September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

claudinka
8. sep 2008

no to mi hovorite vsetky.. len aby to tak bolo.. lebo bude zle potom 😠

lenka.pav
8. sep 2008

tak podme spat. sak aj zajtra je den. tiez som daka hotova, asi z toho upratovania...a este musim ist do sprchy, ked uz mame novucicke perinky

zanin
8. sep 2008

babulky tu arnicu uzivam aj ja a asi sa nieco deje. Potom vam dam vediet ako som na tom. a mam aj tie pocas porodu.

lenka.pav
8. sep 2008

tak nebud leniva a skoc si kupit tie homeo 😉

lenka.pav
8. sep 2008

jej, zanin, to nas bude zaujimat, isto daj potom vediet. a co sa deje? co pocitujes? 😕

zanin
8. sep 2008

Estell gratulujem k Maximovi. Uf to je uz riadna vaha. Cely den som na teba myslela ako sa asi mas. Prajem vsetko dobre hlavne zdravicko a vela mliecka 😉

lenka.pav
8. sep 2008

kocky, idem uz. nemozem to uz v sede vydrzat...a este musim absolvovat tu sprchu. prcham, dobru nocku, pa

claudinka
8. sep 2008

leni sa ti vobec cudujem, ze este vidis, keby som urobila to, co ty, uz o osmej spim jak dudek 😀 😀

zanin nieco sa deje? 😕 😕 co to znamena?

claudinka
8. sep 2008

leni papapa 😉 bruuu

zanin
8. sep 2008

No citim ako sa mi ukladaju panvove kosti uz druhy den. Tak si to asi urychlujem 😅 . Ale radsej to chcem mat uz za sebou lebo to cakanie je otrasne.

zanin
8. sep 2008

Drahy uz odfukuje len nech spi lebo ked ho zobudim ze ideme tak bude potrebovat vela sil.

claudinka
8. sep 2008

zanin kedy mas teraz poradnu? neboj, kazdu chvilku to snad uz pride.. a kedy si zacala tie homeo brat?

zanin
8. sep 2008

tak idem aj ja umyt zubky a natiahnut sa a dufam ze do rana uz budeme dvaja 🙂

claudinka
8. sep 2008

zanin budeme siiiilno drzat palceky 😉 nech Samko nevymysla a netrapi maminu.. a hlavne aj ty chod hajat, nielen muzik bude potrebovat vela sil 😉

zanin
8. sep 2008

ja som zacala s nimi len v sobotu vecer a uz citim priznaky ze sa to pohlo. a poradnu mam vo stvrtok ale uz by som tam nerada sla. Najradsej by som porodila uz najneskor v stredu ale to je vo hviezdach.

zanin
8. sep 2008

Claudi dakujeeem. A dobru nocku aj tebe.

claudinka
8. sep 2008

dobru nocku vsetkym bruskam.. zajtra sa tu vidime 😉

jurocko
9. sep 2008

ahooooojteeeeeeee,breeeeee ranko,estell zo srdca ti gratulujem a vela mliečka aj tebe andrea gratulujem a budte zderavučky a stastny a bela sil

jurocko
9. sep 2008

dnes poobede idem na CTG a zajtra poraedna a stretnutie s porodnikom,baby mam dva dni do porodu a nič sa nedeje,prečo?uz by som sla,naozaj ma drzala nas uzlik lasky pri sebe

silwietta
9. sep 2008

bre ranko zenusky...

silwietta
9. sep 2008

rano mi dosla sms od haanky, idem ju prepisat 😉

silwietta
9. sep 2008

22:33 mi dosla, ale to som ja uz spala 😝 ... takze:
Caute vsetci z MK, volam sa Jakub a vazim 3600 g a meriam 52 cm. maminku som potrapil, lebo som nechcel ist von a museli jej rozparat brusko, takze z mojho super lahkeho porodu bol nakoniec tazky a urgentny cisarsky. Inac sme ok. Haanka

evitkamalicka
9. sep 2008

dobre ranecko
Haanka gratulujem 🙂

claudinka
9. sep 2008

Haani aj ja blahozelam, tak predsa to uz mas za sebou a mozes si uzivat svoj batoztek 😉

silwietta
9. sep 2008

no idem je poslat smsku... dufam, ze ju nezobudim 😉

silwietta
9. sep 2008

ako ste sa vyspali babule? teraz ked sa ochladilo aspon v noci to uz bolo celkom fajn, ze?

evitkamalicka
9. sep 2008

ja som spala celkom dobre az na jeden usek v noci ked som mala mrcha bolesti, ale potom to preslo

claudinka
9. sep 2008

ani neviem, ako som zaspala 😀 jak poleno v sekunde 😉 a celkom fajn sa spalo, najma teraz rano, ked bolo chladnejsie..

silwietta
9. sep 2008

ja som tiez iba raz vstala na cikanie a to tiez az nad ranom...

cemi
9. sep 2008

ahojte 🙂 akurat som dosla z poradne, porod sa este nekona 😝 ale inak je vsetko ok. zajtra mam stretko s porodnikom, takze budem vediet viac. a gratulujeme haanke, aj cat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre