September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

zuzana8
8. sep 2008

no claudi, chvalabohu prstene nenosím celé tehu, lebo som k tomu všetkému vééééľa pribrala a teraz by som s tým mala teda veľké problémy 😀

klaudinka21
8. sep 2008

ja som tiez pratene zlozila ale to bolo od toho siesteho mesiaca uz som si aj odvykla ich nosit 😀

evitkamalicka
8. sep 2008

idem ja este do postele, je take pocasie na spanie...neskor sa ozvem

klaudinka21
8. sep 2008

oka evit pa pa zatim 😎

natasa8
8. sep 2008

ahojte bruska .... dobre ranko... 🙂

Estell, Hanka.... drzim palce..... 😉 😉 dufam ze to budete mat cim skor za sebou
Ja som si hned myslela, ze ta zmena pocasia sa na niekom prejavi 😀

Vcera vecer, ked zacala ta burka, tak som dostala poslickov .... mala som to uz pred tym ale tak velmi ako vcera este neboleli... 🙂

claudinka
8. sep 2008

klaudi a teraz na com sedite? 😀 😀 aj ja ani neviem, ze som nejake nosila, som si tiez odvykla.

zuzi kolko je to veeela? 😀

evit drz sa papa

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
claudinka
8. sep 2008

natasi aj ja ceeem poslickov 😖

klaudinka21
8. sep 2008

natasi ze to bude tym pocasim?alebo sa uz nieco deje 🙂 ze by?

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudinka21
8. sep 2008

mame v obyvacke postel co som mala v izbe este ked som bola slobodna jednopostel takze na tej sme lebo v detskej izbe ma mama este nabytok, take je to tu take rozhadzane teraz ale dufam ze do vianoc budeme hotovy s bytom na colkom:O)))

claudinka
8. sep 2008

zizus naozaj? silnejsia burka? a to preco?

claudinka
8. sep 2008

klaudi tak potom pohodicka.. som si predstavila, jak sedite na vankusoch na zemi pred telkou, jak ked sme sa my ako male deti stahovali do noveho bytu 😀

natasa8
8. sep 2008

claudi... a naco su ti? Ved ty porodis aj bez poslickov 😀 😀
Ja si myslim, ze nejake aj mas, ale ich vobec necitis.... v mudrej knihe pisu, ze niektore zeny cvicne kontrakcie ani necitia... 😉

k tym prstenom... prave vcera som si vsimla, ze aj mne nejak napuchli prsty, straaaaaaaasne tazko mi idu prstene dole, radsej si ich idem tiez zlozit..

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudinka21
8. sep 2008

claudi noo to by bol indicky styl nie??? 😀 😀

klaudinka21
8. sep 2008

ziza no to urcite posobi...keby aspon nejako v dobrom:O)))

claudinka
8. sep 2008

natasi v mudrej knihe 😀 😀 tak potom jej verim 😉

zizus tlak.. mno mozne to je.. vsak uvidime po dnesku, jak sa to tu rozrodi 😀

klaudi jak v cajovni 😉

natasa8
8. sep 2008

klaudinka... no pocasie na to ma vraj tiez nejaky vplyv...
Minuly tyzden mi doktorka povedala, ze na jej tenky prst som uz otvorena. Zajtra pojdem na poradnu, tak som zvedava, ci sa to nejak pohlo..... ale teraz uz idem na Antolsku, a neviem ku komu sa dostanem.... ☹ ☹

klaudinka21
8. sep 2008

claudi presne tak 😀 😀 len neviem si predstavit kto b y ma dvihal s tej zeme:O)))

claudinka
8. sep 2008

natasi snad k nejakemu sympatickemu, milemu, ustretovemu, ohladuplnemu, uprimnemu a serioznemu doktorovi predsa 😀

natasa8
8. sep 2008

no... mne brucho nejak tvrdne aj dnes... 😖 uz mi stvrdlo tretikrat, odkedy manzel odisiel do prace 😖
ale dnes to nastastie neboli...

claudinka
8. sep 2008

klaudi hehee to je druha vec 😉 bozinku, tolko by som mala toho doma porobit.. umyt riad, pozehlit, trosku prachu utriet, sa na to neda kukat, poumyvat dlazku.. ale nece sa mi ani za nic.. snad poobede 😖

tehulka4
autor
8. sep 2008

breeee ranko kocendy... 😉 tak sa vam tu hlasim po uspesne zvladnutom vikedne...vcera sme bopli u mojej mamci na oslave a prisli sme az vecer, ale mozem vam povedat, ze som od nasich odchadzala a myslela som ze uz to tu bude...tak ma priserne bolelo brusku a klby a taka bolest do krizov...juuuj, a aj v noci..teraz ma pobolieva iba brusko sem tam pri nejakej polohe a kllby stale ale to bude asi tym pocasim... co mame noveho tu??

klaudinka21
8. sep 2008

claudi a existuje taky? 😀 😀 😀

ewulqa
8. sep 2008

ahojte babule, ja som prave prisla s chaty, boli sme s nasimi. Dnes vnoci sa mi snivalo ze uz som bola v nemocke a cakala som na porord a pytala som sa dr. ze kedy to bude a on mi najprv povedal ze v utorok ale v utorok to nebolo a pak mi povedal ze v piatok 2 septembra mi spravi cisarak. Neviem preco prave tento datum bol v tom sne....ale to uz je za nami, takze sa splnit nemoze ale chvalabohu, lebo cisarak necem. Inak mamka mi na chate hovorila ze porodim v 42. tyzdni,lebo mam vraj strasne vysoko este brucho.Skoro ma slak trafil.

Estell uz isla rodit?

zuzana8
8. sep 2008

no claudi, stráššne veéééľa je 17kg, z 50 na 67 a už nechcem... neviem, nezdá sa mi že by som jedla viacej...ale tento posledný mesiac každý týždeň 1kg a snažím sa to neriešiť, lebo mám potom z toho len nerváky ☹ už aby bolo potom 😵

natasa8
8. sep 2008

claudi... lenze ja som v zivote nebola u gynekologa chlapa... vzdy si vyberam len zeny...
vies aky mam zo zajtrajska stres ? ☹

No... ja dnes chcem vyhadzat skrinu a poupratovat si veci.... asi tak o pol hodinu pojdem na to..

claudinka
8. sep 2008

zuzi tak to sme na tom podobne 🙂 mne vaha kolise, jeden tyzden mam plus patnast, inokedy plus osemnast.. tak skacem hore-dole a vobec mi to nevadi, hlavne, ze je vsetko v poriadku.. a tiez to nemam urcite z jedla, kedze u mna skor prevlada nehutenstvo, tak skor to bude voda a tak 🙂 tak sa neboj, pojde to dole..

klaudi urcite existuje 😉

ewul asi isla.. aspon niekto 😉 aj mne sa zda, ze mam stale vysoko brucho 😒

claudinka
8. sep 2008

natasi sak si mozes povedat, ze nechces ist ku chlapovi.. snad tam bude viac ordinacii na poradne otvorenych, neviem..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre