavne zachovaj klud 😉 .

evitkamalicka
19. sep 2008

klaudi kludne si mozes dat

klaudinka21
19. sep 2008

Matka nooo siel do banoviec nad bebravou,ani neviem ako je to daleko..on ma vkuse neikde inde lebo robi s klimatizaciami motaze klim,takze beha po celom strednom Slovensku

klaudinka21
19. sep 2008

skreci ano klud,......ale sa to nedaaaaaa 😨

klaudinka21
19. sep 2008

ani neviem co by som od nervozity z rukami robila:O))))

evitkamalicka
19. sep 2008

klaudi a aj ta nieco boli alebo mas kontrakcie, ci este nie?

skrecok
19. sep 2008

Evit, ako sa mas? 😉

Martinka, nevedela som ze este je meno Maxim, tak to je super ze ma meniny v maji spolu so Sofinkou. 🙂

terezicka
19. sep 2008

Škrečok no dala som sa na štúdium na VŠ, akurát mám pred sebou Bc. ročník takže fajne...Ale ja si verím že to zvldáneme, bábätko sme veľmi chceli, len to budeme musieť teraz prispôsobovať kadejako...Ale keď sa chce, všetko sa dá...A spolužiačky mám super o to nejde, ale 10.10. máme skúšku a aj prednášku na ktorej musím byť takže to je trošku komplikovanejšie... Ale verím že nejako to už len zariadime a vymyslíme aby bolo dobre všetkým 🙂
Klaudinka super sa veľmi teším s tebou, takže dnes alebo zajtra pribudneš medzi mamičky aj ty, to je super 🙂
Idem do obchodu, ozvem sa neskôr, papa

martinna78
19. sep 2008

juj Klaudi, nooo a nemoze to dnes odvolat a prist za tebou, ved uz pomaly rodiiiiiis

Ja som si pred chvilou uvarila uz caj na kojenie 😀 pisu na nom, ze sa moze uz ku koncu tehotenstva. Je to caj od Babylove BIO z Dm-ka

skrecok
19. sep 2008

Klaudinka, mas tasku komplet pripravenu keby sa to uz rozbehlo? (Napr. mne tam chyba par drobnosti).
Viem, ze sa to lahko povie a pise, aby si bola kludna... 😅

klaudinka21
19. sep 2008

evit nic ma neboli ani kontrakcie nemam zatial take....len take slabucke. 😎

claudinka
19. sep 2008

terezi muzik je tiez Lubos 🙂)

matus to som rada, ze ti je lepsie.. len tak dalej 😉

slavic ja som tiez sama od utorka, tak som teda zvedava.. 🙂

slavica2
19. sep 2008

terezka tak ti drzim velmi palce nech zvladas lahko skolu 🙂
martinka, stale nam Hanicka kaka tak mizerne a brusko ju boli, tak stale cvicime, dvama kvapky a teplu plienocku, dufam, ze to bude lepsie 🙂
klaudinka drzim palce, mne odisla hlienova zatka a do 12 hodin som mala moju lasku pri sebe 🙂

slavica2
19. sep 2008

claudi ty si ruzinovcanka nie? mozme chodit na prechadzky 🙂

martinna78
19. sep 2008

skreci no celkom pekne to mojim detom vyslo, budu mat pri sebe aj meninky aj narodeninky 😉

claudinka
19. sep 2008

slavic budem len a len rada 😉 a vidime sa aj na zapise 😀

skrecok
19. sep 2008

Terezicka, tak to uz chapem...Aj ja som mala nieco podobne na VS. Mala som aj spoluziacky, ktore nosili babatka na prednasky a na skusky...Sice je to dost komplikovane, ale da sa to zvladnut 😉 . Budem ti drzat palceky. 🙂

Martinka, uz sa moze pit? Ja mam caj na kojenie od HIPP, ale nie je tam napisane ze sa to moze pit aj skor 😕 .

slavica2
19. sep 2008

martinka ty to mas super, budete robit oslavy detickam spolu 🙂 aspon usetrite 🙂 budes mat dve vahy doma, moja mamina je vaha, to su super ludia 🙂

evitkamalicka
19. sep 2008

skreci mam sa dobre...a co ty?

klaudinka21
19. sep 2008

Matka neda sa to odvolat lebo keby tak nesiel nieco opravit tak by padol cely T mobile a nesiel by nam ani konik:O))) Dodko sa nam o to stara:O))aby sme mohli vykeciava cez net:O)))
terez dakujem a davaj si pozoor.
slavi 12 hodin no moje neervy to este tak dlhooo??? 😀
skreci noo takska je uz mesiac zbalena:O)))
ale nie baby sa fakt musim ukludnit lebo ma aj porazi z toho 😀 😀 😀

slavica2
19. sep 2008

a kedy bude zapis nevies claudi? ja len viem, ze dostaneme od mestskej casti 2000SKK 😀 😀

taffy
19. sep 2008

Tak ahojte dievcata. Po 2 mesiacoch som konecne doma z nemocky a poctivo sa hlasim. Prezili sme krute casy. Matko ma za sebou operaciu srdiecka v Blave (ako 2,5 tyzdnovy) a Lucka prekonala tazky zapal criev. Dufam, ze vsetko zle je uz za nami.

Gratulujem novym maminkam! Idem pozriet nas albumik! Papa

martinna78
19. sep 2008

slavi, drzim palceky nech sa to polepsi s tym bruskom, ved robite pre to vsetko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre