• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
eweny no oni budu u jedneho spoluziaka na dome grilovat a varit gulas, tak preto tak skoro a vacsina z nich uz ma zavazky, takze tam nechcu byt do rana...ten moj musi byt tiez na telefone keby nieco
6. sep 2008 o 12:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jurocko poriadne brušenko...ako má byť... :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon ja tiez budem len lenosit
6. sep 2008 o 12:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, tak to si fajn vymysleli..jasne, musi byt pripraveny, snad to nema daleko :slight_smile:

ja rozmyslam, co by sme dnes podnikli, ale asi to bude papucova kultura a podvecer aj tak zevraj davaju nejaky futbal..jedine ak predtym zbehneme pozriet na zahradku za mamcou..
6. sep 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jurocko, kraaaaasne brusko :slight_smile:
6. sep 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew ma to asi 20 minut pesi domov
6. sep 2008 o 12:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja cem take pekne brusko bez strii :frowning2: :frowning2: buhuuu

my vymyslame nejaky program.. asi pojdeme do toho cunova pozriet, co tu vcera euffra spominala :grinning:
6. sep 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewit idem uvariť obed.Milan ide poupratovať...potom pôjde tatata a ja budem kľúúúúúúúúúúúúúúd,pohodu...telku sama pre seba...čo viac mi je treba... bože to je lenivosť :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi nic si z toho nerob, ja preto nefotim brusko vyzlecene, lebo mam strie jak hrom a nic mi na to nepomaha
6. sep 2008 o 13:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi my tam chceme ísť zajtra...resp.moja "svokra" vymýšľa...ale keďže neviem ,či mám náladu tráviť poobedie v jej spoločnosti,tak asi ostanem doma... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewit,claudi a natierali ste brušenká???
6. sep 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon jasnacka, poctivo :unamused: aj ten drahy olejcek Euceryn som si v lekarni kupila :confounded:
6. sep 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon natierala som vselicim, ale nic nepomaha, ono to je asi aj geneticky dane
6. sep 2008 o 13:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale srandovne to na tych fotkach vyzera, ako postupne najprv jedna stria, potom dve a fuu teraz je toho uz kopec :unamused:
6. sep 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitus elasticita koze, dedicnost.. sme mohli natierat furt a aj tak by sa nam to popukalo :confounded:
6. sep 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi ale kaslat na to
6. sep 2008 o 13:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby co je tu nove? :slight_smile:
6. sep 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helenka ahojky
6. sep 2008 o 13:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit ahoj...no co Adamko sa este nepyta na svet? :slight_smile:
6. sep 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helenka este zatial nie...a s vami to ako vyzera?
6. sep 2008 o 13:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo ...veď to...že gény neokakáš...ja som tiež myslela,že sa popraskám...moja mama má strašné strie...ale našťastie...a ešze k tomu aj koľko som pribrala...
6. sep 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helenka ty sa pochval :wink:

evitus kakam na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: sak s tym nic nenarobime, tak co si tym zatazovat hlavu..
6. sep 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my uz sme doma aj z porodnice...mala sa mi narodila 29.8 ....o pol 8 vecer som tam prisla a o 20:54 bola na svete...isla som na monitor a doktor mi povedal ze som uz na prstov otvorena a ja som pritom nemala ziadne bolesti...vsetko bolo v poriatku mala bola dole hlavou a ked mi praskli vodu tak sa otocila...pocuvali ozvy a uz neboli pocut tak sme sa zlakli ze co sa deje tak nakoniec som rodila cisarakom ale uz je vsetko v poriatku malinka je zdrava a to je najhlavnejsie
6. sep 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helenka tak teda gratulujem....zmen si pas a daj nejake fotocky malinkej do albumu...takze hovoris ze sa to dalo vydrzat?
6. sep 2008 o 13:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helenka na kolko prstov??? a ake mala miery?
6. sep 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :slight_smile: ...na 5...mala mala 2900g a 48cm...
6. sep 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heleni krasne miery, super, ze ste obe v poriadku :wink: :wink: gratulujem
6. sep 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi dakujem...a tu kto uz ma vsetko babenka?
6. sep 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:

Helenka gratulujem k Simonke, zelame vsetko naj naj naj :wink: a zmen si pas, lebo ti tu svieti ze si v 458 tt :grinning:

Claudi, este stale nic? Dúfam, ze posles potom sms :wink:
a inac dobre sme upisane, ked mame uz 5-ku :grinning:

No ja som prezila prvú noc bez mangelika, este jedna ma caka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no snivalo sa mi v noci, ze som rodila, a ze muz prisiel na poslednu chvilu :stuck_out_tongue_closed_eyes: dost zle to prezivam, ze nie je doma, i ked porodnik vravel, ze tento tyzden to na porod nevyzerá, ale clovek nikdy nevie ze :slight_smile:
6. sep 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, zevraj vam ma napisat..claudinka nariadila :grinning:

ze sa odpojila bez rozlucenia, ale ze ide niekam s muzickom na cerstvy vzduch, kym je zamracene..snad sa im nenarodi chlapec s konskou hlavou :grinning:
6. sep 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok