September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
22. sep 2008

no radsej sa nesmejem, lebo neviem aky bude ten nas

natasa8
22. sep 2008

Ahojte dievcata 🙂
Ako sa mate?

evitkamalicka
22. sep 2008

natasi servus 🙂

natasa8
22. sep 2008

martinka... tak ty zajtra ides?
Drzkam palce. Nocnu koselu s dlhym rukavom si do porodnice neber, je tam teplo... kuria tam 😉

evitka ahoj... vcera som sem na chvilku nakukla, aby som zistila ako ste na tom.... zda sa mi to tak davno co som tu pisala naposledy, ale vela septembrviek od vtedy neodbudlo ... 😒

evitkamalicka
22. sep 2008

nati no veru ze nas vele neodbudlo, ale hadam to uz dlho nepotrva a budeme to mat vsetky za sebou

natasa8
22. sep 2008

evit... myslim ze maximalne tyzden a uz si budeme vsetky pisat len v novej babetkovskej teme 😉

martinna78
22. sep 2008

Natasi tak vitajte domka 😉 Tak si mi nakoniec predsa len usla 😉
no mne sa ta kosela tak lubi, hlavne je tmavomodra, takze nebudu na nej vidno skvrny, tak si ju chcem zobrat, lebo mam blede

martinna78
22. sep 2008

Evit, ty by si mi dopriala 😀 😀

martinna78
22. sep 2008

a Klaudinka sa tu od obeda neukazala, zeby to ona dnes rozbehla? ja zajtra pokracujem, no a ostatne uz je na vas babulky 😉

evitkamalicka
22. sep 2008

mati ale ja nic v zlom...som zvedava kolko teda bude ten vas drobcek vazit nakoniec

terezicka
22. sep 2008

Jej Maťka čítam že budete mať riadneho chlapa, teda to je váha 😲 Si ho dobre chovala tých 9 mesiacov 😉
Nataši ahojky, tak už aj ty máš doma taký malý pokladík, ti gratulujem 🙂

martinna78
22. sep 2008

jasne Evit, ved prave aj ja hovorim, ze to urcite nie je presna vaha, no zajtra uvidime 🙂 moze byt aj mensia, aj vacsia 😀

natasa8
22. sep 2008

martinka... nehnevaj sa ☹ Katka sa uz tak tesila na svet, ze som ju nevedela zadrzat... 😉

terezicka
22. sep 2008

Maťka len aby naozaj tá váha nebola vačšia ako vraví Evitka 😀

natasa8
22. sep 2008

terezicka dakujem 🙂
Mala je nadherna (to si ale mysli kazda mama).. len ma trosku trapi.... Dlhsie ako dve hodiny v kuse som spala naposledy pred porodom ☹

martinna78
22. sep 2008

Nati nehnevam, ved my sa este stretneme pri prijemnejsich chvilkach no nie?
Terezi akojky, no dufam, ze nebude vacsia 😀

ideme pisat so Sofi ulohy, potom pridem

evitkamalicka
22. sep 2008

idem off, ale vecer este nakuknem

natasa8
22. sep 2008

Martinka... drzim palce aby sa vam to nakoniec podarilo prirodzene... 🙂
Co som si vsimla v nemocnici, tak ten stav po porode prirodzenou cestou a po cisarskom sa neda porovnat 😒
Ale babatkam je to uplne jedno 🙂

terezicka
22. sep 2008

Maťka hlavne nech máš dobrý a rýchly pôrod ti veľmi prajem 😵
Nataši čiže toto čaká asi nás všetky? Ja som veľmi zvedavá na toho môjho drobca lebo teraz v brušku je malá veľmi aktívna tak som zvedavá či jej to zostane aj potom alebo sa skľudní 😕

natasa8
22. sep 2008

terezicka... kazde babatko je ine. Moja mala obcas ma aj dlhsi spanok.... ale to zase nespim ja, lebo jednoducho nemozem zaspat.... ☹

skrecok
22. sep 2008

Ahojte, som tu zas. Tak som si aj trosku pospinkala, zobudila som sa na bolesti bruska 😖 . Vsetko ma boli, asi budem musiet uz v sede spat.

Martinka, fuuuuha a to sa nebojis porodit prirodzene take velke babatko? 😕 Obdivujem ta a budem ti silno drzkat palceky 😵 . Takze zajtra budes mat za sebou...ja by som mohla napr. uz v stredu... 😀 . Ale zalezi ako drobcek sa rozhodne 😉 , uz niekedy nemam silu 😒 .

Claudinka, ok tak ja vyberiem velku krabicu s tamponmi, mam este par v sacku a tie zoberiem. Vlozky necham doma, dufam ze mas pravdu ze je tam hojne inak ta.... 😀 😉

terezicka
22. sep 2008

Nataši veď možno časom sa jej to upraví 🙂
Škrečok a vyzeráš že ideš rodiť v stredu? Kedy máš najbližšiu poradňu? Ja práve v stredu

terezicka
22. sep 2008

Škrečok pozrela som si tvoja bruško a veru pekne ti spadlo dolu 🙂 Takže asi to naozaj môžeš čakať každou chvíľou 🙂

skrecok
22. sep 2008

Ano, mam v stredu poradnu...ale uz dnes v noci som si myslela, ze do rana porodim. Take kontrakcie som mala ako nikdy predtym a to casto, 3 krat na WCko a nemohla som si najst vobec polohu. Jedine som sa cudovala, ze mi este neodisla zatka. Chudak manzelik nevedel ako mi ma pomoct...dokonca mi povedal, ze ma taky pocit ze do piatku urcite porodim. 😕 😝 No, uvidime.

Inak uvidime ako budeme spinkat aj po porode, ked je nas drobcek casto aktivny a prave v noci 😕 .

terezicka
22. sep 2008

Škrečok ale vraj zátka nemusí odísť, ja viem tak...Ja som teraz posledné dve noci spala úplne super, som u našich tak asi preto...Ale dnes už idem domov tak som zvedavá ako budem spať tam...Ale keby som aj nespala kvôli kontrakciám tak to by som bola rada...Ale ak nemám spať kvôli zlej polohe alebo že malá zas vystrája ako "besná" tak to je vtedy riadne o držku čakať do rána 😅

skrecok
22. sep 2008

Hmm, a ta fotka je zo stredy 😅 . Az teraz som si vsimla ten rozdiel. Som zvedava kolko bude vazit, ja ani nemam tusenie kolko asi bude mat ked som naposledy bola tusim 21. jula 😖 . A ty ako?

skrecok
22. sep 2008

Tak ja fakt neviem kedy je naozaj cas ist do porodnice 😅 . Esteze ked sa mi podarilo zaspat pri takych kontrakciach a rano uz bolo ok. 😒

terezicka
22. sep 2008

Škrečok ja som asi tak na tom, že ma bolia kríže a aj brucho ale ničím pravidelným sa to nazvať nedá 😅 Ale od včera mám nejako viac výtoku, dúfam že to neznamená nič zlé...Veď ak do stred neporodím tak to poviem dr na poradni a uvidíme čo mi on na to povie...
Idem sa pomaly off, lebo brat tu už chce ísť na net...A najradšej mám keď mi zostane stáť za chrbtom a kuká čo píšem...To ma vie total dožrať tak som ho slušne vyhodila s tým že o chvíľku ho už pustím...

skrecok
22. sep 2008

Ja mam stale vytok, niekedy aj silny a hlavne, ze vysledky z kultivacie su ok.
😀 Ok Terezicka. Tak sa maj pekne a papa. 😉

martinna78
22. sep 2008

no som tu zas na chvilku 😉

Skreci, áno velmi sa bojim rodit prirodzene, no ved uvidim, slubil, ze ma nenecha trapit 😉

a videla som dnes aj Žačoka na Antolskej, ze ma akurat sluzbu na porodnici, ale on si ma nevšimol

a zabudla som privitat este Haanku a Tehulku domka, tak maminky vitajte a čakame fotecky babatiek aj Nataskinej Katky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre