• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
ahojte...ja si akurat robim byndzove halusky

momo a este sa neotvaras?
9. sep 2008 o 13:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momo mne sa pozdava ten prvy
9. sep 2008 o 13:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocendy, ja len tak na chvilocku som sa zastavila..obedik uz spapany, cakam kedy na mna dolahne unava..

gratulujem novej mamicke haanke :slight_smile:
9. sep 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziza tak to je super, aj ja by som zajtra chcela pocut podobne spravy

ew ahojky
9. sep 2008 o 13:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momo, aj mne sa viac pozdava ten prvy :slight_smile:
9. sep 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitus aj ja som cela robit a nakoniec vyhrali placky :grinning: :grinning: a kocik sa mi viac paci ten druhy..

ziza to aj mne hovorili :grinning: a som tu :grinning:

ew co si dobre papala?
9. sep 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tiez viac paci ten druhy :wink: . videla som ho aj kdesi nazivo a bol ozaj pekny aj v skutocnosti
9. sep 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby predstavte si, takto o mesiac!!!! väčšina z nás už bude mať svojho drobčeka pri sebe!
zdá sa mi to také neuveriteľné................
9. sep 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momo, nuz musis si vybrat sama :slight_smile:

claudi, robila som kyslu zemiackovu polievku a hranolky s takym opekanym maskom nalozenym v pace..
9. sep 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm a hranolky som cerstve zo zemiackov robila, sice to trva dost dlho, ale chutia ovela lepsie, ako mrazene :slight_smile:
9. sep 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky, dakujem za rady, zatial to je 2:2, uvidime dalsi vyvoj...

o otvorenosti dnes nic nebolo, akurat pozeram a neviem co to znamena, stupen zrelosti I.
mozno to je aj to, ze?
9. sep 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit aj ty mas zajtra poradnu?..ja tiez a som neuveritelne zvedava, ci sa uz nieco deje..lebo pocity mam veru kadejake..
9. sep 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja baby prave, nemam ziadne pocity, ako keby som ani tehula nebola, az na tie opuchy... a velke brucho... :grinning: :wink:
9. sep 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momoy a mozem dat este znova hlas? :grinning: :grinning: a to ides kociarik objednavat?..alebo hned kupit?..nuz ja na objednany v predajni cakala mesiac a pol..
9. sep 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
felixko jak vacsina, vsetky musia!!! :grinning: :grinning:

ew to znie celkom fajn, len tu polievocku by som asi nezjedla :grinning: iba druhe :grinning: tak take zemiakove som este nerobila, ale vyskusam niekedy..

ani ja nemam ziadne pocity :grinning: :grinning:
9. sep 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momoyka ja tiež, cez deň ani neviem, že sme dve v jednom. na mňa to tehotenstvo príde až večer, keď idem spať a neviem si nájsť vhodnú polohu.
9. sep 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi, jasne..ved co by si ty polievocku jedla, ze?..a vies aka je fajnova, moj drahy by len take kysle hltal :grinning:
9. sep 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew hej aj ja mam zajtra poradnu a tiez som velmi zvedava
9. sep 2008 o 13:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby, mne uz asi z toho tehotenstva preskakuje, prave som vypila hrncek coca-coly..co ja ani nahodou nemusim, bo mi to nejak nechuti..bleeee!..normalne som chytila amok na nu :grinning: :grinning:
9. sep 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som dnesne brusko,

to ako je, nemusi kazdemu spadnut dole, ze?
9. sep 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit a ides aj na prietoky?..ja mam zajtra aj tie a aj CTG ako vzdy, tak zas pridem domov niekedy poobede, ma porazi..hlavne, ze rano mam ist na poradnu a moja doktorka potom robi prietoky az od 14.00h..takze parada!
9. sep 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momo, isto ti este nepadlo, ale to sa moze udiat aj v den porodu. a ten stupen zrelosti bude zrejme to cervix skore
9. sep 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew dr. mi nespominal minule nic o prietokoch ani CTG, tak neviem...ja mam poradnu hned rano 7:30, takze najneskor o 10tej som doma
9. sep 2008 o 13:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momo, pekneeee :slight_smile: a ani nejak extra velke ho nemas..
9. sep 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni kto vie, ale mozno to moze byt to CS
9. sep 2008 o 13:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, tebe dava poradnu presne na urcity cas?..u mojej doktorky je poradna od 7.00 - 10.00h, ale mam to jedno, aj minule som uz o osmej tam bola a dnu som sa dostala o desiatej..nastastie zajtra ideme autom, takze mozem ist aj domov na otocku, nemusim tam nekonecne cakat na prietoky..
9. sep 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew takze zase uzasny den bude zajtra hovoris? a neni tam viac takych tehuliek, ze by si tam mala s kym travit cas?

momoyka nemusi padnut brusko :wink:
9. sep 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew moj ma poradnu vzdy v stredu cely den od 7:30-13:00 i ked vlastne presny cas mi nikdy nedava, ale vzdy ma zoberie prvu a rano som tam vacsinou aj prva alebo maximalne druha, lebo ostatne mamicky maju asi cas a potom nadavaju ked dojdu o 10tej a je tam milion ludi
9. sep 2008 o 13:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je, u nas je poradna v ramci inych vysetreni, ze sa ocakas ako blbec, medzi ostatnymi pacientkami, som si v piatok odsedela od pol siedmej do jedenastej ako blazon, som prisla domov vystavena...
9. sep 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok