September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

vejinka
28. sep 2008

kocky idem ja kupat..majte sa krasne a dufam ze to dnes evit bude..inak si uz nebudem moc verit..lebo sa mi to nesplni..a to sa mne nezvykne casto... 😅

lenka.pav
28. sep 2008

mne to uz zas zacina byt akosi jedno, asi som uz rezignovala. lebo cakat na neurcito je ozaj hrozne. proste to beriem tak, ze ked sa nenarodi sam od seba, tak aj tak ho vyvolaju v sobotu najneskor, co je ani nie o tyzden, takze cert to ber...

evitkamalicka
28. sep 2008

leni mne to je uz tiez jedno, kaslem na urychlovaky

lenka.pav
28. sep 2008

presne, okrem tutu mutu uz nic nerobim. ani vana, ani schody...len caj pijem. a homeo - tie predporodne - som uz dobrala, takze ani tie uz nemam. dnes sme sa boli trosku prejst, ale po stvrt hodine sme sa museli vratit, som ozaj nevladala, strasne mi brucho tvrdlo. a vcera sme boli tiez a to som bola vyse hodiny v pohode... cudne. ale teraz mi je zas fajn. a za sebou mam taku super noc - som ani raz nebola na zachode 😉

felixko
28. sep 2008

áhojte. tak aj my už máme za tým, 17.9. som porodila dcérku Ninku, vážila 3650g, merala 49 cm. konečne som sa dostala k PC, také dieťa dá dobre zabrať 😀

lenka.pav
28. sep 2008

ahoj feloxko, gratulujeme 🙂 . sa mas, ze uz mas malu pri sebe. aj moja sestra porodila 17steho dcerku, sranda 🙂

felixko
28. sep 2008

lenka nebolo to také hrozné, ako som si predstavovala, za to malé krásne stvorenie to stojí

lenka.pav
28. sep 2008

a ako presne prebiehal porod? popis nam, nech vieme, co nas asi caka, ak sa toho raz dozijeme 😉

evitkamalicka
28. sep 2008

felixko gratulujem

claudinka
28. sep 2008

lenus dozijete 😝 😀

felixko srdecne gratulujem 😉 cakame fotecky, ked budes mat chvilku casu 😀

momoyka
28. sep 2008

ahojte vsetky,
hlasime sa aj my uz doma z porodnice,
tak nakoniec to v utorok bolo ako som tu stresovala...
hanka sa narodila 17.35, 3700 g a 51 cm 🙂

momoyka
28. sep 2008

nejde mi zmenit profil, nejak to blbne....

terezicka
28. sep 2008

Krásny večer prajem, takže sme boli na takej menšej túre, či zabrala zistíme možno už zajtra 😉 Ale keď nie, tak už sa nezbláznim a musím to brať tak, že môjmu bábätku je najlepšie zatiaľ u mňa v brušku 😵 A boli sme s Marekom aj na večeri, lebo sme rozmýšľali že ktovie kedy sa nám podarí ísť niekde potom samým dvom, tak sme využili na to dnešný dník. A dneska bolo aj krásne počasie, vonku bolo úplne krásne aj slniečko tak príjemne hrialo 🙂

momoyka
28. sep 2008

Terezi, tak nech ti to vyjde ako si zelas, drzim palceky
ja uz idem, mala uz mrnci..

sanik
28. sep 2008

ahojte,

drzim prsty vsetkym poslednym septembrovkam, po termine uz je to riadne odveci, to cakanie je nekonecne. ja som bola posledna z augustoviek, nie a nie porodit, pretahovala som 8 dni a tak je teraz zo mna septembrovka, viem ze posledne dni uz som nevedela obsediet, vsetko uz mi liezlo na nervy a hlavne ten pocit ze uz ani nikam ist, lebo co ak by nahodou, ale zase ked teraz to beriem dozadu, tak sa to dalo vydrzat a zase clovek velmi rychlo na zle veci zabuda, takze teraz sa uz vytesujem z drobca,
nebojte sa, aj vy sa budete takto vytesovat uz ochvilu. tak sa drzte 🙂 🙂

terezicka
28. sep 2008

Momo ďakujem ti pekne a gratulujem k malej Hanke 🙂
Sanik dík za povzdbudzujúce slová 🙂
Idem ja od vás, zajtra idem ráno do poradne takže sa ozvem až potom, papa

lenka.pav
28. sep 2008

momo, gratulujemeeeee 🙂 . sa mas, ze uz mas malu pri sebe 😵 .
sanik, dakujeme za povzbudenie. je to ozaj uz narocne. ale aspon spim, ked este mozem 😀
terez, aj ja mam zajtra ctg, ale predpokladam, ze ma zas poslu domov s nezmenenym nalezom. nevadi...

evitkamalicka
28. sep 2008

jeeej Momo, gratulujem 😵

claudinka
28. sep 2008

Nooo neni Vas uz vela, ako tak kukam do tabulky..
evitka, lenka, ewulqa, skrecok, terezicka, o euffre nevieme nic? a inaak slaavka porodila? som to nezachytila..
a este nejake kinderko som zabudla spomenut? 😉

evitkamalicka
28. sep 2008

claudi a si si ista ze Skrecok je este cela? sa tu uz dlho neukazala, tak ktovie ci uz neporodila

evicka1
28. sep 2008

ahoj kocky
claudi no kinderko som este ja 😉
uz na to ser.... to dieta si robi co chce... vsetky kocicky co poznam to maju za sebou len mi nie 😝 tak snad...
krasny vecer...

slavica2
28. sep 2008

ahojte 🙂 babenky drzim vam palce, ja som tiez takto posledny tyzden trpela, je to des to cakanie, ale stoji to zato 🙂

jana303
28. sep 2008

ahojte babenky tak mi sme dnes konečne doma tri týždne v nemocke mi stačilo čistá psychiatria zajtra popíšem viac a dnes ešte o chvílku hodím fotky do albumiku máme Danielka , narodil sa 23.9 o 23.58 dost tažkým porodom potrápili nás oboch vážili sme 3820g a merali 54 cm, zatial kojím ale ide to trošku pomali dúfam že nám to vydrží dost dlho. za tial páááá 😝

lenka.pav
28. sep 2008

janka, gratulujeme a dufam, ze maly ti bude robit len radost a ty coskoro zabudnes na to trapenie pri porode. sa tesim na podrobnosti. 😉

evitkamalicka
28. sep 2008

janka gratulujem

jana303
28. sep 2008

dakujem už som hodila paru fotečky. kukuk 😝

evitkamalicka
28. sep 2008

jani danielko je krasny chlapcek 😵

jana303
28. sep 2008

dakujem ešte raz ja hovorím že všetky detičky sú nádherne a najme ak ich lúbime a máme z lásky a aby sme im tu lásku aj dávali. držím všetkým ostatným ešte mamičkám palčeky do dna "D", ozvem sa zajtra , malý sa ozýva musím letiet.páááááá

jurocko
29. sep 2008

jeej moni gratulujem ti k dievčatku,vela zdravička a mliečka a aj tebe janka všetko len to najlepšie a vela zdravička a mliečka to zelam kazdej mamičke lebo to je najhlavnejsie

jurocko
29. sep 2008

ta dobre ranko tehulky a buduce mamičky...

ja som uz hore,maly zatial spi ale Karinka uz ranajkuje a idem ju chystat do skolky,povinnosti su povinnosti,ja by som spala ale čo uz ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre