• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
jak si to pekne napisala, ze porod sa estek nekona :grinning: :grinning:
9. sep 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som uz chcela, ale na druhej strane viem ze mu je v brusku dobre, takze nech tam este chvilku pobudne. idem dat malej jest, ma tu prenasleduje "mam ham, mam ham" :grinning:
9. sep 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: jeeej na to sa tesim, ked aj moj malinky uz bude papat pytat :sunglasses:
ja som si spravila a uz aj spapala krupicovu kasu.. na nic ine chut nemam, ale rozky si uz rozmrazujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
som vcera hovorila, ze muzikovi som spravila desiatu este vcera vecer prvykrat, nie cerstvo rano a uuuplne som vedela, preco mu to nerobievam vecer, lebo rano tam uz polovica rozkov nebola :unamused:
9. sep 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som tiez po ranajkach
9. sep 2008 o 08:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz mam ranajky za sebou... dokonca aj riad umyty :wink:
9. sep 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este seba musim obliect a umyt :grinning:
9. sep 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne riad zas vcera vecer umyl muzik, uz druhy den po sebe :dizzy_face:
9. sep 2008 o 08:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi aj ja umyty :grinning: ja sa neobliekam.. :grinning: sak som cely den domka..
9. sep 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som cely den v pyzamku :slight_smile:
9. sep 2008 o 08:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som sa konecne mala vytrepat z domu a vybavit si pediatra ale ked ja som taka hnila :confounded:
9. sep 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz nastastie pediatricku vybavenu mam
9. sep 2008 o 08:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,pozeram,ze pribudli nove babanka...gratulujem mamimkam.
9. sep 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus ahoj
9. sep 2008 o 08:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus dobre ranecko..

pediatricku som si vybavila uz daaavno :grinning: pre istotu.. teraz som leniva vyjst na balkon, nie este z domu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som si dnes este ani malinikovy caj neurobila a to chcem nieco vybavit... strasne so mnou...
9. sep 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit,claudi a aj zbytok,ahojteeeee :wink: .ja sedim pred telkou,pozeram panelak a tukam do pocitaca,som sa rozhodla,ze do pondelka ani prstom nepohnem.
9. sep 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus len sa pekne setri a davaj na seba pozor
9. sep 2008 o 08:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus aj ty kukas panelak? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: do pondelka? tak to ti budem drzat palceky.. ja sa len chystam dnes urobit placky a tiez nic nerobit cely tyzden :grinning: ale asi sa mi to velmi nepodari, kedze kazda spinka ma vie vzdy rozcertit do nepricetnosti :angry: kam das Karinku, ked pojdes do porodnice? rodicom ci muzik sa postara?
9. sep 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi ty si potom chorobne poriadkumilovna :grinning:
9. sep 2008 o 08:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitus uz odmalicka :frowning2:
9. sep 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit,budem :wink: a mozno len do stvrtku,idem este na vysetrenia,tak uvidime.

claudi :grinning: :grinning: :grinning: ,vsak skonci panelak a pojde nieco druhe.Karinka uz chodi do skolky a sme u rodicov,tak oni sa o nu postaraju a po podrode ju u nasich este asi tyzden necham a potom mi ju dovezu domov.
9. sep 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranku babulky... ako? vidim ze mame obnovnu tabulku :grinning: gratulujem maminkam co to uz maju za sebou :grinning: dnes idem zase k doktorovi som zvedava ci sa nieco zmenilo ale vsetko po starom.....
9. sep 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi ahojky...drzim palce a som zvedava, tak potom daj hned vediet...kedy ides?
9. sep 2008 o 08:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi budeme drzat palceky :wink:
9. sep 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi hello :wink:

evus sak to, tie serialy :grinning: ale cez den maloco davaju, co sa da pozerat :confounded:
9. sep 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cladi,vsak tu mam vaaaaaaaaaaaas,to je lepsie ako serial :wink:
9. sep 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa rano o siestej zase zobudila na to, ze teciem a zase to bol len vytok :unamused:
9. sep 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
breeee ranecko kocendy... :wink: takze ja som sa prave vratila z pedikury..a som tusim este radsej ako obycajne..poviem vam, ze mam normalne lahsie nohy..prisla som domov len na skok a zasa padim do nemocky na poradnu..medzi nami dievcatami moc sa mi nece, ale tak treba..nech viem ze co a ako.. :wink: mame tu nieco nove, myslim cos atyka rodenia??? :wink:
9. sep 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo idem okolo dvanastej ale musim si este zmyt hlavu a hodit letny strih:O))))
9. sep 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne ránko prajeme s mojim bruškom :slight_smile: Som kukla tabuľku že včera ešte okrem Estelly porodila aj Cat a Haanka tak zo srdca im gratulujem :slight_smile:
9. sep 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok