• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
mne sa tiez snivalo ze som sedela na gauci a kukala telku a zrazu kuk hlavicka a maly sa narodil, tak som chytro kricala muzovi nech vola sanitku, no haluz :sweat_smile:
6. sep 2008 o 13:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to s tou hlavou napisala tiez claudinka, aby ste si nahodu nemysleli, ze co si to dovolujem :slight_smile:
6. sep 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evit zase si mozme ruku podat :grinning:

Helenka tu su uz nase septembrove mamicky, Claudinka ta tam urcite coskoro doplni

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=175732&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D60%26vOrderBy%3D1
6. sep 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka, ale ja si normalne aj pamatam aku mal krasnu tvaricku a take male hnede vlasky :dizzy_face:
6. sep 2008 o 13:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa k babatku nedopracovala, som sa zobudila
6. sep 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa zobudila s usmevom :slight_smile:
6. sep 2008 o 13:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zase riadne spotená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby ake krásne bábenká...nech už aj my tam máme tie svoje...

no ja som už kuriatko šupla do rúry...

nakoniec idem aj ja s mužíkom...ma prehovoril,že nemám kvasiť doma... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. sep 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robim akurat ryzovy nakyp, mam nan chut
6. sep 2008 o 13:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewit ten som minule robila prvý krát v živote,lebo si ho drahý rozkázal...ja ho moc nemusím...a taký sa mi dobrý podaril....sa musím pochváliť... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno win, krásne sú :dizzy_face: nebojkaj o chvíľu tam budú aj naše :slight_smile: Jéj, ty mas termin na moje meninky :slight_smile:
a kam sa chystáte?
aj svokrovci sa idu so Sofi kupat, ale ja ostavam doma, asi budem zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon ja ho tiez nejak nemusim, drahy ho miluje, ale dnes mam na neho nejak vynimocne chut
6. sep 2008 o 13:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martin do Vajnor ...Milan chce vyskúšať s kamošom čln...nechcela som ísť,ale ukecal ma...sadnem niekde do tieňa a budem vegetiť....

ewit ale ja som ho vtedy zhltla,lebo bolo fakt dobré.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matrin keď ja sa už neviem dočkať...krámové bolesti mám od včera,ale ináč nič.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
6. sep 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vo Vajnoroch máme záhradu :wink: sa chodime tam kupavat, ale toto leto som sa bala kupat, tiez som lapela len v chladku :wink:
možno ti táto prechádzka prospeje a nastartuje to :slight_smile:
6. sep 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no však práve preto som sa nechala prehovoriť... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz som pridala nejake fotky malej ked chcete mozete sa kuknut :slight_smile:
6. sep 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helenka na spapanie...zlatíčko malé.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. sep 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helenka malinka je krasnucka :dizzy_face:
6. sep 2008 o 14:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak win, nech to dobre zaučinkuje :slight_smile:
Helenka, krásna je maličká, tá posledná fotka sa mi velmi páči :dizzy_face: :dizzy_face:
6. sep 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martim ako 9.9 je krásny dátum...ale to mám čakať až do utorku???
:confounded: :confounded: :confounded:
6. sep 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno krásny dátum :wink: alebo zajtra, sa hovorí, že v nedeľu narodené deti sú šťastné deti :slight_smile:
6. sep 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja tomu chcem trochu pomoct, idem na vylet :grinning: teda idem sa prechadzat /rozumej gulat/ do lesov malych karpat, trasa nenarocna, ale rozhodne pre tehulku pred porodom to bude makacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: dufam, ze krpcovi dojde, ze jeho cestovny listok bude za chvilu neplatny a ze hra na schovavacku uz sa nepatri :sunglasses:
6. sep 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej aj ja si vravim ze zajtra alebo teda toho 9.9. by bolo fajn :slight_smile: ale ked chcem zajtra, musim to nastartovat uz dnes.
Dufam ze nebudem rodit 11.9., to bude cely svet hovorit len o dvojickach padnutych a nikoho nebudem zaujimat ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Sjuzi, tak aj tebe drzime palčeky podobne ako Win, nech sa to aj u teba nastartuje :slight_smile:
Pekný výlet :wink:
6. sep 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak predsa je nova tema??a stvorka neni ani zamknuta..takze su obidve otvorene??heh :wink:

ako sa mate??kto rodi??alebo kto porodil???ci sa to zastavilo?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som malu prebalila,nakojila a pokusame sa zahajat...ale nejak sa mrvime :sweat_smile: dost mi vygrckala..chuda mojue zlate.. :frowning2:
6. sep 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj uz dva dni grcka z nosa..potom reve ako zasypany banik a ja musim odsavat :confounded: a dost sa mi strhava v spanku nejako sa nam nedary si poriadne odgrgnut..a to ho drzim na pleci aj pol hodinu :frowning2:
6. sep 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak moje big balenie plienok je v haji...furt to male kakaaa :grinning:
6. sep 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic idem si tam k nemu lahnut..lebo som taka nesvoja ked ho nemam na ociach :confounded:
6. sep 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky,
nepatrim sem...ale urcite pomaha tesne pohyb pred porodom...aspon po schodoch....jasne,ze je to makacka pre tehotnu mamicku....ale verte,neverte,fakt to pomaha.....:slight_smile:
6. sep 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok