September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
25. sep 2008

leni no to je zakon schvalnosti

lenka.pav
25. sep 2008

ale ked uz sa nechcel narodit doteraz, tak by mohol pockat na pondelok. to ma misko volno a aj meniny. to by bol pekny darcek 🙂

evitkamalicka
25. sep 2008

tak teraz ho pre zmenu musis presviedcat aby tam este do pondelka ostal

lenka.pav
25. sep 2008

o ved a ten maly chudacik si bude mysliet, ze aku ma nevyzretu mamu, co nevie, co chce 😀 😀 😀

evitkamalicka
25. sep 2008

leni a keby to na teba teraz prislo ako sa dopravis do nemocky?

lenka.pav
25. sep 2008

kamosky maju pohotovost, keby daco

evitkamalicka
25. sep 2008

u nas su tiez vsetci kamarati a znami v pohotovosti kedze nemame auto

lenka.pav
25. sep 2008

😉

lenka.pav
25. sep 2008

ale mne ani tak nejde o tu dopravu do nemocky, to by som si aj sanitku zavolala. len by mi bolo luto, keby pri tom manzel nemohol byt ☹

evitkamalicka
25. sep 2008

leni ja viem...a nemohol by dobehnut?

lenka.pav
25. sep 2008

no, on jazdi po celom rakusku a ak by to ozaj blbo vypalilo, ze by bol prave vtedy v salzburgu, tak to by nestihol - to je na opacnom konci republiky...ale tiez dufam, ze az taka blba nahoda sa nestane

evicka1
25. sep 2008

ahoj kocky
som sa ani nepochvalila... vcera som dostala naj. darcek. prisiel mi chlapak 😀 teda len na desat dni ale som stastna

ja som sa vratila z mesta som ulne hotova...od stvrtej sme behali po obchodoch bracha a aj milacik si boli nieco na seba pozriet...no ani nehovorim kolko sme tam nechali penazi... no samozrejme ja nemam nic teda kecam mam bizuteriu take srdiecko za 100korun... to asi aby mi luto nebolo
ale keby ste videli aky su fesaci.... tak dufame ze to uz dnes pride alebo zajtra... sa nevieme dockat...
kraaaasny vecer vam prajeme

ba80
25. sep 2008

ahojte, babulky, rpisla som vas trosku pozriet... 🙂 uz vas tu teda vela neostalo, tak sup-sup, postuchajte deturence, nech uz mozte prejst do temy babatka a hlavne, nech uz si mozte oddychnut od tych zavazi... 😉

evitkamalicka
25. sep 2008

ahojte 🙂

kila
25. sep 2008

Mám správu!
Ak sa to Terezke do zajtra nerozbehne, tak okolo obeda by ju mali pustiť domov. A pozdravuje vás... 😉

zuzana1710
25. sep 2008

tu sa to naozaj uz prerieduje..babenky ja vam taak drzim palceky...nech uz porodite.. 😉 uz je skoro koniec septembra,tak nech to stihnete este tento mesiac 😉

evitkamalicka
25. sep 2008

zuzi no mozno tak do vianoc 😀

evicka1
25. sep 2008

kocky vy ste tak mile... no keby to slo popostuchnut no nejde... uz na to kaslem...ked sa tlaci na pilu tak to nejde 😀
len dufam, ez si to nase babulo rozmysli ved nam tatko neprisiel na dlho

zuzana1710
25. sep 2008

evitka,neblazni...to na vaianoce uz musi chodit a rozpravat 😀 😀 😀 😀

evicka,ved uz mas riadny termin,tak by sa patrilo drobcovi uz aj uzriet svetlo... 😵

eweny
26. sep 2008

Ahojte kocendy,tak ako sa dari?..mame nejake nove babatka?..ja som este v nemocnici,Petko je poriadny pampusik,tah ma ako vysavac,takto pridem o bradavky..

evitkamalicka
26. sep 2008

ew ahojky mamina...tak ako?

estella
26. sep 2008

ewen ahoooj...gratulujem k tvojmu mackovi....viem si predstavit aky je maly hladosko asi ako moj....tie vacsie deticky si asi vyzaduju aj viac mliecka....ako po sekcii...

evitkamalicka
26. sep 2008

caf estel

estella
26. sep 2008

evit caf....co ty ako si na tom....vidim ze uz aj termin sa ti blizi....

evitkamalicka
26. sep 2008

estell no v stredu na poradni otvorena na 2cm, krcok uplne spotrebovany, ale este sa zatial nic nedeje

estella
26. sep 2008

moj maly je prave nalepeny na prse...ale stiham pri tom aj pisat....uz od dnesneho dna sme sami lebo mamina vcera isla domkov...

evitkamalicka
26. sep 2008

estel tak si uz budete sami kralovat, aj ja by som uz chcela

estella
26. sep 2008

evit tak to si dobre na tom to sa ti musi rozbehnut.....rychlo chod vyslapat na nejaky kopec.... 😀

evitkamalicka
26. sep 2008

estel dala som si schody v stredu po poradni, vcera rano sexik, prechadzka a furt nist...maly sa tam nejako zabyval

slavica2
26. sep 2008

ahojte tehulky, tak sa na Vas tesime v novej teme 🙂
evitka vidis a tak si sa bala, ze pojdes skor 🙂
drzim palce pri porode, ja na porod casto spominam, bol to velmi silny a krasny zazitok, aj ked bolestivy, ale stoji to zato 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre