September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evicka1
29. sep 2008

joj to su dobre rady az na ten sex. keby ma nebolel cely clovek tak by som si o vedela aj predstavit ale vseeetko ma boli tak... 😅
ja zajtra poprosim dr ci by mi mohol nieco pichnut neaku tu injekciu na urychlenie

ewulqa
29. sep 2008

ahojte, tak som dnes o tretej bola u toho doktora na Kramaroch uz aj s taskami ze proste uz tam ostavam a nikto a nic ma nepresvedci ze mam ist este domov no a nakoniec som predsa dosla.... ☹ .Ma vysetril a ze stale na jeden prst otvorena,skoro ma slahlo! A bola tam so mnou aj moja mama a ta mu povedala ze pan doktor urychlite to nejak, uz ma toho dcera dost a chce to uz mat za sebou a dala mu 10 000,-. No a on ze zbytocne je to nasilu nahlit ked nie som dost otvorena,ze by som mala tazky porod a ze chce aby som mala v pohode porod tak nech este pockam do nedele a keby to neprislo do nedele, tak mi ho uz vyvola..... Takze tak.Tak nakoniec budem pravdepodobne oktobrovka 😒 . A este mi velmi odporucil si dat epiduralku,vraj to je velka pomoc.... Tak uz som uplne cela zmätena, nakoniec to bude vsetko uplne inak ako som si to predstavovala.... No ale nevadi, co uz.

ewulqa
29. sep 2008

helou mrsky ste tu???

ewulqa
29. sep 2008

no ale tak toto nemyslite vazne ze tu niktora nieste,ked ja sa cem rozpravaaaaaaaaat 😖

evitkamalicka
29. sep 2008

ewul no tak uz to nejako do nedele vydrzis, ale hadam sa drobec vypyta skor, ja som tiez uz zmierena s tym ze budem oktobrovka

ewulqa
29. sep 2008

no jo evit,rovnaky osud nas postihol...

evitkamalicka
29. sep 2008

ja uz to ani nejako neriesim, hlavne aby bol drobec zdravy

ewulqa
29. sep 2008

tak tak

evitkamalicka
29. sep 2008

ideme vecerat

pascalka
29. sep 2008

ahoj Evi ja som sem len kuk ,že či už nemaš Adamka v naruči,ale tušim je ešte v brušku u maminky 🙂 aspon Ta pozdravujem a držime s bambulkou palce 😵

evitkamalicka
29. sep 2008

pascalka dakujem pekne a cmuk bambulke 🙂

mirka20
29. sep 2008

ahojte. prave mi prisla sprava od terezky, ze uz maju malu Lucku s mierami 46cm a 2670gramov 😅

evitkamalicka
29. sep 2008

mirka a co tak nahle? tak ze gratulujeme 😵

mirka20
29. sep 2008

evitka, vobec netusim. ja som ani nevedela, ze uz sla do porodnice. tajnostkarka jedna 😅 ale som strasne rada, ze to uz ma za sebou a ze uz ma svoje dievcatko pri sebe. teda teraz asi este nie, lebo v lucenci davaju dietatko na izbu az na druhy den, ale uz zajtra ju bude mat urcite 🙂

evitkamalicka
29. sep 2008

mirka, ved este poobede tu pisala tusim

sjuzocka
29. sep 2008

Ahojte 🙂 Len vam chcem vyslovit podporu tym, ktore este stale cakate na svoj vytuzeny batoztek... drzte sa ;) coskoro to pride a odvtedy bude vsetko uz uplne inak...
Jo a konecne som sa dokopala a pridala fotky 🙂

winona24
29. sep 2008

ahojte čakateľky...pekný večer Vám...

ewul vydrž to už...neboj sa...ani sa nenazdáš a budeš v jednom kolotoči... 🙂 🙂 🙂

apropo aj ja som už konečne dala fotky do albumu... 🙂 🙂

evitkamalicka
29. sep 2008

winon ahojky...malinka je krasna 🙂

mirka20
29. sep 2008

evit, este o druhej sa sla von opalovat 😅

winona24
29. sep 2008

ďakujem Evit...až sa mi niekdy nechce veriť ako sa dá "vyrobiť" niečo tak rozkošné... 😀 😀 😀 a ako sa vie ksichtiť...musím veľa fotiť...lebo sa ani nenazdám a bude z nej veľká baba...

a ty ako???ešte nič???

evitkamalicka
29. sep 2008

winon este nic, v stredu mam poradnu ak dovtedy neporodim, tak uvidime co so mnou bude

mirka, tak to musela mat rychlovku

fabiana
29. sep 2008

Evitka ahoj! Prepáč, že sa takto votriem do témy-kam chodíš teraz do poradne, keď nemocka ako taká už v Šali nefunguje? Ďakujem a prajem všetko dobré, hlavne rýchly pôrod a radosť z bábätka... 🙂

evitkamalicka
29. sep 2008

fabiana moj gynekolog nerobi v nemocke a chodim k nemu az do porodu, lebo je zaroven aj porodnik a rodit budem v Galante

evitkamalicka
29. sep 2008

fabiana robi oproti nemocke v tej novej modrej budove kde je aj lekaren

zoya1
29. sep 2008

evitka ty si ešte stále tu????????

evitkamalicka
29. sep 2008

zoya ved hovorim ze Vianoce to istia 😀

zoya1
29. sep 2008

tak to vydrž do 1.1. a bude aj vyšší príspevok nie?

evitkamalicka
29. sep 2008

zoya prispevok vyssi nebude

zoya1
29. sep 2008

ne? jáj ty čakáš prvé. už si to nejak mýlim.

mirka20
29. sep 2008

dalsie info o terezke:
o druhej jej odtiekla voda, o 16.00 jej zacali bolesti a o 20.20 uz bola lucka na svete. rodil ju jej doktor, marek bol pri porode. porod bol rychly.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre