September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

claudinka
8. sep 2008

vecer jakaaa burka bola, uplne super sa spalo 😀 som sa z nej tesila jak mala.. no dnes to je trosku horsie, ako vidim, nebude sa mi ciet hybat a upratovanie je asi v cudu.. ale snad sa pozviecham 😖 som rano vstala, sup do obchodiku, mangelikovi spravit sest rozkov do robotky, dnes si pekne nakazal, ktory chce aky 😀 a ozehlit mu.. a uz odisiel, tak sa nudim.. uz by som aj mohla ist rodit, sak takato nuda, to je uz na zabitie priam.. som rozmyslala akurat rano, ze si neviem predstavit, ze by som musela byt na rizikovom doma alebo nieco podobne, uuuplne by ma piclo.. sak teraz sa idem zblaznit a to som doma len poslednych par dni, kedze predtym som furt kade-tade behala.. nam siblo vecer a robili sme si o osmej palacinky 😀 drahy dostal chut, ked som mu vymenovavala, co chce dnes jest.. a tiez sme pozerali kriminalky, kedze Gejsu mi zatrhol 😒 citala som knizku a bola suprova.. tak snad si niekedy aj film pozriem..

claudinka
8. sep 2008

si tu pisem sama so sebou, vsak? snad sa tu niekto coskoro ukaze 😝

evitkamalicka
8. sep 2008

dobre ranko...estelka, drzim palceky

claudinka
8. sep 2008

evitus, breee 😀 uz ti je lepsie? vypotena?

evitkamalicka
8. sep 2008

inac ten vytok co tu opisujete mam od vcera aj ja a v noci ma veru aj par krat prehnalo

evitkamalicka
8. sep 2008

claudi je mi ovela lepsie, uz ma len trosicka boli krk...poctivo som potila vcera aj v noci

claudinka
8. sep 2008

ja som mala vo stvrtok take hnede s krvou a odvtedy musim nosit stale vlozku, lebo ako baby pisali, niekedy mam pocit, ze mi uz tecie voda alebo co a to je len ten vytok..
chvalim, chvalim 😉 dnes to mas super, neni teplo a to potenie bude celkom prijemne 😎

evitkamalicka
8. sep 2008

inac muzik mi vecer povedal ked sme lezali v posteli, ze ma tusak ze to bude tento tyzden, tak som zvedava 😀

a ty sa ako citis?

claudinka
8. sep 2008

ma tusak? a to ti povedal z nicoho nic?
okrem toho spominaneho vytoku absolutne nic.. 😒 ale uz by som to aj brala.. sak sa taaak nehorazne nudim.. doteraz to nebolo az take zle, jak je teraz.. nic ma nebavi ☹ ty ako?

evitkamalicka
8. sep 2008

claudi hej z nicoho nic...ja okrem tej malej bolesti krku tiez nic a tiez sa nudim, vonku je zamracene, do nedavna prsalo, tak to dnes vidim cez den na spanie asi

dudka1
8. sep 2008

Ahojte babky, tak ako sme na tom, kolko nas este neporodilo_? Mate najaku tabulku_?

goga03
8. sep 2008

caute, hlasim dalsie septembrove babatko - lessie porodila 7.9 o 00.02 Tamarku, 49 cm a 2850 gramov.

dufam, ze aj my netrepezlive sa coskoro dockame 🙂

evitkamalicka
8. sep 2008

lessie gratulujem 😵

claudinka
8. sep 2008

evitus aj ja asi 😀 a upratovat budem zajtra 😀 😀 len neviem, ci ta kopa riadu do zajtra nenapacha viac zla..

dudi 😉 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

gogi lessie gratulujeemeeee 😉 😉

evitkamalicka
8. sep 2008

claudi mne vcera vecer este manzelik umyl riad, tak mam pokoj

dudka1
8. sep 2008

Jej Lessie obr gratulacie, vela zdravicka a stasticka prajem 🙂
Uz zacinam zavidiet , tym co to maju za sebou 🙂 to cakanie uz teraz asi bude najhorsie.
Zajtra mam pordnu, som zvedava co mi povie dr. 😖

goga03
8. sep 2008

podla mna sa to uz tento tyzden rozbehne zase. tak ako koncom augusta sa to rozbehlo a potom zaciatkom septembra nic, tak myslim, ze teraz tie porody pridu. teda dufam

claudinka
8. sep 2008

evitus moj toho vcera tak vela porobil, ze uz vecer som po nom nemala to srdce este aj riad chciet 😀 som povedala, ze umyjem, ked bude v robotke..

dudi zajtra? juj, tak to sa mas na co tesit.. a co ti povedal na tej poslednej? ako to vyzera?

gogi aj ja si myslim 😉 vsak ale uz je nacase 😀 😀

evitkamalicka
8. sep 2008

no tak kto je teraz na rade? 😀

dudka1
8. sep 2008

Claudi vdaka za tabulku to je uz riadne vela, babatiek. Minuly tyzden mi dr. povedala ze to vidi na tyzden, ze sa otvaram ale nejak sa nic nedeje 😎 a uz som sa taaaak tesila 😒

claudinka
8. sep 2008

evitus Estell 😉 a jurocko 😉

dudi mne hovor, ja napodobne 😒

dudka1
8. sep 2008

Asi si budem musiet pockat do terminu, aj ked to je uz len par dni, Claudi ty mas kedy termin_?

claudinka
8. sep 2008

podla prveho uzv 17. septembra 😉 podla uzv v 20. tt a 38.tt bol o tyzden vacsi a podla v 30. tt a velkeho 3D bol o dva tyzdne vacsi.. takze buhvi 😀 a poslednu ms neviem, kedy som mala 😒
ale vo stvrtok na poradni mi povedal, ze mam uz polovicu za sebou a ze pochybuje, ze vydrzim do tohto stvrtka.. ze som na 4 cm otvorena, CS 8.. a to pritom nemam ziadnych poslickov ani nic podobne 😝

dudka1
8. sep 2008

Claudi teda do stvrtku to asi fakt nevydrzis, ja az tak otvorena nie som 🙂

claudinka
8. sep 2008

dudi no ale nevyzera to tak.. stale nic.. 😒 a ked som necitila ani otvaranie predtym, tak som zvedava, co to bude za divocinu, ked dostanem prve kontrakcie ☹

evitkamalicka
8. sep 2008

claudi bud rada, mozno ani ten porod citit nebudes

claudinka
8. sep 2008

evitus to mi hovoria vsetci.. len sa bojim, aby to nebolo presne pravy opak 😠

evitkamalicka
8. sep 2008

a ked to bude moc boliet tak prezijes a verim ze ked uvidis maleho bude po bolesti 😉

claudinka
8. sep 2008

juuuj nech uz to je 😀 😀

evitkamalicka
8. sep 2008

aj ja uz chceeeeeeeeeeeem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre