September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
25. sep 2008

ewul tak len cakaj ci sa to rozbehne, mna uz nic nebavi

zuzana8
25. sep 2008

ahojte babenky - no my máme po poradni a doktorka nás nepotešila - krčok 2cm - to neviem čo tým myslela a že zavretá... 😠 😠 kontrola o týždeň, no chápete??? už som na nervy 😖 aj som dnes išla asi 1.5hod pešo domov, no neviem či to pomôže, máte nejaké skúsenosti s prechádzkami??ako to urýchliť??

liaah
25. sep 2008

baby ja vas chodim citkat a sledujem ako vas kinderiek ubuda 😀 nebojte aj vy to uz budete mat zachvilocku za sebou, jaaaj sa mate 😉 to poznam tie posledne dva tyzdne boli najhorsie, som stale cakala, kedy sa to rozbehne a ono stale nic 😀 preto teraz hovorim ze od konca 36tt zacnem maratony po schodoch, horuce vane, sexovat jak zajo 😀 😀 😀 a papat aj chilli papricky, hlavne nch sa vyhnem poslednym dvom tyzdnom 😀 ale ako na potvoru budem isto este aj prenasat, hehe, to tak byva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
25. sep 2008

zuzi no tak to teda nie je bohvie co

ewulqa
25. sep 2008

evit vsak ani mna 😒 .A este to pocasie vonku....no hruza des. Co uz nam ine ostava ako cakat...
Mne to pripada ako cakanie na Godota.

zuzi no to by teda nepotesilo ani mna.Ale snad sa ti to rozbehne zo dna na den.... Mne nijake urychlovace nejak nepomahaju.... Ale prechadzky ti urcite mozu len prospiet....vraj je potom lahsi porod.

liaah tomu sa hovori zakon schvalnosti 😉

zuzana8
25. sep 2008

babenky, no až mi je do plaču😅 a že baby sa málokedy prenášajú...no tá moja bude teda riadny lenivec🙂 😀 inak dnes v poradni bolo asi o polovicu menej tehuliek ako obyčajne...aj sestričky sa čudovali...aspoň sa nebudeme tlačiť🙂)

ewulqa
25. sep 2008

zuzi no vidis,aspon nieco pozitivne 🙂

zuzana8
25. sep 2008

no možno aj nadštandard bude voľný 😀

ewulqa
25. sep 2008

no to by sa aj mne celkom pozdavalo keby bol nadstandard na Kramaroch volny... Ty kde ides rodit zuzi?

miriam24
25. sep 2008

Ahojte ... ako sa mavate? zvladate to este? ... inak nic zarucene na rozbehnutie porodu podla mna neexistuje ... ja som tiez bola v utorok 9.9. na kontrole ... absolutne nic sa nedialo ... ziadne otvaranie ... vobec nic a v piatok 12.9 rano o 1.00 mi zacala odtekat voda ...
Doktorka mi po porode hovorila (rodila ma ta ista co som k nej aj do poradne chodila,mala sluzbu) ze som uz stvrta ktora od nej v utorok odchadzala s tym ze sa este vobec nic nedeje a uz to mam za sebou ... na sestonedeli som sa s tymi babami aj videla ...
Takze sa netrapte tym ze ked sa nic nedeje dnes ... mozno uz v noci sa to rozbehne ani nebudete vediet ako ... 😉
Drzim palce 🙂

evitkamalicka
25. sep 2008

miriam ahojky...no ja to veru uz nezvladam, pripada mi to ako vecnost

ewulqa
25. sep 2008

miriam bodajby si mala pravdu....dakujeme.

zuzana8
25. sep 2008

dakujeme miriam, jáj keby to tak bolo 😉 , no ewulga ja idem do Ružinova...

liaah
25. sep 2008

ewulqa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to k tomu cakaniu na Godota, ibaze toto je s tym rozdielom ze to bejby pride, nie jak ten Godot 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a presne ako pise Miriam, moze sa to rozbehnut z hodiny na hodinu, babo si povie ze uz ide a dockate sa, drzim vam velmi palce, nech uz to dlho netrva a nech vas to co najmennej boli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cat
25. sep 2008

ahojky,
ewulga, ja som sa dostala na kramaroch na nadstandard a nelutujem, to bola parada mat vlastnu kupelku a wc-ko a svaty pokoj od kazdeho. A na chodbe na tom 9posch. mas na stoliku volne k dispozicii striekacky s glukozou, ciste oblecenie pre babo a perinky ak treba, aj hygienicke potreby a hajzlak..tiez je tam kuchynka s mikrovlnkou, chladnickou aj na mlieko, ohrievackou flias...a mile a ochotne sestricky, ani jedna nebola xantipa.
Co som videla 8. poschodie, 90% tam boli obcianky s ehm..tmavou pletou, bordel, krik a okolo kazdej 15 rodinnych prislusnikov na chodbe.

januliak
25. sep 2008

Ahojte,
ja sice uz to nase slniecko mam davno pri sebe, ale chcem vas povzbudit 😉

Ja som mala rovnaky termin s kamaratkou, presne na den, ja som sa zacala otvarat uz v osmom mesiaci(CS 7 a branku tiez uz otvorenu) a tak som nastupila na MD skor, aby som ostala lezat(nastastie ma nedal do nemocnice) a kamaratka bola pozatvarana a ani sa nic nedialo. A zrazu mi vecer dosla mms s jej dcerkou a ja ako otvorena konzerva, len ma preklopit, som si este tyzden pockala na nasho anjelika(nakoniec si to potiahla dokonca, narodila sa 2 dni pred terminom). Takze naozaj nezalezi, ci ste alebo nie ste otvorene, babatko vie kedy ma prist na svet a ked sa mu nechce, tak aj tak sa ho dockate 😉

A zatka mi prvy krat odisla mesiac pred tym a potom v den porodu uz od piatej rana som mala krvavy vytok(dalsia cast zatky, kedze cista krv to nebola) a kontrakcie mi zacali az po spravach a to bolestami v podbrusku a o 0.10 uz bola Kika vonku 😝 😀

Drzim vam vsetkym pasticky, nech uz to mate za sebou. Byt maminkou je to najkrajsie na svete 😵

zuzana8
25. sep 2008

januliak, to je super prirovnanie -ako otvorena konzerva 😀 😀 - to si mala teda rýchly pôrod...to si želáme asi všetky čakateľky 😉 malá je krásna, sa držte 🙂

evitkamalicka
25. sep 2008

zuzi a kedy mas teraz dalsiu poradnu?

zoya1
25. sep 2008

evi - tak ty už šup šup rodiť. Veď ja už chodím do septembroviek 2008 kukať, či už, a ty si ešte stále tu 😀

evitkamalicka
25. sep 2008

zoya no malemu sa zatial nechce 😒

zuzana8
25. sep 2008

evi, doki povedala, že keď neporodím, tak o 7dní sa vidíme, takže nabudúci štvrtok, a potom sa uvidí čo bude... 🙂

evitkamalicka
25. sep 2008

zuzi no u mna tiez tak, ze ked neporodim tak o 7 dni, takze v stredu

zoya1
25. sep 2008

bambuľky nechcem vás rozčuľovať, ale ja mám 2 deti, a ani pri jednom som sa nedočkala termínu 😀 😀 😀 Ale tie moje deti sú aj teraz také uponáhľané 😎

januliak
25. sep 2008

Zuzi dakujeme 😉

No na prvorodicku to bolo rychle a dalo sa to zvladnut aj bez epi a to mala mala 3,90kg a 54cm 😝

Nebojte baby, pride to a potom vam zase bude luto za bruskom ako mne teraz 😅 😀

evitkamalicka
25. sep 2008

no ale sak naveky tam byt nemozu 😅

zuzana8
25. sep 2008

vánoce, vánoce přicházejí, tešme sa přátelé... 😀 to dúfam, že tu už nebudeme....to už budeme októbrovky.. nás tu nebú chcieť 😀 😀 😀, ani téma už nebude 😀

evitkamalicka
25. sep 2008

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😲

lenka.pav
25. sep 2008

ahoj evit, ja uz ani chut pisat nemam...uz prenasam...a tak som to nechcela.... 😠

evitkamalicka
25. sep 2008

leni no zial stava sa, to bude aj moj pripad, ale neboj malinky pride v pravy cas

lenka.pav
25. sep 2008

ved ja viem, ale napriklad sa bojim, aby to neprislo dnes. drahy je v robote a pride az rano okolo siestej...a ked ma volno, tak sa nic nedeje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre