September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
8. sep 2008

skreci ja so socialkou tiez nemam dobre skusenosti, som dostala rozhodnutie ci budem dostavat podporu alebo nie po 4 mesiacoch

claudinka
8. sep 2008

jak sa vieme rozohnit 😀 😀 😀 a hned popisat tolko stranok 😀 😀

miriam24
8. sep 2008

ewul .. tak to bolo dobre ... 😀 mne sa raz v robote stalo ze som cez vnutropodnikovy chat pisala kolegyni o tom ze ci si ma dnes konecne manager zavola koli zvysovaniu platu a ze bohvie kolko mi prida a ze dufam ze nebude zgrglat a podobne .... no co cert nechcel ja som to vsetko posielala zrovna tomu managerovi a nie kolegyni ... ale nastastie on je za kazdu srandu takze to neriesil ... 😝

winona24
8. sep 2008

ewit...tak nejako myslím...len neviem ako prežijeme tých 220.- navyše teda 7,30 eur...fúúúúúúúúúúha... 😖 😖 😖

ewulqa
8. sep 2008

miriam no to je tiez dobre...... ufff necela by som 🙂

claudinka
8. sep 2008

mirus heheee tak to sa ti teda tiez podarilo dobre faux-paus ci ako sa to pise 😀 ja by som sa teda rehotala jak kon.. len si viem predstavit v prvej chvili, ked ti to doslo, ze to nebolo prijemne..

evitkamalicka
8. sep 2008

winon ved prave, ze tych 220 je smiesna suma

mary99
8. sep 2008

claudi lenze materska sa rata zo mzdy a z coho ti ju maju ako studentke vyratat? ano stat plati za studentov dane ale tu najnizsiu moznu taxu preto nemaju narok na nic bohuzial 😒

miriam24
8. sep 2008

no on mi odpisal ze ... Mirka secko ok?

natasa ... no dufam ze plany ostanu len pri planoch lebo by ma slahlo ... je to sila ze ked ma mamina na materskej moznost si privyrobit tak jej to chcu este takto dokafrat ... by som chcela vidiet tych co taketo kraviny navrhuju ako by zili z tych par korun ... 😠

natasa8
8. sep 2008

ewulqa... dobry trapas 😀 😀 😀
mne raz do roboty volal jeden kamos a ja som mu hned vynadala, lebo som si myslela, ze je to jeden dodovatel, ktory poplietol moju objednavku 🙂 🙂

winona24
8. sep 2008

ewulqa neboj nič.... to sa môže stať hocikomu...no keď už nič iné,máš úsmevnú príhodu... 😀 😀 😀

celej pani ministerke soc.vecí a rodiny by som opľula face...striga jedna...max.znemožniť ľuďom žitie...a potom budú lamentovať ako nám klesá pôrodnosť.... 😠 😠 😠 😠

skrecok
8. sep 2008

Ewulga, veru riadny trapas az som mala cvicne kontrakcie 😀 . Tak som sa pobavila...viem ze ti je teraz blbo. Nerob si z toho nic, po case sa aj ty na tom budes velmi smiat. 😉

Evit, tak aspon nieco aj ked viem ze je to malo. No, netesim sa na Euro, ked budeme pocitat drobaky 😒 .

winona24
8. sep 2008

ewit to je taká suma,kt.podľa mňa ani nepocítiš ako zmenu....

natasa8
8. sep 2008

mirka... no podla najnovsich planov ti ten rodicovsky zoberu a jedine ak preukazes naklady na starostlivost o dieta (sukromna skolka, pripadne opatrovatelka ktora bude musiet mat ale na to zivnost), tak ti daju peniaze ale maximalne v tej vyske, ako rodicovsky.
Takze ak budes mat babo doma, alebo sa ti on postaraju zatial rodicia, tak smola 😠 😠

mary99
8. sep 2008

miriam, natasa tieto plany pani ministerky boli davno stiahnute uz to bolo zamietnute a dokonca aj deti ktore budu v statnych skolkach dostanu na nich rodicia prispevok do 3rokov minule to davali v spravach ste nepozerali baby?

ewulqa
8. sep 2008

skreci no sak jasne, aspon mam o com rozpravat.......dobre babulky idem so psikami ahojte

natasa8
8. sep 2008

mary ... fakt ? To by bolo dobre... ja som nejako zachytila, ze budu fungovat paralerne obidva systemy, aj stary aj novy.... No som zvedava co z toho nakoniec schvalia. ☹

miriam24
8. sep 2008

mary ... super ... to som vobec nepostrehla ... no ale uvidime ci zasa dovtedy nieco nevyhutaju ... 😒

skrecok
8. sep 2008

Baby, jedna otazocka mimo temy...beriete do porodnice aj par bavlnenych plienok?

No, ja uz pojdem o chvilu konecne obedovat. Drobcek je uz hladny, sice nemam chut jest, ale musim 😒 .

natasa8
8. sep 2008

ja som mala zase tych poslickov.... normalne som si to radsej zacala pisat, aby som vedela ze po kolkych minutach sa opakuju... ale bolo to nepravidelne, medzi 7 a 3 minutami... a teraz to vyzera ze to uz prestalo.... 😒

mary99
8. sep 2008

nieeeee par dni nato ako pani ministerka zahlasila tento super napad bola spisana peticia a asi cca 2-3 dni nato davali v spravach ze sa to rusi a ze aj rodicia deti kt. budu v statnych skolkach ho dostanu, aj ti kt. budu mat opatrovatelky alebo deti budu opatrovat napr.stari rodicia ved by pani ministerka skoncila s prestrelenou hlavou si myslim 😝

natasa8
8. sep 2008

skrecok... ja mam v kufri dve, ak budem potrebovat viac, tak manzel donesie.

mary99
8. sep 2008

ja chcem ist tiez po roku do prace tak to sledujem

miriam24
8. sep 2008

skreki ... ja som si hodila do tasky tusim 3 bavlnene plienky ... ozaj nemate niektora nejaky link na veci do porodnice - Antolska? v nemocke mi zatial nic nedali a nechcem brat zbytocne vsetko ...

klaudinka21
8. sep 2008

ahojte, no poviem vam ze som sa sice vystrela do postele ale vobec mi to nic nespravilo.... nemam pocit ze by som si s chuti pospala...mozno za to ze sa tem krpec(havo) na mna tlacil, 😎 😎
marry po roku chces ist do roboty? a co s babom?

mary99
8. sep 2008

skreci ja zbalene plienky zatial nemam

natasa8
8. sep 2008

mirka... prejdi si diskusiu Antolska - porodnica, tam najdes co odporucaju brat mamicky co tam rodili
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mary99
8. sep 2008

pojde do jasliciek

klaudinka21
8. sep 2008

miriam ja si berem jednu veeelku taksu a este aj do nej musim napratat papuce inak mam vsetko aj bavlnene plienky aj tesco plienky...

skrecok
8. sep 2008

Natasi, ja si myslim ze max. 3 plienky by mali stacit. Uvidime. Inak ty si beries kufor do porodnice? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre