September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

euffra
22. sep 2008

to je ako nocna mora, ja sa toho tiez obavam, mam tiez jeden rozmer panvy velmi uzky, ja by som bola radsej, nech radsej spravia sekciu ako klieste, ale vraj v urcitom stadiu sa uz neda robit cisarak, som niekde citala, ze preto sa vtedy pouziju klieste alebo ta vakuova pumpa
ale hlavne ze tvoja mala je v poriadku, vraj z toho byvaju obcas aj nasledky

winona24
22. sep 2008

martin stretli sme sa...malý je strašne zlatý...ona prišla deň po mne ak sa nemýlim...

no neviem či som to zvládla najlepšie..ale snaha bola....a veľká.... ☹ ☹

claudinka
22. sep 2008

euffra tak to som teda zvedava.. vacsinou to pride vtedy, ked to najmenej cakas..

winon mno uuuzasne 😀 ale je to skor tazke psychicky ako fyzicky 😀 nemyslis?

matus jaaaj jasnacka, sak Sofi je aj v druzine, tak mas volna habadej 😀 nece sa ti prist mi povysavat? 😀 😀 ale nie.. len nemam kedy a neviem si predstavit, jak bude maly na vysavac reagovat.. musim vymaknut nejaku prechadzku a vtedy to rychlo porobit, ale zase v tomto pocasi 😒

claudinka
22. sep 2008

winon to znie hrozivo s tymi kliestami, mna by asi piclo, by som im tam odkvecla ☹

winona24
22. sep 2008

euffra malá je v poriadku...o tých následkoch viem a desím sa toho...no strašne dúfam,že to bude OK...zatiaľ mala všetky výsledky dobré...je krásna...len posledné 2 dni trošku neposlúcha 😖 😖 😲 😲

winona24
22. sep 2008

claudi pre mňa momentálne oboje...malá nechce spať,kojím ju každú hodinu,takže pre mňa je to už aj psych aj fyz namáhavé...ale snáď sa to upraví...našťastie už šitie menej bolí...tie prvé dni to bolo peklo...plakala som ako malá...

claudi ja už som sa tiež bála,že to nezvládnem...nevládala som....

martinna78
22. sep 2008

Win a tesime sa na fotecku Natalky 🙂
tak super, ze ste sa so Sjuz stretli, ano ona rodila v pondelok 🙂 a ty mas nedelniatko, hovori sa, ze deti narodene v nedelu su stastne deti 🙂

Claudi, uz si sama od dnes ze? tak nech to dobre zvladate s malickym. No s tym vysavanim by bolo najlepsie, aby maly radsej nebol doma, ale este ste asi neboli vonku ze? bola aj zima, ale ze od zajtra sa ma oteplit

claudinka
22. sep 2008

matus az zajtra 😉 ale muzik isiel teraz aj tak vybavovat este a ku svokrovcom, tak som sama doma.. akurat mi maly zaspal, tak rychlo som si zehlenie pripravila 😀 snad tak skoro nevstane, ale nemam tam toho vela, par plienok a bodyciek 😝 este sme neboli vonku, nejako sa toho stale bojim 🙂 ale chystat sa chystam..

winon my zase mame problemy s bruskom.. spanie super, aj kojenie, sa mi budi v noci pravidelne vacsinou kazde tri hodinky okrem noci, ked ho boli brusko, to su chvile na nevydrzanie, neznesitelne.. 😢 ale snad to prejde.. a druhy den tusim som aj ja plakala, ked som nevladala ani z postele vstat.. to mi nikto nepovedal, ze po porode to este boli 😀 ja som myslela, ze to tym konci 🙂 🙂 ale nastastie je to kazdym dnom lepsie, i ked prve dni doma sa mi to zdalo ovela horsie ako v nemocke.. ale ako mangel povedal, to mam z toho, ze hned som sa vrhla k pocitacu a sedela som furt namiesto lezania.. teraz si radsej lahnem ako sediet vkuse tri - styri hodiny..

martinna78
22. sep 2008

Claudi ked sa teraz vycasi, ma byt teplejsie, tak na chvilocku uz mozes ist, alebo sa este porad s pediatrickou.
Tak este dnes ste s tatinkom, no skoda, ze uz musi ist, este by sa ti zisla pomoc, ale ty to urcite vsetko zvladnes, ked maly bude spinkat, tak si pospinkaj aj ty 🙂

martinna78
22. sep 2008

no idem aj ja nieco trosku porobkat a potom sa nachystat na poradnu, tak sa drzte, babatka nech posluchaju, paaa

claudinka
22. sep 2008

matus pediatricka povedala, ze kludne aj minuly tyzden sme mohli ist, keby bolo pekne a ak nie, tak tento kludne.. tak asi vyzeniem draheho 😀 a povysavam si zatial.. v klude 🙂
praveze mne sa vtedy malokedy spinkat chce 😀 😀 radsej upratujem nieco rychlo a potom som kludna, ze tu mam poriadok.. lebo ja a bordel - normalne sa mi chce plakat, ked mam neporiadok.. na to sa zvyknut si neda 😢
drzim palceky na poradni 😉

evitkamalicka
22. sep 2008

tak sme si troska polezali a sme zas tu 😀

klaudinka21
22. sep 2008

ahojte babule... ako?

klaudinka21
22. sep 2008

evit kava uz za tebou???

klaudinka21
22. sep 2008

no mne sice ujo doktor zakazal, ale jednu za den si dam taku slabsiu len som zvedava ako to budem robit v porodnici lebo tam ma bude moct sledovat:O)))doma ma nemoze:O)))

klaudinka21
22. sep 2008

boohes ved mne uz svieti 42tt... ☹ ale tolko este nemam mam len 41tt a 5den

evitkamalicka
22. sep 2008

klaudi kavu som este nemala, ale rozmyslam akurat ze si urobim

klaudinka21
22. sep 2008

hmm ja som uz mala ale daj si nech aspon citim 😀 ... ako sa mas??? inak som sa sekla lebo som v 41tt vcera mi predsa zacal 41tt kukala som v knizke.... 😒

evitkamalicka
22. sep 2008

klaudi idem si urobit...dnes ma nejako boli hlava

klaudinka21
22. sep 2008

winon ozaj gratulujem k malinkej a prihod dake fotocky:O)))))))
ozik evit pocuvala alebo pozerala si spravy vcera, co stvaraju cinania ci japonci s tym detskym mliekom??

evitkamalicka
22. sep 2008

klaudi hej pozerala, to je hruza s tym mlieckom

klaudinka21
22. sep 2008

noo dufam ze sa to nedostane ku nam, nechapem ako sa vobe nieco take moze stat??!! 😠 😖

klaudinka21
22. sep 2008

ved predsa musia mat dake kontroly na taketo citlive veci....teraz clovek aby sa bal dietatu ozaj hocico kupovat a

klaudinka21
22. sep 2008

matka sla na poradnu dnes?

evitkamalicka
22. sep 2008

klaudi nedostane, lebo hovorili ze u nas je zakaz dovazat detske mliecko z ciny a podobnych krajin

claudinka
22. sep 2008

tak tak otras.. co sa uz v tom svete deje 😖

evitkamalicka
22. sep 2008

klaudi mata ma dnes tusim o 13tej poradnu

klaudinka21
22. sep 2008

no este ze tak, ale aj tak lutujem tie mamicky a teda hlavne deticky tam,chudiatka male 🤐 claudi ahooj, ako sa mas?upratujes?

klaudinka21
22. sep 2008

a ty evit?kedy mas?merias si tlak doma???

evitkamalicka
22. sep 2008

klaudi ja mam v stredu hned rano o 7:30 ako vzdy, tlak si meriam doma tak zbezne, ale nikdy ho nemam vysoky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre