September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

winona24
9. sep 2008

ešte povysávať,utrieť podlahu...potom pôjdem na injekciu...trošku si poležím a večer žehliť... 😀 😀 😀 kto by mal čas rodiť

claudinka
9. sep 2008

winon 😀 😀 ja sa chystam len na druhu varku placiek teraz 😀

winona24
9. sep 2008

ááááááááááááá šak čo claudi ...času dosť.... 😀 😀 😀 😀

eweny
9. sep 2008

klaudi, ale hej..veru jej sa bojim..ale ani nie, ze bojim ale mam pred nou poriadny respekt, ona sa tak zvlastne tvari, ako gestapo!..bez usmevu, ale odbornicka je..

eweny
9. sep 2008

winon, ahoooooj!..nejaka si rozbehnuta 🙂

eweny
9. sep 2008

baby, ja sa tych okien akosi bojim..chcela som aj ja, ale kamosky mi hovorili, ze sa to nema, lebo ze sa moze pupocna snura zauzlit..

evitkamalicka
9. sep 2008

mne umyla okna mamina

eweny
9. sep 2008

winon a nachystana si? 😀 😀 😀 dnes je tvoj den "D" 🙂

eweny
9. sep 2008

evit, ved aj mne asi umyje mamina 🙂 byvate s muzikom sami?

evitkamalicka
9. sep 2008

ew hej byvame sami, nasi su od nas 350km a manzelovy rodicia byvaju tu len na inom sidlisku

eweny
9. sep 2008

evit, tak to mamina musela prejst dlhu cestu, aby ti prisla umyt okna 🙂

eweny
9. sep 2008

no nic babulky, zatial sa s vami lucim..akosi ma uz ide prekotit na gauc 😀 😀 vecer sa snad ukazem, ak vyhram bitku o klavesnicu..

evitkamalicka
9. sep 2008

ew nasi sem chodia kazdy mesiaca to som velmi rada, vzdy sa tesim jak male decko ked maju prist

evitkamalicka
9. sep 2008

ew pa pa a oddychni si

winona24
9. sep 2008

ew...no nachystaná som... už pár týždňov....

no veru rozbehla som sa...ale dnes sa mi naozaj chce...to treba využiť...a snáď to naštartuje veci... 😀 😀 😀 😀

ja mám mamu 200 km odo mňa...a svokra??? no to radšej nie...to by mohlo byť použité proti mne... 😒 😒 😒

claudinka
9. sep 2008

ew tak poriadne bojuj vecer 😉

winon ja som bola taka nastartovana vcera 😀 😀

cemi
9. sep 2008

ahojte 🙂 malu zobrala svokra von, tak mozem oddychovat. ale asi pojdem umyt zem. zajtra si idem dohodnut termin, tak uz sa neviem dockaaaatttttt. ani spat nebudem, aj tak sa mi neda 😵

winona24
9. sep 2008

no vidíš...nie som sama taký blázon... 😀 😀 😀 😀

martinna78
9. sep 2008

Ahojte maminky čakateľky 😉

gratulujem nasim mamulienkam Cat a Haanke. Želame skore zotavenie a veeeeľa mliečka

Tak ja som sa dnes o piatej rano dočkala konečne po 4 dňoch mangelika, už som kludna
🙂 😉 ale rodit ešte nechcem, asi som výnimka
😀
Win ty čo tu ešte porábaš? Šup šup za Hankou, nech jej tam nie je smutno 🙂
Misik, vitaj domka a teším sa, že sa aj Babuci ukázala, tak nech babatka posluchaju, pekne papaju a spinkajul.

Júj dnes mam same dobre spravy, Sofi moze zase chodit do druziny, sme sa vzburili viaceri rodičia a museli konat, tak som rada, ze su zas veci tam kde maju byt 😉

winona24
9. sep 2008

martin ešte mám pár hodín čas....ak už po tomto maratóne niečo nepríde,tak sa vzdávam... 😖 😖 😖 😀 😀 😀

martinna78
9. sep 2008

Win jasné, ešte na par hodin mas narok 😀

claudinka
9. sep 2008

Mati, vsetko naj k neminkaaaaaaaaaaaaaaaaam 😉 😉
tak super, ze uz prisiel domenka.. uz kludne mozes ist rodit 😉
Jeeej tak tebe sa dnes dari 😀 Sofi moze chodit do druziny - to je super 😉 to potesi..

winona24
9. sep 2008

bože každý mi dnes vyvoláva,že čo a ako???ako sa cítim,či už nerodím...to je normálne psychický teror... 😠 😠 😠 😠

evitkamalicka
9. sep 2008

martinka vsetko najlepsie 🙂

winona24
9. sep 2008

Ježinku claudi ešte ,že si tu....mne to nejak nedoplo...aj ja sa pripájam k blahoželaniu...všetko naj k meninkám... 🙂 🙂 🙂

martinna78
9. sep 2008

Diky Claudi, no samé pekné "darčeky" dostávam. A Sofi priniesla prvú jednotku, povedala, že to mám od nej darček k meninám 😉

Win aj mna sa kazdy pyta ked idem pre Sofi, hlavne ucitelky, ze kedy to uz bude 😀

silwietta
9. sep 2008

martinka vsetko najlepsie 😉

claudinka
9. sep 2008

jeeeej a z coho dostala jednotku? ty mas normalne super den dnes.. by som sa necudovala, keby ta kontrakcie chytili 😀 😀

martinna78
9. sep 2008

Dakujem babulky, ste zlate 😉 🙂

martinna78
9. sep 2008

zo slovenskej hymny, sa mali naučiť 😉
Claudi nestranduj s tymi kontrakciami, sice uz ledva chodim, ale este nechcem rodit 😀 to som tu asi jediná čo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre