September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

mary99
8. sep 2008

ozaj baby v sobotu sme boli na futbale SR-Irsko a 2 rady za nami sedel sprosty Durovcik a zapalil si cigaru som myslela ze ho roztrham v zuboch a smradil tam s tym cely prvy polcas chrapun jeden 😖 😲

winona24
8. sep 2008

ale claudi....že by tam nakoniec dve boli????

hovorím,že malá má na háku sa poponáhľať... 😀 😀 😀 😀

miriam24
8. sep 2008

Ahojte zienky ... no ako ziadne nove mimca po vikende? ja som stale mojmu krpcovi hovorila ze sa ma narodit dnes ale o tom silne pochybujem ... 😒 ... uz teraz ma neposlucha 😠

winona24
8. sep 2008

ja mám tiež v pláne najprv špiniť nemocničné košele...snáď si nebudem svoje.... 😀 😀 😀 😀

skrecok
8. sep 2008

Mas pravdu, Mary...Su to posledne dni bez drobceka, potom to uz nebude take ako teraz aj ked sa tesime na prichod drobceka 😉 . Este mas cas do 17.9., neboj sa, pride skor na svet do oktobra 😉 .
Veru, posledny mesiac je najdlhsi ked uz len cakame a cakame... 😅 .
Aj moj drobcek je v poslednom case stale aktivny...a mne sa to tak paci 😵 😵 😵 .

winona24
8. sep 2008

no vidíš miriam...ešte sú v bruškách a už žiadny respekt.... 😀 😀 😀 😀

mary99
8. sep 2008

claudi do porodnice mam inu tuto mam na doma 😀 ale ved aj tak budeme mat pod nimi podprdy takze take katastrofalne to zase myslim nebude 😝

miriam24
8. sep 2008

Skreki veru tento posledny mesiac mi pripada ako vecnost ... a to mam este 2 tyzdne ... mi to pride ze som tehu uz minimalne rok ... 😒

skrecok
8. sep 2008

Ja naopak drobcekovi hovorim, aby este pekne vydrzal 2 tyzdne a vy uz mu hovorite, aby vysiel 😀 . Sranda.

claudinka
8. sep 2008

mirus vsetko naj k meninkam 😉

winon to pochybujem.. neviem, kam by sa tam dvaja pomestili 😀 😀 😀

mary no tak vidis.. to je pohodicka 😉

skreci aj tebe? aj mneee 😀 😀

claudinka
8. sep 2008

mirus aj mne to uz pride dlho.. ale este sa tesim z bruska a vobec by mi nevadilo, keby sa narodil presne v den terminu 😀 😀

mary99
8. sep 2008

no to keby ste videli toho nasho ako vystrajal na tom futbale 😀 asi bude z neho daky sportovec lebo aj ked som bola na zaciatku tehu chodievali sme pravidelne na hokej a aj tam sa mu straaaaaaaaasne pacilo 😀

mary99
8. sep 2008

claudi a postielka uz stoji tak sa chodim vytesovat aspon nad nou 😀

miriam24
8. sep 2008

Dakujem Claudi ... 🙂
Mary aj ten moj mrnus bol vzdy velmi aktivny hlavne ked sme pozerali ligu majstrov alebo ked ideme na futbal s tatom tak ho vzdy povzbudzoval kopanim ... takze asi budem mat doma dvoch futbalistov ... 😀

claudinka
8. sep 2008

mary mojmu by sa tam asi nepacilo 😀 on bude knedla po nas 😀

my sme zase stretli Jozefa Vajdu, ked sme boli pod Devinom na kofole a uplny sympatak 😉

winona24
8. sep 2008

skrecok ,ale ja už zajtra začínam 41 tt...to by už snáď stačilo ne??? 😖 😖 😖 😖

claudinka
8. sep 2008

winon tak to uz hej.. 😒

mary 😀 😀 aspon nieco

winona24
8. sep 2008

veď mne ten posledný mesiac pripadá dlhý ako jeden trimester.... 😲 😲 😖 😖

claudinka
8. sep 2008

😀 😀 😀 😀 😀 mne len ten posledny tyzden sa nejako taha.. ked uz radsej nikam nechodim

mary99
8. sep 2008

baby mate niekto uz skusenosti s materskou kedy ju vyplacaju k akemu datumu?

skrecok
8. sep 2008

Jeeej, Miriam vsetko najlepsie k meninam. 🙂

Winoni, mas pravdu ze by uz stacilo kedze mas termin 9.9.. To by bol pekny datum narodenia 😵 .

Ja uvidim postielku ked sa vratim z porodnice 😒 . Aspon pozeram ine vecicky.

mary99
8. sep 2008

claudi ved dobehni aspon ku mne to mas ako keby kamenom dohodil 😀 dnes ty zajtra ja a hned nam to rychlejsie ubehne 😀

claudinka
8. sep 2008

skreci aj ja uvidim, az ked sa vratim.. a uuuuplne najviac sa na ten pocit tesim 😉

miriam24
8. sep 2008

no mne hadam tento tyzden ubehne rychlo ... zajtra idem na Antolsku na poradnu ... dufam ze tentoraz aj na lekarku natrafim ... a v stredu chcem absolvovat odbery a tu prednasku ohladom epiduralky a vo stvrtok caka moju maminu operacia takze dufam ze aspon krpec bude teda v klude ked uz sa mu dnes nechce ist von tak potom radsej nech tam este nejaky ten den pobudne ... 😉

evitkamalicka
8. sep 2008

tak sme po obede a teraz by to chcelo nieco dobre

winona24
8. sep 2008

no veď to claudi...i keď ja musím behať na tie injekcie...ale ináč nechodím už veľmi nikde...jedine s MIlanom...lepí m i,aby ma to nepochytilo niekde samú...ja som na materskej od 32 tt,tak mi to už pripadá ako večnosť... 😠 😠 😠 😠

claudinka
8. sep 2008

mary keby sa mi chcelo 😀 dnes nie, drahy dojde z robotky skoro a musim sa donutit upratat.. riad, zehlenie, poumyvat, povysavat 🙂 nieco sa donutim urobit asi dnes a nieco si necham na zajtra, nech mi neni luto 😀 😀

mary99
8. sep 2008

Miriam vsetko naj k meninkam mozno sa ti nasi drobci nad nami zlutuju a narodia sa na nase sviatky 😀 tebe dnes, mne v piatok 😝 to by bolo cooooooooooooo 😀 😀 😀

skrecok
8. sep 2008

😀 veru, kedze ja uz takmer nikam nechodim. Iba raz- dva krat za tyzden vypadnem z domu s manzelikom alebo s maminou. Sama uz nemam odvahu.

Mary, ja som este stale nedostala rozhodnutie od socialky...takze vobec neviem ako je to s materskou a na materskej som uz od 18.8. 😖 .

claudinka
8. sep 2008

mirus a co ide mamine operovat?

evitus a co dobre ste mali?

winon fuu tak to si neviem predstavit.. ja som sice "doma" cely rok, kedze do skoly som casto nechodila 😀 😀 ale aspon som lietala kade-tade..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre