• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
ahojteee :frowning2: :frowning2: tak sme dnes nedopadlo dobre, ujo doktor akurat rodil tak nas ani nevidel, boli sme len na ctg , aj tam na nas sestricka zabudla, potom sme sli k doktorovej sestricke vycikat sa,moc chvalabohu v poriadku,ale krvicka zle vysledky nieco tam mam zvysene tlak zase 135 na 90 taky som mala aj o pol devietej ked som si merala,no ale som ani neratala s takym tlakom lebo ked sme odchadzali z domu tak mi bolo riadne zle ruky sa mi triasli zalieval ma studeny pot a tlak som mala 100 na 50..takze mi to neskutocne lieta, hned volala sestricka doktorovi na salu ze co ma so mnou robit tak povedal ze mam prist za nim v piatok a mam si merat a zapisovat tlaky, takze tak nooo :frowning2:
9. sep 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi tak to mam mrzi
9. sep 2008 o 13:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, aj ja som tam tak rychlo chodievala, ale zistila som, ze je uplne jedno, ci dojdem skoro rano alebo o hodinu neskor, aj tak je nas tam velmi vela :slight_smile:

claudi, veru ako posledne kazda streda, chodim totalne zmorena domov..co uz!..je nas tam dost tehuliek, minule sme aj debatili s nejakymi..nuz ale kopa je takych nadrapenych zenskych, ze namas ani chut sa prihovorit, sa tvaria ako majsterky sveta, naznasam take zeny..
9. sep 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew moj lekar ma dost vela pacientok a keby som dosla o 9tej tak neviem kedy by som sa vybavila a takto rano tam este skoro nik nie je
9. sep 2008 o 13:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, to sa ti co porobilo?..chvilu vysoky tlak a potom zas tak nizky?..to dost velke vykyvy..tak len sup do postele oddychovat..
9. sep 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi snad to bude v poriadku :wink: neboj..

vas obdivujem, ja by som ako tehula nezvladala cakat pekne v rade u dokyho, sa vzdy objednavam.. teraz uz nie, ked chodim do porodnice, ale predtym vzdy a teraz si vzdy privstanem a som skoro hned vybavena..

ew tak to hej.. sup mp3 do usi, casopisy, knihy, krizovky.. nic ine nevidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, ved aj moja doktorka ma vela pacientiek..ja mam niekedy pocit, ze tam tie zenske cakaju uz od siestej a to ja teda odmietam :slight_smile: ale co, ved uz tam coskoro nebudeme chodit, tak to este nejako prezijem..
9. sep 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew nastastie u mojho dr. su pacientky asi lenive chodit na poradnu rano na 7:30, tak som aspon rychlo vybavena
9. sep 2008 o 13:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby tak to dufam ze to bude v poriadku, cele tehu v podstate ziadne problemy a tera z to pride?? to hadam nie?! neceeeem... ja cem byt fit a babiku tiez :frowning2:
9. sep 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi, tak casopis musi byt :slight_smile: ked cakam na pasy, tak tam rada spehujem, hore-dole prevazaju z porodnej saly, niekedy je tam pekne rusno..
juuuuuuuj,už vas tu je maličko.Dufam,že sa skoro stretneme v novej babätkovskej teme :wink:
Gratulujem novym mamičkam!!!!!!!!
klaudi ja som tiez velmi zvedava aky budem mat zajtra tlak :unamused:
9. sep 2008 o 13:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodievam na koniec a mam pokoj mozem sa mu vyrozpravat kolko chcem a bez toho aby na mna civelo sto dalsich za mnou
9. sep 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubinko ved my za tebou mozme prist aj tam ked ti tak chybame :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, tak to mas fajn..

klaudi, neboj bude to v poriadku, hlavne sa nestresuj aj ked viem, ze sa to neda..aby nebola aj mala nesvoja, ved vies ze to citi..to tak byva, ved aj ja cele tehu uplne super a teraz na finis sa kadeco lepi..
9. sep 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, nebojaj
lahni, oddychuj
bude dobre, uvidis
9. sep 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz to viem presne, ako podla vopred daneho scenara..zajtrajsi tlak 150/80 na poradni, a to aj s tabletkami na tlak..ale doktorka povedala, ze to uz neriesi, ze to mam z podvedomeho strachu z nej :slight_smile:
9. sep 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eweny ja ani nie kvloi sebe stresujem alebo ani nie ze stresujem ale som znepokojena ale kvoli tej malinkej fak t to nie je dobre pre nu taketo vykyvy do prdky :unamused: to je ako naschval ze sa nakoniec nieco nalepi...
9. sep 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, ja viem..jasne ze to nie je dobre..len si pekne sleduj ten tlak aj doma a ak bude velmi zly a budes sa aj ty velmi zle citit, tak sup do nemocnice..
9. sep 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momo oka, to lahni sa mi veelmi paci :grinning: :grinning: a oddychovanie este viacej :grinning:
ew strachu?a coho by si sa mala bat ?!hada nie jej?!
9. sep 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi no zober to tak, ty mas vykyvy tlaku, ja mam medzi nohami priepast a mozno sa chudacik malinky musi rukami na bokoch drzat, aby nevypadol a zijeme a sme zdrave :grinning: :grinning:
9. sep 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew no veru to tak budem musiet urobit:O(
9. sep 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cooo?? ty si ale opica :sunglasses:
9. sep 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze priepast... :grinning: :grinning:
9. sep 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja nieco robit, aby som bola trosku uzitocna dnes,
sa majte, potom pridem skontrolovat ako sa mate...
9. sep 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momo ahooj :wink:
9. sep 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj momo
9. sep 2008 o 14:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa teda idem tiez vystriet nech si trosku oddychnem a hlavne pospim hada to pomoze a vecer som tu ako na koni :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte...som sa odpojila...stihla som umyť okno v spálni...Milan ma zabije ,keď to zistí,ale čo už...mi striktne zakázal robiť takéto veci... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew ahoj.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok