September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
8. sep 2008

andrea gratulujem 🙂

skrecok
8. sep 2008

Winoni, tiez som si vybavila lekarku na Znievskej na terase 🙂 . Mam tam byvalu moju detsku lekarku Dr. Hlavacikovu.

skrecok
8. sep 2008

Andrea, gratulujem ti. 🙂

claudinka
8. sep 2008

andrei srdecne blahozelaaam 😉 tak nam uz staci len dufat, ze budeme mat taky super porod ako ty 😉

miriam24
8. sep 2008

Ahojte ... no krasa ... dalsie miminko ... Andrea blahozelam 🙂

A Estell je ako na tom ...? uz porodila?

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
claudinka
8. sep 2008

zizus snad da nejako vediet 😉 ale aj ja mam tucha, ze to uz ma uspesne za sebou.. 😀

tehulka4
autor
8. sep 2008

caute kocky...tak a som tu zasa...ja mam tiez zajtra poradnu tak som zvedava ze co a ako...rada by som este do vikendu vydrzala a potom nech sa robi sco sa robi...o estel este nevieme nic???

martinna78
8. sep 2008

Ahojte 🙂

Andrea gratulujem k Dianke 😉 Tiež si myslim, ze to uz ma Estell za sebou a myslim aj na Hanku, uz je urcite na sale, ak uz nema tiez po tom 🙂

Miriam vsetko naj naj naj k meninkam, hlavne ti prajem bezproblemovy a pohodovy porod ako aj vsetkym 😉
a pridavam jeden link ohladne tych veci na Antolsku

http://www.dietaaja.sk/zoznam-do-porodnice-anto...

Skreci ano zazmluvnujem dr. Sysaka na Antolskej, svagrina u neho rodila teraz v maji, je to svagrov znamy, je menej znamy ale dobry.

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinna78
8. sep 2008

Ziza nevieme, Claudinke pisala, ze je v nemocke, ale ci sa jej polepsilo alebo ci uz ma malicku, to nevieme

miriam24
8. sep 2008

Dakujem Martina ... aj za ten link ... tie tik-tak cukriky su tam bohovske ... 🙂
ja si zazmluvnovat nejdem ale dufam ze starostlivost o pacientky nesuvisi zo zazmluvnovanim ... viem ze je mozno lepsie ked sa o teba stara po cely cas jeden lekar ale ci jeden alebo viac tak pristup a starostlivost by mali byt rovnake ... no ved uvidime ... coskoro uz budem mat aj ja skusenost ... juj uz aby to bolo 😉

martinna78
8. sep 2008

ja som tiez povodne nechcela zazmluvnovat, ale pri prvom porode som mala komplikacie s placentou, pôrod som mala super, ale neodisla mi placenta a museli ma dat hned do narkozy a robit kyretaz, tak manzel povedal, ze radsej zazmluvnime
inac su tam vsetci dobri odbornici, a starostlivost by mala byt samozdrejme rovnaka bez ohladu na to ci si niekto zazmluvnuje alebo nie
inac Miri tipujem u teba chlapceka, asi podla tej vahy 😉

miriam24
8. sep 2008

no chlapceka mi tipuje vela ludi ... aj ja ked sa prihovaram brusku tak v muzskom rode az mi to niekedy pride luto ze co ak je to predsa len dievcatko ... no ale som rada ze nakoniec sa pohlavie dozvieme az ked sa narodi ... mozno preto som uz taka nedockava ... 😉

katkausko
8. sep 2008

Ahojte babule mám pre vás správičku od Estell .. dnes sa jej narodil o 14.25h Maxim má 3940g a 52cm 😉 Pôrod mala super, že sa nedá zrovnávať s prvým, že jej pomohli tie homeopatiká a vrelo ich doporučuje každej.. 🙂 My sa máme fajn ale nestíham.. 😉 Majte sa a držkajte sa .. 😉 🙂

martinna78
8. sep 2008

Miri bude to krásny zážitok to prekvapenie, ja som to zažila pri Sofinke. Tiež som sa chcela nechať prekvapiť, sa až čudujem, ako som to vydržala, že to je moj rekord 😉
Aj mne každý tipoval chlapčeka, fakt skoro všetci, dokonca ma tak zblbli, ze som si aj vybavičku uz do modra chystala, čo sa mi teraz zide 😀
a ked som porodila dievčatko, tak to bolo fakt úžasné, nikdy na to nezabudnem
a tiez bola velka, takze aj podla vahy som si myslela, ze chlapec

martinna78
8. sep 2008

ahoj Kati, tak to su super správy, Estell gratulujeme krásny valibuk 🙂 🙂 🙂

claudinka
8. sep 2008

jeeeeeej Esteeeeeeeeeel super supeeeeeeeeeer 😉 😉 mno dobry valibuuuk 😉 😉

miriam24
8. sep 2008

ooo ... dalsie babatko ... blahozelam Estell ... 🙂 ake homeo to brala? viem ze si tu o tom pisali len si nepamatam nazov ...

Katka a dodatocne blahozelam aj k tvojej malej ... som pozerala fotecky ... krasna je 🙂

silwietta
8. sep 2008

Estell blahozelam 😵

silwietta
8. sep 2008

normalne zacinam rozmyslat nad tymi homeopatikami... nakolko mam porod v nedohladne tak asi by som mala...

winona24
8. sep 2008

Estelll...baba gratulujem...pri takých mierach klobúk dole,že taký v pohode pôrod.... chlapisko ako má byť.... 🙂 🙂 🙂

silwietta
8. sep 2008

martinka Sysak je ten mlady? tusim Rasto sa vola?

claudinka
8. sep 2008

juuuj Matus, jake mas obrovskeeee brusinkooo kraaaaasne 😉 😉

winon tak sup, si na rade 😉

martinna78
8. sep 2008

áno Silwi, je strasne prijemny, no verim, ze aj odbornik 🙂
no uz len tebe Haanka posle sms-ku a pre dnesny den by aj stacilo 🙂

martinna78
8. sep 2008

dik Claudi, uz ho nevladzem nosit, normalne vecer nevladzem chodit a dole schodami to je katastrofa 😝 😝 😝
a s tym spanim, no skoda reci 😀

silwietta
8. sep 2008

martinka ten je dobry, dnes bol na ten psychoprofylaktickej prednaske a dost vtipny bol...

dokaze byt sice taky raznejsi ale ma pravdu... si ho pamatam, ked som tam lezala a si akurat zgustol na studentoch... dobre im to nandal 😝

claudinka
8. sep 2008

matus sa ani necudujem, pekne ste podrastli, odkedy sme sa nevideli.. 😕 😕 to mne ani zdaleka tak brusko nenarastlo, mam mozno polovicu z tvojho 😀

martinna78
8. sep 2008

no svagrina si ho pochvalovala, tak by mi zle neradili aj so svagrom
tak ty si stihla aj prednasku, super, mna to aj mrzi, ze som nic neabsolvovala na Antolskej, ale ako druhorodicka si to myslim nemusim az tak vycitat 🙂 sa utesujem co
kebyze byvam v Blave, tak urcite idem

martinna78
8. sep 2008

Claudi, ved minule sa ma aj jedna pani pytala, ze ci cakam dvojičky 😀 😀
no mam tam určite už pomaly 4-kiloveho slonika, ved Maxim znamená velký, aj Estell ma Maxima a tiež riadny valibuk, takze to meno pasuje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre