September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

klaudinka21
9. sep 2008

ahojteee ☹ ☹ tak sme dnes nedopadlo dobre, ujo doktor akurat rodil tak nas ani nevidel, boli sme len na ctg , aj tam na nas sestricka zabudla, potom sme sli k doktorovej sestricke vycikat sa,moc chvalabohu v poriadku,ale krvicka zle vysledky nieco tam mam zvysene tlak zase 135 na 90 taky som mala aj o pol devietej ked som si merala,no ale som ani neratala s takym tlakom lebo ked sme odchadzali z domu tak mi bolo riadne zle ruky sa mi triasli zalieval ma studeny pot a tlak som mala 100 na 50..takze mi to neskutocne lieta, hned volala sestricka doktorovi na salu ze co ma so mnou robit tak povedal ze mam prist za nim v piatok a mam si merat a zapisovat tlaky, takze tak nooo ☹

evitkamalicka
9. sep 2008

klaudi tak to mam mrzi

eweny
9. sep 2008

evit, aj ja som tam tak rychlo chodievala, ale zistila som, ze je uplne jedno, ci dojdem skoro rano alebo o hodinu neskor, aj tak je nas tam velmi vela 🙂

claudi, veru ako posledne kazda streda, chodim totalne zmorena domov..co uz!..je nas tam dost tehuliek, minule sme aj debatili s nejakymi..nuz ale kopa je takych nadrapenych zenskych, ze namas ani chut sa prihovorit, sa tvaria ako majsterky sveta, naznasam take zeny..

evitkamalicka
9. sep 2008

ew moj lekar ma dost vela pacientok a keby som dosla o 9tej tak neviem kedy by som sa vybavila a takto rano tam este skoro nik nie je

eweny
9. sep 2008

klaudi, to sa ti co porobilo?..chvilu vysoky tlak a potom zas tak nizky?..to dost velke vykyvy..tak len sup do postele oddychovat..

claudinka
9. sep 2008

klaudi snad to bude v poriadku 😉 neboj..

vas obdivujem, ja by som ako tehula nezvladala cakat pekne v rade u dokyho, sa vzdy objednavam.. teraz uz nie, ked chodim do porodnice, ale predtym vzdy a teraz si vzdy privstanem a som skoro hned vybavena..

ew tak to hej.. sup mp3 do usi, casopisy, knihy, krizovky.. nic ine nevidim 😝

eweny
9. sep 2008

evit, ved aj moja doktorka ma vela pacientiek..ja mam niekedy pocit, ze tam tie zenske cakaju uz od siestej a to ja teda odmietam 🙂 ale co, ved uz tam coskoro nebudeme chodit, tak to este nejako prezijem..

evitkamalicka
9. sep 2008

ew nastastie u mojho dr. su pacientky asi lenive chodit na poradnu rano na 7:30, tak som aspon rychlo vybavena

klaudinka21
9. sep 2008

no baby tak to dufam ze to bude v poriadku, cele tehu v podstate ziadne problemy a tera z to pride?? to hadam nie?! neceeeem... ja cem byt fit a babiku tiez ☹

eweny
9. sep 2008

claudi, tak casopis musi byt 🙂 ked cakam na pasy, tak tam rada spehujem, hore-dole prevazaju z porodnej saly, niekedy je tam pekne rusno..

bubinko83
9. sep 2008

juuuuuuuj,už vas tu je maličko.Dufam,že sa skoro stretneme v novej babätkovskej teme 😉
Gratulujem novym mamičkam!!!!!!!!

evitkamalicka
9. sep 2008

klaudi ja som tiez velmi zvedava aky budem mat zajtra tlak 😒

klaudinka21
9. sep 2008

ja chodievam na koniec a mam pokoj mozem sa mu vyrozpravat kolko chcem a bez toho aby na mna civelo sto dalsich za mnou

klaudinka21
9. sep 2008

bubinko ved my za tebou mozme prist aj tam ked ti tak chybame 😀 😀 😀

eweny
9. sep 2008

evit, tak to mas fajn..

klaudi, neboj bude to v poriadku, hlavne sa nestresuj aj ked viem, ze sa to neda..aby nebola aj mala nesvoja, ved vies ze to citi..to tak byva, ved aj ja cele tehu uplne super a teraz na finis sa kadeco lepi..

momoyka
9. sep 2008

klaudi, nebojaj
lahni, oddychuj
bude dobre, uvidis

eweny
9. sep 2008

ja uz to viem presne, ako podla vopred daneho scenara..zajtrajsi tlak 150/80 na poradni, a to aj s tabletkami na tlak..ale doktorka povedala, ze to uz neriesi, ze to mam z podvedomeho strachu z nej 🙂

klaudinka21
9. sep 2008

eweny ja ani nie kvloi sebe stresujem alebo ani nie ze stresujem ale som znepokojena ale kvoli tej malinkej fak t to nie je dobre pre nu taketo vykyvy do prdky 😒 to je ako naschval ze sa nakoniec nieco nalepi...

eweny
9. sep 2008

klaudi, ja viem..jasne ze to nie je dobre..len si pekne sleduj ten tlak aj doma a ak bude velmi zly a budes sa aj ty velmi zle citit, tak sup do nemocnice..

klaudinka21
9. sep 2008

momo oka, to lahni sa mi veelmi paci 😀 😀 a oddychovanie este viacej 😀
ew strachu?a coho by si sa mala bat ?!hada nie jej?!

claudinka
9. sep 2008

klaudi no zober to tak, ty mas vykyvy tlaku, ja mam medzi nohami priepast a mozno sa chudacik malinky musi rukami na bokoch drzat, aby nevypadol a zijeme a sme zdrave 😀 😀

klaudinka21
9. sep 2008

ew no veru to tak budem musiet urobit:O(

klaudinka21
9. sep 2008

claudi 😀 😀 😀 😀 cooo?? ty si ale opica 😎

klaudinka21
9. sep 2008

ze priepast... 😀 😀

momoyka
9. sep 2008

idem ja nieco robit, aby som bola trosku uzitocna dnes,
sa majte, potom pridem skontrolovat ako sa mate...

klaudinka21
9. sep 2008

momo ahooj 😉

evitkamalicka
9. sep 2008

ahoj momo

klaudinka21
9. sep 2008

ja sa teda idem tiez vystriet nech si trosku oddychnem a hlavne pospim hada to pomoze a vecer som tu ako na koni 😀 😀 😀

winona24
9. sep 2008

no ahojte...som sa odpojila...stihla som umyť okno v spálni...Milan ma zabije ,keď to zistí,ale čo už...mi striktne zakázal robiť takéto veci... 😀 😀 😀 😀

winona24
9. sep 2008

ew ahoj.... 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre