September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

natasa8
8. sep 2008

no... moj muz uz planuje druhe dieta .... a ja si planujem robotu 😅 😅
Som zvedava ako to nakoniec vypali 😉

evitkamalicka
8. sep 2008

skreci ja beriem aj bavlnene, z nemocky mam zoznam a tam pisu ze 5ks

natasa8
8. sep 2008

skrecok.. ano, cestovnu tasku taku velku nemam a kvoli porodnici ju novu kupovat nebudem....

klaudinka21
8. sep 2008

baby ja o robote zatial ani nesnivam, kedze som toho mala plne zuby tam kde som robila tak by som si musela najst najskor druhu robotu az potom by som zacal uvazovat ze by som sla:O)))))moj muz tiez chce po dvoch rokoch druhe a potom tretie babo tak uvidime ako sa to vyvinie 😎

mary99
8. sep 2008

samozrejme ze tam nebude kazdy den moj drahy robi kratky dlhy tyzden tak ked bude mat volno bude s nim alebo ked bude chory tak bude s babickou

miriam24
8. sep 2008

diki natasa ... idem mrknut ...
ja mam tiez velku cestovnu tasku a potom taku mensiu k porodu ...

natasa8
8. sep 2008

no... my mame na krku hypoteku a ja sa dost bojim, ako to budeme financne zvladat...

evitkamalicka
8. sep 2008

aj my chceme cca po 2-3 rokoch druhe

klaudinka21
8. sep 2008

no ja keby som nechala malu s mojou mamou tak by som s nou mala ridne problemy 😀 ako prve vnuca som si ista ze by mi ju rozmaznala po tom co teraz hovori tak sa aj boji ju s nou na chvilku nechat 😀 😀

natasa8
8. sep 2008

no.. moj muz by chcel uz po roku 😠 Ale to jedine ak to druhe bude rodit on 😀 😀

klaudinka21
8. sep 2008

po roku je to dost skoro ked jendo este nie je poriadne vyzrete a hned druhe?ja ako sa poznam tak by som to asi nezvladla rocny rozdiel budem ma toc robit aby som si zvykla s jednym 😎

skrecok
8. sep 2008

Aha, tak samozrejme kvoli tomu by som ani ja nekupovala novu tasku, Natasi. Ale ako tu citam, ze ja nie som jedina ktora berie taku tasku 😝 .
Mne porodnicka povedala, ze nic take tam nemam brat...ale beriem si to pre istotu aj plienky keby nahodou. Dakujem vam.

Co sa tyka roboty, ja by som sa vratila az po 2 rokoch...Ale bola by som rada, keby sa nam podarilo mat aj druhe babatko 😝 . Uvidime podla toho aka bude situacia.

miriam24
8. sep 2008

no u nas sa tiez planuje este jedno dieta ale som rozmyslala ze mozno ked toto prve pojde do skoly tak by sme mali asi druhe ... nech to prve ma uz nejaky ten rozum a bude mi moct aj ako tak pomoct ... no uvidime ... ako to cele dopadne ... ale zasa medzi mnou a mojou sestrou je len 14 mesiacov a to tiez nie je zle ... si velmi dobre vychadzame a aj ako decka sme nepocitovali nejake rozdiely kedze sme boli na `rovnakej vlnovej dlzke`vdaka tomu malemu rozdielu ... tak neviem ... kazdy ma na to iny nazor ...

mary99
8. sep 2008

baby nam v porodnici hovorili nech tam nestrasime s kuframi a velkymi kabelami ze nech si zbalime len tie najpotrebnejsie veci

ozaj evit minule som citala ze mavas problemy s ucpatym nosom kludne si daj sprej do nosa ja uzivam muconasal alebo olinth cele tehotenstvo bez jedneho z nich by som to neprezila z nicoho nic sa mi ucpe nos a nemam ani nadchu a nemozem dychat moja gynekologicka aj obvodna dr. o tom vedia a vobec nic nenamietali a okrem toho moja mamina je zdravotna sestra tak keby mi to malo uskodit tiez by mi to neodporucila

evitkamalicka
8. sep 2008

mary mne sa tiez ten nos upcha z nicoho nic

natasa8
8. sep 2008

no ja som sa mu to uz vysvetlovala.. malu by som chcela aspon rok kojit a o druhom budeme uvazovat az potom... Aj tak si neviem predstavit tehotna sa takym malym babom.....

klaudinka21
8. sep 2008

to je pravda s tym vekovym rozdielom a zalezi aj na dietati ake je... a ako reaguje na druhych...no nist baby idem zhltnut nieco a idem si este lahnut....majte sa zatial a drzte sa 🙂

miriam24
8. sep 2008

no idem ja nieco zbodnut ... hladni sme ... 🙂 a potom asi zadelim poobednajsiu siestu ... 🙂 majte sa zatial ...

natasa8
8. sep 2008

mary... no zbalim si uteraky, zupan, balik plienok pre babo, vlozky pre mna... a hned je aj kufor plny .....

claudinka
8. sep 2008

huraaa konecne poumyvane riady a zapnuta zehlicka 🙂

claudinka
8. sep 2008

natasi to mas pravdu 😉 len ten zupan robi polku kufra, ja som sa zbalila do malej tasky a k tomu zupan a slapky si beriem do tasky..

natasa8
8. sep 2008

claudi... uf, ze zehlicka... ja by som to teraz nezvladla... desne sa potim, uz asi stvrty den ☹ ☹

mary99
8. sep 2008

evit pozname ja sa bez spreju no nosa nepohnem ani na krok

no my mame na krku tiez hypo a este sme si od svokrovcov pozicali dake korunky na auticko takze robota asi nepocka nastastie mam fajn robotu takze nemam problem sa tam kedykolvek vratit
myplanujeme druhe tak ked bude mat maly 3roky

ahojky klaudi

claudinka
8. sep 2008

natasi nastastie tam toho nemam vela 😠

mary99
8. sep 2008

natasi ty ides rodit na Antolsku ze? no my v ruzinove dostaneme vlozky aj plienky nastastie 😅

natasa8
8. sep 2008

ja by som chcela mat medzi detmi maly vekovy rozdiel... pre deti je to podla mna lepsie, ked maju s kym vyrastat. Ja mam tiez sestru o rok a pol starsiu, a bolo to super. No ale uvidime ako to budeme cele zvladat. 😒

mary99
8. sep 2008

claudi nechces sa s tou zehlickou presunut o par ulic??? 😀 😀 😀

natasa8
8. sep 2008

mary... ano, idem na antolsku...

mary99
8. sep 2008

no nist baby pozieram tu cely cas mande a vobec nie som hladna skor trochu unavena ideme si na chvilku hodit slofika tak sa majte krasne zatial papaaaaaa 😉

natasa8
8. sep 2008

mary ahoooooj.... mne sa tiez nejak zatvaraju oci.. ale najprv chcem trosku poupratovat a potom si mozno aj ja lahnem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre