• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
ozaj baby v sobotu sme boli na futbale SR-Irsko a 2 rady za nami sedel sprosty Durovcik a zapalil si cigaru som myslela ze ho roztrham v zuboch a smradil tam s tym cely prvy polcas chrapun jeden :confounded: :astonished:
8. sep 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale claudi....že by tam nakoniec dve boli????

hovorím,že malá má na háku sa poponáhľať... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky ... no ako ziadne nove mimca po vikende? ja som stale mojmu krpcovi hovorila ze sa ma narodit dnes ale o tom silne pochybujem ... :unamused: ... uz teraz ma neposlucha :angry:
8. sep 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám tiež v pláne najprv špiniť nemocničné košele...snáď si nebudem svoje.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mas pravdu, Mary...Su to posledne dni bez drobceka, potom to uz nebude take ako teraz aj ked sa tesime na prichod drobceka :wink: . Este mas cas do 17.9., neboj sa, pride skor na svet do oktobra :wink: .
Veru, posledny mesiac je najdlhsi ked uz len cakame a cakame... :sweat_smile: .
Aj moj drobcek je v poslednom case stale aktivny...a mne sa to tak paci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
8. sep 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš miriam...ešte sú v bruškách a už žiadny respekt.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi do porodnice mam inu tuto mam na doma :grinning: ale ved aj tak budeme mat pod nimi podprdy takze take katastrofalne to zase myslim nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skreki veru tento posledny mesiac mi pripada ako vecnost ... a to mam este 2 tyzdne ... mi to pride ze som tehu uz minimalne rok ... :unamused:
8. sep 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja naopak drobcekovi hovorim, aby este pekne vydrzal 2 tyzdne a vy uz mu hovorite, aby vysiel :grinning: . Sranda.
8. sep 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirus vsetko naj k meninkam :wink:

winon to pochybujem.. neviem, kam by sa tam dvaja pomestili :grinning: :grinning: :grinning:

mary no tak vidis.. to je pohodicka :wink:

skreci aj tebe? aj mneee :grinning: :grinning:
8. sep 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirus aj mne to uz pride dlho.. ale este sa tesim z bruska a vobec by mi nevadilo, keby sa narodil presne v den terminu :grinning: :grinning:
8. sep 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to keby ste videli toho nasho ako vystrajal na tom futbale :grinning: asi bude z neho daky sportovec lebo aj ked som bola na zaciatku tehu chodievali sme pravidelne na hokej a aj tam sa mu straaaaaaaaasne pacilo :grinning:
8. sep 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi a postielka uz stoji tak sa chodim vytesovat aspon nad nou :grinning:
8. sep 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Claudi ... :slight_smile:
Mary aj ten moj mrnus bol vzdy velmi aktivny hlavne ked sme pozerali ligu majstrov alebo ked ideme na futbal s tatom tak ho vzdy povzbudzoval kopanim ... takze asi budem mat doma dvoch futbalistov ... :grinning:
8. sep 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mary mojmu by sa tam asi nepacilo :grinning: on bude knedla po nas :grinning:

my sme zase stretli Jozefa Vajdu, ked sme boli pod Devinom na kofole a uplny sympatak :wink:
8. sep 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrecok ,ale ja už zajtra začínam 41 tt...to by už snáď stačilo ne??? :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
8. sep 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon tak to uz hej.. :unamused:

mary :grinning: :grinning: aspon nieco
8. sep 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď mne ten posledný mesiac pripadá dlhý ako jeden trimester.... :astonished: :astonished: :confounded: :confounded:
8. sep 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne len ten posledny tyzden sa nejako taha.. ked uz radsej nikam nechodim
8. sep 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mate niekto uz skusenosti s materskou kedy ju vyplacaju k akemu datumu?
8. sep 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, Miriam vsetko najlepsie k meninam. :slight_smile:

Winoni, mas pravdu ze by uz stacilo kedze mas termin 9.9.. To by bol pekny datum narodenia :dizzy_face: .

Ja uvidim postielku ked sa vratim z porodnice :unamused: . Aspon pozeram ine vecicky.
8. sep 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi ved dobehni aspon ku mne to mas ako keby kamenom dohodil :grinning: dnes ty zajtra ja a hned nam to rychlejsie ubehne :grinning:
8. sep 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skreci aj ja uvidim, az ked sa vratim.. a uuuuplne najviac sa na ten pocit tesim :wink:
8. sep 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne hadam tento tyzden ubehne rychlo ... zajtra idem na Antolsku na poradnu ... dufam ze tentoraz aj na lekarku natrafim ... a v stredu chcem absolvovat odbery a tu prednasku ohladom epiduralky a vo stvrtok caka moju maminu operacia takze dufam ze aspon krpec bude teda v klude ked uz sa mu dnes nechce ist von tak potom radsej nech tam este nejaky ten den pobudne ... :wink:
tak sme po obede a teraz by to chcelo nieco dobre
8. sep 2008 o 12:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď to claudi...i keď ja musím behať na tie injekcie...ale ináč nechodím už veľmi nikde...jedine s MIlanom...lepí m i,aby ma to nepochytilo niekde samú...ja som na materskej od 32 tt,tak mi to už pripadá ako večnosť... :angry: :angry: :angry: :angry:
mary keby sa mi chcelo :grinning: dnes nie, drahy dojde z robotky skoro a musim sa donutit upratat.. riad, zehlenie, poumyvat, povysavat :slight_smile: nieco sa donutim urobit asi dnes a nieco si necham na zajtra, nech mi neni luto :grinning: :grinning:
8. sep 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miriam vsetko naj k meninkam mozno sa ti nasi drobci nad nami zlutuju a narodia sa na nase sviatky :grinning: tebe dnes, mne v piatok :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by bolo cooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: veru, kedze ja uz takmer nikam nechodim. Iba raz- dva krat za tyzden vypadnem z domu s manzelikom alebo s maminou. Sama uz nemam odvahu.

Mary, ja som este stale nedostala rozhodnutie od socialky...takze vobec neviem ako je to s materskou a na materskej som uz od 18.8. :confounded: .
mirus a co ide mamine operovat?

evitus a co dobre ste mali?

winon fuu tak to si neviem predstavit.. ja som sice "doma" cely rok, kedze do skoly som casto nechodila :grinning: :grinning: ale aspon som lietala kade-tade..
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok