• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
caute kocky. takze uz aj estell ma predbehla :P
8. sep 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čaute,ja som doobedovala a tlačim do seba hrozno,dnes som bola vratit satky Karinkinedo vypozičovny a prisla som do detskeho sna-detsky obchod a malemu som opet neodolala,papučky a supravu,ale kupila som od 6-9 mesiacou..potom hodim do albumu....

lessie gratulejem,nech su obidve zdrave stastne a vela mliečka

a estele drzim palčeky nech ma svojho chrobačika uz pri sebe
8. sep 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik dakujeme pekne, dufam, ze coskoro sa uz budeme spolu rozpravat v inej teme :wink:

esteeeeel ide nam Salvador.. s kym tu teraz budem nad nim ochkat??? :angry:
sjuzocka hej :wink:

jurocko ahooooj, krasne nove fotecky :wink: :wink: papucky a supravu? jeeej super :wink:
claudi čau

pijes čaj?a na papriku si mi nic nepovedala?chutila? :slight_smile: hihihi
8. sep 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jurocko este som ju nespapala, mam ju na policke ako suvenir, normalne mi to je luto spapat :wink: ale zajtra si ju dam na ranajky a potom ti ju hned ohodnotim :wink:
noo uplne som rada, ze ta tu vidim.. ako si mam z toho urobit cajik? nikdy som nic s bylinkami ani listkami nerobila.. normalne to dam do vriacej vody a necham tam tie listky a potom vyberiem??
8. sep 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla osm ze som pre maleho kupila aj sveter a na boku je zips a je uzastnyyyyyyy :slight_smile: a taka skvela cena
8. sep 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjuz...obe nás predbehla... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jurocko sveter so zipsom? :stuck_out_tongue_closed_eyes: to znie supeeer :wink: pekne vsetko pofot, ked budes mat cas :wink:
8. sep 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano claudi das si do pohara a zalejes vodou a vyluhujes,take 4-5 min.a sup chod si ho uz urobit....

fotky čo som nakupila som hodila--kuky kuk

čo poviete ako som dnes nakupila?

utekam po malu do skolky,potom pridem,ahojteeeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. sep 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som zvedava, ako to bude chutit :slight_smile: ten svetrik ma krasne farby, milujem pruzky a preto by som urcite ani ja neodolala :grinning: fuu a v tej supravicke bude akyyyy fesaaaaak :grinning: a to posledne su papucky? vobec to tak nevyzera :grinning: vyzera to skor ako nieco zive, co o chvilku zdrhne :grinning: :grinning:
8. sep 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winona, to su tie druhorodicky! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo sjuz...pozerám,že ty už si a ja zajtra začínam 41tt.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. sep 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už tretiu práčku som pustila....som zvedavá kto to bude žehliť... :confounded: :confounded: :confounded: že by ja???? :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning:
8. sep 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prave dozehlila, dovysavala, doumyvala dlazku.. a nicoho sa uz dnes nechytim.. za odmenu si napustam vanu :slight_smile: i ked ju neznasam, dufam, ze tepla voda urychli to otvaranie krcku :grinning: ja naivka..
8. sep 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mňa ešte čaká žehlenie....blééé...sa mi nechce,ale musím... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

vaňa??teplá vaňa??? že by????
8. sep 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne tepla vana moc nepomaha, kupem sa skoro cele tehu a to dokonca v dost teplej vode a nic.
8. sep 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pouzivate nieco na strie?
8. sep 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si dam teplu vanu po stredajsej poradni ak sa nic nezmenilo
8. sep 2008 o 16:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa priznám,že celá tehu som si vaňu nedala...bála som sa,aby mi neprišli zle...ale teraz ju veru vyskúšam...za pokus nič nedám... :grinning: :grinning:

ewul ja som celé tehu používala Elasti-Q...a som spokojná...alebo klasické spevňujúce telové mlieko...
8. sep 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ako bruska? ...jej, tu sa to opat rozbelo, estell drzim palce a gratulujem lessie... :wink: ...
8. sep 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč ewul ty máš bruško - jasný chlapček....ale však nevyzerá,že by si sa popraskala...máš pekné brušino...
8. sep 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a je rozdiel tepla vana a tepla skoro az horuca sprcha? ja gramblava uz sa vidim ze sa tam v napustenej vani aj utopim, radsej sa sprchujem... winona, ano, ja uz som akoze porodila :D na jednom tickeri co mam na inom fore mam dokonca provokacny napis I am a Happy Mum! - to ked vidim, tak uz mam z toho normalne penu okolo ust :D
8. sep 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, uz som tu. Dnes som nic nerobila :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Estell uz rodi, jupi. Drzkam jej palceky.
ahojte som doma z poradne :wink:
silwi a co nove?
8. sep 2008 o 16:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj na porod este mozem kludne zabudnut, nic sa u mna nedeje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maleho budu musiet asi vytiahnut pacidlom :grinning:
8. sep 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silwi to nemyslis vazne a ja ze uz napises ze ides do porodky
8. sep 2008 o 16:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no malemu sa asi v brusku velmi paci
8. sep 2008 o 16:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok