September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

winona24
8. sep 2008

claudi to je pravda...je to o ľuďoch...ich nálade... a to sa ťažko ovplyvňuje...však nejdeme do pôrodnice na mesiac,len na 4 dni... 🙂 🙂

claudinka
8. sep 2008

winon to si aj ja hovorim 😉 😉

skreci snad tam bude niekto ohladuplny a ustretovy.. jedna dobra dusa sa vacsinou najde 😎

skrecok
8. sep 2008

Mne porodnicka povedala, ze 5 dni ak to bude cisarsky.

winona24
8. sep 2008

no fasa...tak to by som bola nadšená,keby mi ako prvorodičke sestrička nadávala,že si neviem dieťa utíšiť,bez toho,aby mi aspoň trošku pomohla...no snáď nebudem musieť riešiť takéto stavy.... 😒 😒

winona24
8. sep 2008

na Antolskej sú že vraj dobré sestričky na odd.a keď nie sestrička,tak možno nejaká skúsenejšia maminka... 😀 😀

skrecok no jasné...o keď ja by som najradšej druhý deň po pôrode už išla domov...brrr...ja som ešte nikdy neležala v nemocnice,tak pre mňa je aj to stres... 😝 😝 😝

claudinka
8. sep 2008

Pozerali ste Modre z neba na Markize?

evitkamalicka
8. sep 2008

claudi ja som pozerala

skrecok
8. sep 2008

Claudi, verim, ze urcite tam bude aj taky clovek, ktory nam pomoze so vsetkymi ci uz porodnik alebo nejaka sestricka 😉 .

winona24
8. sep 2008

claudi ja len koniec....

evitkamalicka
8. sep 2008

ja som bola jediny raz v nemocke a to len 2 noci teda 3 dni necele a to mi bohate stacilo, vrrrr

claudinka
8. sep 2008

skreci bude musiet byt 😉 ale verim tomu, ze to zvladneme..

evitus jaky dojak to s tym bazenom 😀 kolko malo staci k ludskej radosti.. som si to teraz pustila ako podmaz na nete v archive a som prekvapena.. som cakala ine sny..

evitkamalicka
8. sep 2008

claudi veru, to bolo super s tym bazenom

skrecok
8. sep 2008

Ja tiez len koniec.

Evitka, ja som uz bola 2 tyzdne v nemocnici a uz fakt bolo dost. Tych 5 dni v pohode vydrzim ak nebudu problemy. Uvidime.

evitkamalicka
8. sep 2008

idem obedikovat

claudinka
8. sep 2008

ja som bola tusim dvakrat v nemocnici.. som si tam pripadala ako v tabore 😀 prvykrat aspon urcite, to som bola este na detskom oddeleni ja 18-rocna tapa a starala som sa tam o deticky, kedze sestricky sa tam nedali nazvat priatelskymi.. a tazko sa mi odtial odchadzalo 😀 a druhykrat som lezala tusim pred dvomi rokmi, ked mi vyberali mandle.. a to sa dalo zvladnut..

no teraz som uz vydata a neviem si velmi predstavit tie noci bez mangelika, ale verim tomu, ze budem rada, ze spim a ani mi to tak nepride, ze nejsme spolu.. 😒

mary99
8. sep 2008

cafte babule

claudinka
8. sep 2008

evitus bru chut 😉

skreci vydrzat vydrzime 😉

winona24
8. sep 2008

no musím si to pozrieť...tá slepá na konci...to bolo celkom dojímavé...a baba na počudovanie slušne spievala....
toto sú chvíle ,keď ďakujem Bohu,že som zdravá...

claudinka
8. sep 2008

winon tam som sa este nedostala, ale potom ti poviem 😀 😀

hello mary 😉

skrecok
8. sep 2008

Claudi, to aj ja si neviem predstavit noci bez manzelika...Ked som bola 2 tyzdne bez neho, tak som mala pekny ucet na telefon - mobil 😖 .Ale teraz budeme mat stale babatko pri sebe, tak snad nebudeme tak na manzelika velmi mysliet. Uvidime...

Evit, dobru chut.

mary99
8. sep 2008

ta slepa bola uzasna moze schovat do vrecka vsetky nase superstar a co ja viem este koho

apropo vcera sme boli na nakupoch v metre maju v akcii Lucku za 11,80 a ked mi vcera sestra povedala ze si mam nakupit zasoby vloziek lebo vraj cez sestonedelie ich miniem tolko co som za 9 mesiacov usetrila skoro som spadla na rit, takze sa vo velkom nakupovali vlozky 😀 😀 😀

ozaj claudi uz si si skusala tu kojenecku nocnu koselu? ja som sa vcera na nej dobre zabavala lebo ako som si ju navliekla tak mi z tych dier normalne trcia bradavky a vyzera to dost komicky 😀 😀 😀 😀 😀

skrecok
8. sep 2008

Ahoj Mary, co noveho? 🙂

winona24
8. sep 2008

claudi,tak som zvedavá čo budeš hovoriť???

joj ten môj drobec zese vystrkuje prdelku a nožičky.... o joooooj...

claudinka
8. sep 2008

mary ja mam tie gate s tym trickom a tiez mi trcia 😀 😀

skreci ten moj bol tusim tri dni vo Francuzsku a to bol teda ucet.. 😒 😒 ale prezijeme 😉

claudinka
8. sep 2008

winon aj moj je nejaky zivy teraz.. svoje oblubene kopceky robia, raz na jednej strane, raz na druhej..

claudinka
8. sep 2008

teda robi, nie robia 😀 😀 😀

mary99
8. sep 2008

ahoj skreci no stale nic uz som sa s tym zmierila ze moj cas je na vianoce ☹ snazim sa na to pozerat z druhej stranky ze su to nase posledne dni bez drobceka a ze s nim si ich uzijeme este dost 😵

skrecok
8. sep 2008

Aj my sme kupili v piatok v Metre Lucku, hlavne dojcensku. Velke a male flase, par si zoberiem aj do porodnice. fakt dobra cena.

To si aj ja vyskusam kojenecku nocnu koselu a uvidim 😝 . Inak v nemocke budem mat asi najprv nemocnicne.

Veru, ta na konci dobre spievala az sa mi slzili oci...Taku radost mala, zasluzila si to.

mary99
8. sep 2008

claudi moj stary ked to zbadal sa rehotal a hovori mi to nemyslis vazne ze takto budes behat po porodnici 😀 😀 😀

claudinka
8. sep 2008

mary jaaaj ty ju mas do porodnice 😀 😀 ja ju mam na doma 😉 do nemocky si beriem ine..

skreci asi vsetky si najprv zaspinime erarne 😉 no som teda na nu zvedava..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre