• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
no to mi hovorite vsetky.. len aby to tak bolo.. lebo bude zle potom :angry:
8. sep 2008 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak podme spat. sak aj zajtra je den. tiez som daka hotova, asi z toho upratovania...a este musim ist do sprchy, ked uz mame novucicke perinky
8. sep 2008 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky tu arnicu uzivam aj ja a asi sa nieco deje. Potom vam dam vediet ako som na tom. a mam aj tie pocas porodu.
tak nebud leniva a skoc si kupit tie homeo :wink:
jej, zanin, to nas bude zaujimat, isto daj potom vediet. a co sa deje? co pocitujes? :confused:
8. sep 2008 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Estell gratulujem k Maximovi. Uf to je uz riadna vaha. Cely den som na teba myslela ako sa asi mas. Prajem vsetko dobre hlavne zdravicko a vela mliecka :wink:
8. sep 2008 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, idem uz. nemozem to uz v sede vydrzat...a este musim absolvovat tu sprchu. prcham, dobru nocku, pa
leni sa ti vobec cudujem, ze este vidis, keby som urobila to, co ty, uz o osmej spim jak dudek :grinning: :grinning:

zanin nieco sa deje? :confused: :confused: co to znamena?
leni papapa :wink: bruuu
8. sep 2008 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No citim ako sa mi ukladaju panvove kosti uz druhy den. Tak si to asi urychlujem :sweat_smile: . Ale radsej to chcem mat uz za sebou lebo to cakanie je otrasne.
8. sep 2008 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drahy uz odfukuje len nech spi lebo ked ho zobudim ze ideme tak bude potrebovat vela sil.
8. sep 2008 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanin kedy mas teraz poradnu? neboj, kazdu chvilku to snad uz pride.. a kedy si zacala tie homeo brat?
8. sep 2008 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem aj ja umyt zubky a natiahnut sa a dufam ze do rana uz budeme dvaja :slight_smile:
8. sep 2008 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanin budeme siiiilno drzat palceky :wink: nech Samko nevymysla a netrapi maminu.. a hlavne aj ty chod hajat, nielen muzik bude potrebovat vela sil :wink:
8. sep 2008 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zacala s nimi len v sobotu vecer a uz citim priznaky ze sa to pohlo. a poradnu mam vo stvrtok ale uz by som tam nerada sla. Najradsej by som porodila uz najneskor v stredu ale to je vo hviezdach.
8. sep 2008 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Claudi dakujeeem. A dobru nocku aj tebe.
8. sep 2008 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku vsetkym bruskam.. zajtra sa tu vidime :wink:
8. sep 2008 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooojteeeeeeee,breeeeee ranko,estell zo srdca ti gratulujem a vela mliečka aj tebe andrea gratulujem a budte zderavučky a stastny a bela sil
9. sep 2008 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes poobede idem na CTG a zajtra poraedna a stretnutie s porodnikom,baby mam dva dni do porodu a nič sa nedeje,prečo?uz by som sla,naozaj ma drzala nas uzlik lasky pri sebe
9. sep 2008 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko zenusky...
9. sep 2008 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rano mi dosla sms od haanky, idem ju prepisat :wink:
9. sep 2008 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22:33 mi dosla, ale to som ja uz spala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... takze:
Caute vsetci z MK, volam sa Jakub a vazim 3600 g a meriam 52 cm. maminku som potrapil, lebo som nechcel ist von a museli jej rozparat brusko, takze z mojho super lahkeho porodu bol nakoniec tazky a urgentny cisarsky. Inac sme ok. Haanka
9. sep 2008 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko
Haanka gratulujem :slight_smile:
9. sep 2008 o 07:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haani aj ja blahozelam, tak predsa to uz mas za sebou a mozes si uzivat svoj batoztek :wink:
9. sep 2008 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem je poslat smsku... dufam, ze ju nezobudim :wink:
9. sep 2008 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ste sa vyspali babule? teraz ked sa ochladilo aspon v noci to uz bolo celkom fajn, ze?
9. sep 2008 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som spala celkom dobre az na jeden usek v noci ked som mala mrcha bolesti, ale potom to preslo
9. sep 2008 o 07:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani neviem, ako som zaspala :grinning: jak poleno v sekunde :wink: a celkom fajn sa spalo, najma teraz rano, ked bolo chladnejsie..
9. sep 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez iba raz vstala na cikanie a to tiez az nad ranom...
9. sep 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: akurat som dosla z poradne, porod sa este nekona :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale inak je vsetko ok. zajtra mam stretko s porodnikom, takze budem vediet viac. a gratulujeme haanke, aj cat :slight_smile:
9. sep 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok