September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

ewulqa
8. sep 2008

sjuz asi tak...... viem ze uz nebudem vyzerat nikdy tak ako predtym,ale nepomozem si

winona24
8. sep 2008

sjuz aj ty??? ja byvam na Znievskej...

sjuzocka
8. sep 2008

baby ale s tym cvicenim bacha, v sestonedeli by ste ani nemali cvicit a potom opatrne a urcite nie take kde sa zapotite, teda nie kondicne... a uz po 10 minutach cvicenia sa do mlieka dostava kvoli cviceniu ta kyselina mliecna si ako sa jej hovori a babätkam nerobi vobec dobre. A ked prilis zacnete cvicit mozete stratit mlieko.

silwietta
8. sep 2008

skreci tak to ti uprimne zavidim 😉

ewulqa
8. sep 2008

no tak asi zacnem az po sestonedeli...

evitkamalicka
8. sep 2008

ja tiez az po 6 nedeli a najprv velmi opatrne

sjuzocka
8. sep 2008

proste dojciaca matka to je same obmedzenie 🙂

winona, ja na svabinskeho. takze sa asi moc s kocikmi nezrazime, jedine ze by sme dali naplanovanu romanticku prechadzku okolo drazdiaka 🙂 ides rodit na antolsku?

sjuzocka
8. sep 2008

a vy by ste si radsej dali vyvolat porod alebo by ste radsej cakali na spontanne?

claudinka
8. sep 2008

o striach teda radsej na pomlcim.. staci si pozriet moje brusko v albume, celeeee je popraskane od hora-dole zo strany na stranu.. takze to uz neriesim.. a tiez som sa drahym eucerinom jak tapa olejcekovala poctivo.. 😒

a s tym cvicenim som zvedava, ci bude na to cas a chut 😀 lebo ako seba poznam 😀 😀

skrecok
8. sep 2008

Silwi a co mi zavidis? 😕 Ze mam kontrolu u porodnicky bud 15. alebo 17.9.?

claudinka
8. sep 2008

sjuz asi vyvolat.. sak co ked sa spontanne nedockame 😉 radsej neriskovat..

ewulqa
8. sep 2008

sjuz prosim ta kde ste kupili to vase vozitko? ja ho chcem tiez, take iste.... len stale hladam nejaku stranku alebo nieco kde ho kupime za dobru cenu. Nevies poradit?

skrecok
8. sep 2008

Ja by som necvicila, ani nahodou 😲 . Nechcem tolko schudnut az na povodnu vahu.

Sjuzi, ja neviem ci by som cakala na spontanny porod alebo by som si dala vyvolat. Ale ak by som sa necitila dobre a penasala by som, tak neriesim.

silwietta
8. sep 2008

skreci ze ak dovtedy neporodis... u teba to aspon ako tak vyzera ze sa to hybe... u mna ani nahodou...

sjuzocka
8. sep 2008

ewulqa, to je S4 z druhej ruky. Zohnali sme ho este v zaruke. myslim ze ak sa pozries po nejakych inzeratoch, tak urcite najdes S4 v zaruke a vyjde ta to aj o polovicu lacnejsie. My sme mali stastie, lebo nam dala veci v hodnote 33 tisic za 14 tisic (s blockami), este nam aj ukazala ze aha tu je mala dierka, tak som s tym letela ze reklamovat a dali mi novu striesku 🙂) Ak uvidis inzeraty, tak urcite ti bude stacit aj adapterovy system. jedno dieta nezvykne kocik zdevastovat, takze fakt by som pozrela tie inzeraty (daj do googlu casualplay S4)

ewulqa
8. sep 2008

sjuz chceli sme novy,ale asi zacnem uvazovat o tejto variante....asi mas pravdu. Diky

winona24
8. sep 2008

sjuz...teraz rýchlo neviem kde presne švabinského je...ale tá prechádzka okolo Draždiaka nie je zlý nápad... 😀 😀

sjuzocka
8. sep 2008

navyse sa to dalo krasne ocistit, mnohe veci sli aj do pracky, vyzera to stabilne, kolieska su nafukovacie, a ked je defekt vraj sa da v pohode tam dat nova guma. Co sa opotrebovania tyka, dala by som mu oproti 100 percent co je akoze uplne novy asi tak 85 percent - tych 15 som strhla za to, ze napisy na konstrukcii su trosku poskrkane.

sjuzocka
8. sep 2008

ewul, podla mna je skoda davat za neho tu ciastku co si pytaju ako novy. Predstav si ze ti nesadne, aj ked mne sa velmi paci, alebo ze sa rozhodnes ze pojde z domu prec. Musis ist pod cenu aby si ho predala a musis ist lakavo pod cenu - dajme tomu ze ho das 50 percent lacnejsie - si stratova 15 tisic. Kdezto vezmes z druhej ruky, este v zaruke, nesadne, predas ho za taku istu sumu, mozno o tisicku dve menej, je o tieto kociky celkom zaujem. Nie si stratova skoro vobec.

winona24
8. sep 2008

sjuz má pravdu... 🙂 🙂

sjuzocka
8. sep 2008

alebo skratka ked aj by si ho pouzivala a chcela dat potom prec ked odkocikujes co uz nebude v zaruke, tak nech je aj za 8000 kompletka ze vtedy to uz akoze bude starina, stale ta bude kocikovacie obdobie stat cca 7 - 8 tisic namiesto 15 - 20 tisic co by si musela ist pod cenu ked ho budes predavat po zaruke

tehulka4
autor
8. sep 2008

caute kocky...mame tu dnes nejake nove maminky????

skrecok
8. sep 2008

Ahoj Tehuli, Estell rodi 🙂

sjuzocka
8. sep 2008

winona, svabinskeho je pri UPC, nedaleko danoveho uradu, alfa bingo a tak.

No tak ja sa asi popytam dokiho aka je pravda s tym vyvolavanim, ze ci je to skutocne az o tolko väcsia bolest pri kontrakciach potom ako keby to bolo spontanne. A ak ano tak ze ci pomoze epi 🙂)
Ja sa citim hrozne uz teraz, vsetko ma tlaci, dychcim funim nezohnem sa, ale to asi poznate aj vy. teraz ked kleslo brucho navyse je to take ze mam pocit ze sa pocuram kazdu chvilu

winona24
8. sep 2008

jaaaj sjuz už viem...no to nie je tak strašne ďaleko... 😀 😀 😀

ewulqa
8. sep 2008

sjuz mas pravdu,idem kuk nejake inzeraty.

skrecok
8. sep 2008

Ja si urcite dam epi, aj moja porodnicka mi povedala aby som si urcite vybavila.

skrecok
8. sep 2008

Winnona, ak byvas na Znievskej tak predpokladam, ze si vybavila detsku lekarku niekde blizko ak sa nemylim.

winona24
8. sep 2008

jasné skrecok...cca 3 min peškom na terase....pohoda klidek tabaček 😀 😀 😀 😀

andrea229
8. sep 2008

ahojte ...tak ja som sa dnes vratila z porodnice.....mala Dianka sa narodila 5.9.2008 o 2.45rano.....merala 49cm a važila3490g.....baby ako som sa bala piatkoveho rana ked som vedela že pojdem rodiť doobeda okolo 10tej,tak sa to zvrtlo celkom inak,lebo ešte vo štvrtok v noci mi praskla plodova voda a hned sme makali do nemocky...fakt super porod a ani epi som nemala......aj foto dám do albumu ...držte sa a taky dobry porod prajem aj vám 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre