September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

claudinka
8. sep 2008

si pustam na youtube pesnicky od Jarka Nohavicu a spievam si 😀 😀 ta to uz de sme 😀 😀

klaudinka21
8. sep 2008

ahojte babulky, noo konecne som doma s nemocky bola som na krvicke a skoro ma scedili zobrala mi az tri skumavky velke krvicky a este mi volaco hovorila sestricka o internom vysetreni ale mne sa nevidi ze by mi to doktor povedal ze mam ist na interne....vy ste boli na nejakom takom vysetreni???

evitkamalicka
8. sep 2008

Nohavicu mozem aj ja 🙂 ...kde su vsetky? snad sa nerozhodli rodit naraz 😅

claudinka
8. sep 2008

klaudi ee 😠

dudka1
8. sep 2008

Dnes by sa dobre rodilo, ked je take pocasie o nicom 😀

evitkamalicka
8. sep 2008

klaudi mna na interne neposielal a ani krvicku mi uz brat nebude

klaudinka21
8. sep 2008

mne ju bral kvoli tomu tlaku nejaky rozbor potrebuje,ale ako romzyslam tak rozmyslam a spominam ale nevidi sa mi ze by mi hovoril o internom vysetreni...ani neviem co by mi tam ine mohli robit ako u neho, tlak si zmeriam aj sama vahu vysku tiez tak coo?!...no zajtra idem k nemu tak sa ho spytam ako to myslel nech viem...
u nas je sice zamracene ale brala by som kenby bolo chladnejsie je take predprsave pocasie dusno vlhko humus vzduch 😀 😝

evitkamalicka
8. sep 2008

klaudi ja som tiez zvedava aky budem mat tlak, lebo dr mal uz minuly tyzden k nemu pripomienky, uz mi to tam zacal znacit do knizky cervenym, tak dufam ze z toho nakoniec nebude cisar alebo nieco podobne 😠

klaudinka21
8. sep 2008

evit mne dal aj lieky nejake ale mam taky pocit ze malej nerobia dobre lebo vzdy ked si ich zoberem tak mala sa neskutocne hyby v bruchu ale tak ako keby chcela vyskocit s tadial ,no a ja mam ultimatum tyzden aby sa mi tlak s tymito liekmi upravil a ak nie tak ze sa budeme musiet dohonut na termine na cisar a babo musi ist potom cim skor von,tak som aj ja zvedava ako to dopadne, nerada by som mala rozparane brucho

zanin
8. sep 2008

Ahojky babulky. Estell ty si ma predbehla? Nevadi prajem ti to viem si predstavit ake to bolo ked si mala prvy porod vyvolavany. Moja mama nas obidve mala vyvolavane tak sa strachujem ci aj ja nebudem prenasat. Mam termin dnes ale nic tomu nenasvecuje. Uz by som to chcela mat za sebou hlavne kvoli tym opuchnutym noham. Az do teraz nic a posledne 3 dni no hroza. A nic nepomaha 😕 .

klaudinka21
8. sep 2008

a okrem toho ked je cisar tak sa vraj tazsie rozbieha tvorba mliecka, tak aj za to nechcem cisara 😝 😝

evitkamalicka
8. sep 2008

klaudi ja mam vrchny tlak celkom v pohode ale spodny je zly...naposledy som mala 130/100

evitkamalicka
8. sep 2008

zanin ahojky...ja som mala vcera prvy raz za cele tehu opuchnute nohy

klaudinka21
8. sep 2008

zanin ja mavam opuchnute nohy od siesteho mesiaca tak uz si ani nepamatam ako vyzerali moje nohy pred tym:O)))

claudinka
8. sep 2008

zanin stale nic? ☹

klaudinka21
8. sep 2008

ja mam trosku vyssi 140 na 100 ale inak skoro podobny evit 😀
inak v noci ma riadne bolelo brusko som musela zobudit mangela aby ma zdvihol s postele a siel sa so mnou vycurat....

evitkamalicka
8. sep 2008

klaudi tak som zvedava co ti zajtra dr. povie

klaudinka21
8. sep 2008

claudi a ty ako?necitis sa na porod?vcera somuz nakoniec nemohla prist lebo prosli kupci na sedacku tak sme sa trapili s tym ako ju zniest dole na prizemie... 😝

claudinka
8. sep 2008

tlak si musim zaklopat, mam v pohodicke od zaciatku.. a opuchnute nohy nemam, teda zevraj som mala, kamoska mi kukala na nohy, ze jake ich mam opuchnute, takze mozno aj mavam, ale nevidim to.. 😀 ale posledne dni nemam urcite..

claudinka
8. sep 2008

klaudi v decembri mozeme ist 😉 hor sa do rodeniaaa 😀 😀 inak to nevidim.. 😒 a zniesli ste ju nakoniec?

zanin
8. sep 2008

no stale nic 😒 . Ja mam zase nizky tlak.A zatka je este stale na svojom mieste tak neviem dokedy budem na svojeho drobceka cakat.

evitkamalicka
8. sep 2008

claudi no ja to u teba na december nevidim, mozno si ta tam uz tento tyzden po poradni nechaju

zuzana8
8. sep 2008

babulky a s opuchom prstov na rukách nemáte skúsenosti? mám ich opuchnuté a bolia ma. začalo to včera a s tým, že na ľavej ruke ma bolai aj žily. no des...mám ich ako stŕpnuté a vnútorne ma pália... ako tak pzerám, tak už to máte za pár, tak Vám držkám palčeky🙂

zanin
8. sep 2008

Inak ja som robila krupicu vcera o 21:30. Drahy mal na nu chut tak co by som pre neho neurobila. Svokra pozerala ze co vyvadzam tak neskoro v kuchyni. 😅

claudinka
8. sep 2008

evitus len dufam, ze mi nebudu vyvolavat.. neviem sice presne, ako sa to robi ani co, to pichnu injekciu alebo ako? ale urcite to neni nic prijemne.. 😒

klaudinka21
8. sep 2008

aj ja veru, ale hadam to bude oka...dnes sme aj zaplatili si doktora a aj to ze bude Dodo pri porode...booohes 8000 sme zacvakali moje neervy, takze tento mesiac si zase nekupi mangel motorovu pilu:O))

claudinka
8. sep 2008

zanin aj ja som si vcera robila krupicu 😀 ale nie tak neskoro, okolo siedmej tusim 😀

zuzi na rukach? ja teda prstene nedam na prst uz par mesiacov.. ale uz to ani nevnimam 😝 pekne su odlozene v penazenke.. 😀 zily ma nebolia..

zanin
8. sep 2008

claudi mojej mame isla infuzka a este jej davali aj injekcie do zadku raz do jednej strany raz do druhej 😒 hovorila ze to bolelo ako slak.

claudinka
8. sep 2008

klaudi prachy su prachy 😒

zanin juuj tak to dufam, ze mne nebude treba ☹ ☹ nerada by som.. ☹ ☹

klaudinka21
8. sep 2008

no moj prakticky manzel ju z bratom snielsi nakon iec ale poviem ti ze som im nezavidela lebo ta sedacka ma asi minimalne 20 rokov a to bola este ta taka tazka ako svina, takze este k tomu vykrutit sa na schodoch s tym no moje neervy,ale chvlaabohu je uz prec a my si mozne kupit novu:O))))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre