September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

natasa8
8. sep 2008

... tak ja som odbehla od vyhadzanej skrine... 🙂
martinka ahoj.... a zajtra by si na meniny darcek nechcela 😉 Preco chces vydrzat az do 26?

Ozaj.. kde je silwi? Mozna aj na nu malo to pocasie priaznivy vplyv.... 😉

martinna78
8. sep 2008

juj blbol mi net chvilu, ale uz som tu 😉

Ahoj Nati, no Sofi ma narodky 26.9. tak to by bolo take zlate, keby boli v jeden den narodeni surodenci 🙂

no zajtra by to nebolo tiez zle na nase meninky, ale este nemam vysledok z kultivacie a az v piatok mam poradnu na Antolskej a idem vyplatit to zazmluvnenie a podpisat zmluvu na riaditelstvo, tak to chcem mat pekne na poriadku

no Claudi, nasi valibuci veru davaju zabrat 😝

martinna78
8. sep 2008

Nati co robis poriadky?

natasa8
8. sep 2008

martinka ano.... mala som hrozny neporiadok v skrini, tak som si myslela ze vytriedim par starych veci a nieco povyhadzujem .... ale kedze neviem aku postavu budem mat porode, tak sa teraz bojim cokolvek vyhodit 😒

Ale aspon upracem 😉

Bolo by to pekne keby si mala obidve deticky narodene v jeden den 🙂 🙂 Aj tak ked bude medzi nimi taky maly rozdiel, asi budete narodeninove oslavy robit naraz...

martinna78
8. sep 2008

ja som mala vcera upratovaci den u Sofinky v izbe, lebo uz tam toho mala tolko, tak som jej to popretriedovala 🙂 hlavne aby mala prehlad vo svojich skolskych veciach, aby to zvladla ked nebudem doma, si pekne vsetko nachystat

no urcite budu detičky spolu oslavovat, no sice si neviem predstavit, ze ked tu Sofi bude mat kamosky zo skoly na party, tak maly medzi nich asi nezapadne a este to spojime aj s mojimi meninami, tak v ramci rodiny

slaavka
8. sep 2008

baby tak zavidim, tym co to maju za sebou.. ja idem zajtra do poradne a mozno budem muset nastupit aj do nemocnice, aby som dlho neprenasala..dokelu vobec o tomto nic neviem,fakt som si myslela,ze to pride spontanne a stale nic...preco niekto prenasa a niekomu to hned ide a nema este ani termin? to bude asi dost blbe ak mi budu musiet dat vyvolavacku,nato sa teda vobec netesim ☹

natasa8
8. sep 2008

slaaavka.. a do ktorej nemocnice chodis? Nemas zazmluvneneho lekara?

Lebo ja sa tohto tiez bojim, ze ked nemam zazmluvneneho lekara, tak ma nechaju dlho prenasat ☹

slaavka
8. sep 2008

chodim na antolsku..nemam nikoho zazmluvneneho..ale jedna znama co tam rodila minuly rok mi hovorila,ze nenechaju viac ako tyzden prenasat,lebo vraj su babetka moc velke a musia robit cisarsky a to oni nechcu.tak uvidime..a ty sa este neboj,mas este kopec casu 🙂

haanka
8. sep 2008

jeeej slaaavi ja som akurat na teba intenzivne myslela, ze si sa tu dlho neukazala ze mozno sa stretneme na antolskej... ale ty si este stale 2v1 ☹ to ma mrzi.... teda kvoli tebe lebo viem ze by si to uz chcela mat za sebou... tak im zajtra povedz ze uz chceeees rodiiiit a aspon budeme spolu na antolskej mamickovat 🙂

claudinka
8. sep 2008

slaavi ti verim, ze sa netesis 😒

martinna78
8. sep 2008

slaavka, nebojkaj, aj mne vyvolavali pri Sofinke a mala som super porod, bolo to velmi rychle 😉

natasa8
8. sep 2008

slaavka, drzim ti zajtra palceky, mozno si ta tam naozaj uz nechaju... 😉
ci s vyvovlavackou, alebo bez... hlavne ze budes mat drobca pri sebe 🙂

mojej malej sa prave zacalo zase ckat 🙂

claudinka
8. sep 2008

slaavi a povedali ti, ze mas prist aj s taskou ci nie?

slaavka
8. sep 2008

dakujem za podporu ste zlateee..
povedali mi minuly tyzden len tolko aby som sa 9.9 dostavila na poradnu a ak dovtedy nic budu ma musiet hospitalizovat..ale oni to hovorili takym stylom,akoze to urcite dovtedy porodite..teda konkretne Dr. Dubcakova, ale teraz tam ona zrejme nebude, a iny lekar bude mat mozno iny nazor..
Haani hej mozno sa tam nakoniec strestneme 🙂,vsak ty tam budes urcite a ja mozno..teda ak to nebude do konca tohoto tyzdna tak ma asi fakt porazi..
z tych nervov stale len nieco zeriem, vsak budem jak bomba..

claudinka
8. sep 2008

Slaavi Dr. Dubcakova je zevraj super spica 😉 bodaj by si mala na nu stastie..
no sak uvidis, snad ti to pojde rychlo 😉

slaavka
8. sep 2008

no jasne, vsak keby nieco tak dam urcite vediet..

claudinka
8. sep 2008

slaavi budeme ti silno drzat palceky 😉 ale na antolskej sa podla mna nemas velmi coho bat..

evitkamalicka
8. sep 2008

tak sme vyspinkani...tu zatial nic nove?

skrecok
8. sep 2008

Ahojte tehulky 🙂 .
Prave som ranajkovala 😅 , este si dam jogurt na lepsie travenie.
Inak sa mam celkom ok, nic noveho od soboty nemam.

Claudinka a Martinka, vidim, ze ste este neporodili 😉 .

Slaavka, drzkam ti palce.

winona24
8. sep 2008

ahojte tehulky i maminky...

ja som akurát prišla z ultrazvuku...juuuj...že už máme 3450g..všetko je v poriadku,že vraj je malá ukážkové bábo...len by sa už mohla popýtať na svet...aj doktorka sa smiala,že čo ešte robím cela... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

asi neviem len nájsť ten gombík,kt.sa štartuje pôrod... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinna78
8. sep 2008

ahoj Skreci a evit 🙂
ja sa do porodky este nechystam, vydrzime vydrzime 🙂 ja ani ten caj radsej nepijem,nech si to neurychlim

natasa8
8. sep 2008

prave som pridala nove foto bruska do albumu....
od minula mi brusko trosku spadlo... ale na tej fotke to nevidiet... ☹

slaavka ... tak si zajtra zo sebou beries pre istotu aj veci? Na Dubcakovu som tiez pocula same chvaly.

slavica2
8. sep 2008

ahojte baby 🙂
slaavka drz sa pekne 🙂 mne vyvolavali porod, nebolo to nic prijemne teda, ale som sa cely cas tesila na malinku a to mi velmi pomahalo 🙂 ja uz som trvala na tom, aby mi porod vyvolali, lebo ten posledny tyzden ma dost ubijal.

natasi malinkej sa ckalo v brusku stale a teraz sa jej cka tiez stale.

claudinka
8. sep 2008

skreci, winon ahojte 😉

ani ja neviem ten gombicek stale najst 😀 😀

martinna78
8. sep 2008

no idem pomaly pre Sofi do skoly, dnes maju len 4 hodiny, to sa bude zase doma nudit.
Drzte sa, este pridem nakuknut

natasa8
8. sep 2008

slavica a myslis ze to malinkej nevadi? Tvari sa pri tom tak ze pohoda?
Ako to zvladate? Uz ste si na seba doma zvykli?

martinka... ahoj

claudinka
8. sep 2008

matus papapa

claudinka
8. sep 2008

slavic dnes som na teba myslela, ze ked Ta tu zbadam, sa musim opytat na Babuci, nic o nej nevies?

slavica2
8. sep 2008

ozaj claudi, ty si tiez ruzinocanka 🙂 muz bol dnes na matrike vybavovat Hanicke rodny list a prihlasenie na pobyt atd. a ze mestska cast Ruzinov dava detickam ruzinvcanom 2000SKK ako dar pri narodeni 🙂

skrecok
8. sep 2008

Winoni, to si pekne napisala 😀 .

Martinka, mas uz nejakeho konkretneho porodnika na Antolskej? Mne sa viacej paci Antolska ako Ruzinov, ale to uz necham tak ako je.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre