September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

claudinka
9. sep 2008

ewul a si nasrana urcite pravom 😒 to je to najhorsie na tom vsetkom..

ewulqa
9. sep 2008

leni ja uz som bola na poradni aj v nemocnici minuly zňtyzden,ale teraz som mala este poslednu poradnu u tejto svojej dr. Strasne neskoro po sebe ma objednavala,kazde tri tyzdne a teraz naposledy dvakrat kazde dva tyzdne

liaah
9. sep 2008

ewi, sakra, aj ja si poznacim vsetky otazky do mobilu, bo mi tam vacsinou vsetko vypadne, hehehe 😀 Blondina? Jaaaj tu som tam videla len raz, tak zaskakuje, oni sa kvoli dovolenkam striedaju, ale henta bola take telaatko minule ked som tam bola, heheheh 😀

Ewi a hlavne sa nestresuj a klud, inak sex sa v poslednych tyzdnoch vyslovene odporuca na urcychlenie a otvorenie porodnych ciest, ci coho a aj pri sexe sa uvolnuje ten oxytocin do krvi, ci jak sa to volaaa. mne v porodnici dokyna odporucala sexovat, ze to bude lahsie 😉 😉 😉 😉 😉

Ach jooooj, sa tesim na stvrtok 🙄

lenka.pav
9. sep 2008

tehul, a nebudes cakat na normalne kontrakcie? preco cisarsky alebo vyvolavacka? akosi som zaskocena 😕

ewulqa
9. sep 2008

preco ja musim mat stale takuto smolu?? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

liaah
9. sep 2008

ewi sa teraz rehocem, az mi asi cvrkne 😀 😀 😀 to na tej tvojej hlaske o psovi 😀 😀 😀 😀 mas recht 😉

ewulqa
9. sep 2008

liaah no ale Malickayova ti ho urcite neodporuci!!! To by musel byt asi zazrak

lenka.pav
9. sep 2008

ewul, nezamyslaj sa nad tym, kazdy ma nieco (okrem claudinky 🙂 ). a na tie vyrastky sa urcite spytaj v nemocnici...

lenka.pav
9. sep 2008

baby, len sexujte 😀

ewulqa
9. sep 2008

liaah 😠 🙂 ☹

liaah
9. sep 2008

Hehe, asi jej chyba, ked ostatnym neodporuca 😀 😀 😀 😀 😀

lenka.pav
9. sep 2008

a mozno je frigidka a zavidi nam 😀 😀 😀 😀

ewulqa
9. sep 2008

leni no ved som zvedava sňco mipovie ten porodnik....boze baby drzte mi palce! ja tak strasne nechcem ist cisarskym! predstavovala som si to uplne inak vsetko.... ☹

liaah
9. sep 2008

Ewi neboj, nic nie je stratene, zavisi od toho co to tam mas 😉 aj ta to boli, alebo svrbi, alebo nieco? Nechaj to na lekara, ten ti urci to je spravne, ale v kazdom sposobe porodu sa da najst vyhoda 😀 takto budes mat neporuseny "podvozok" hehehehehehehehehehee 😀 😀 😀 😀 😀 ja viem ze je to slaba utecha, ale lepsie ako dratom do oka, no nie?

tehulka4
autor
9. sep 2008

leni, cisarsky kvoli tomu ak by bol maly prilis velky lebo uzv mi robila minuly tyzden, tak budeme robit este v utorok o tyzden a uvidime a vyvolavacku, lebo moja doki nie je prilis nadsena ak tehule prenasaju, vraj to nie je prilis dobre pre mrnuskov...ale mne je to uz jedno...v nedelu zacinam 40tt a viac neriesim...

lenka.pav
9. sep 2008

ewul, kasli na predstavy, zdravie babatka je predsa prednejsie.

lenka.pav
9. sep 2008

tehul, tak uz som v obraze, uz mi je vsetko jasne 😉 . vidis, tu by mi dali indikaciu na cisarsky len vtedy, ak by bol maly vazil nad 4,5 kg...inak ho este stale nepovazuju za velkeho 😠

ewulqa
9. sep 2008

liiah neboli ma to,ani nesvrbi,ani nic.Len to tam proste je. No to je asi jedina vyhoda,neporuseny "podvozok". Ach jaj....no asi sa s tym budem musiet zmierit,zacinam si pomaly zvykat ze nikdy nie je nic tak,ako to chcem ja.

leni....mas pravdu

claudinka
9. sep 2008

ewul neboooj, uvidis, ze vsetko nakoniec mozno bude uuplne inak ako teraz..
opytaj sa lenky, tak sa bala, ze bude mat slonika a nakoniec je vsetko tak, ako ma byt.. oni vedia dokonale vystrasit, ale keby to bolo nieco vazne, uz tam davno lezis.. tak bud rada, ze nejsi na rizikovom a kolko babuliek od nas islo cisarakom a vsetko dobre dopadlo 😉 porod si nevyberies.. je mozne, ze aj my niektore pojdeme cisarakom, ked nebudeme vladat tlacit alebo nieco podobne, to nemozes predsa vediet dopredu, ako sa to bude cele vyvijat, tak nevesaj hlavu a hlavne sa netrap.. drzime ti urcite silno palceky a ked uz bude potrebny cisarsky, tak to zvladnes 😉 😉
a presne tak, ako hovori liaah, vsetko zle je predsa na nieco dobre 😀

silwietta
9. sep 2008

tehul tak to mas dobre, ze ma tvoja doktorka takyto aktivny pristup... minimalne si to pekne odsleduje a potom sa rozhodne... super...

liaah
9. sep 2008

Ewiiiiii 😉 bud rada ze si teho a cakas zdravucke mimi, co tam po jazve 😉 😉 😉 😉

silwietta
9. sep 2008

claudi aby som ta potesila... pozeras sa na vlasaca?

claudinka
9. sep 2008

silvi 😀 😀 estell nam urcite zavidi 😀 😀 ona ma teraz uuplne ine starosti..
sak a co mam ine robit? placky som dorobila konecne, tak sup som trosku sa natiahla a kukam fesacika 😉

tehulka4
autor
9. sep 2008

leni, co ja viem, mozno to aj u ans tak funguje,ale mna berie moja dokina ako specialny pripad..kvoli tym mojim 3 predoslym potratom nechce radsej absolutne nic riskovat..a je to tu u nas najvacsia odbornicka a ja jej verim..samozrejme ze ma nemoze k nicomu donutit, ale musim uznat ze nazormi si nejak sedime...

silwietta
9. sep 2008

claudi posli zo dve placky... ja som uz hladna a manzel mi volal ze ho nemam cakat s vecerou, ze prave zjedol slivkove gule...

tehulka4
autor
9. sep 2008

silwi, nooo ked sa priznam prvy krat ked som bola u nej som mala take zmiesane pocity z nej, ale uz som bola u nej 3 krat a vzdy bola ku mne mila a ustretova a j ked to na prvy pohlad tak nevyzeralo..a je fakt taky ten typ, ze radsej vsetko 10krat skontroluje a raz sa rozhodnr..teda odporuci mi nieco a rozhodnut sa mam ja.. 😉

ewulqa
9. sep 2008

mate pravdu baby......dakujem

tehulka4
autor
9. sep 2008

jeeezis baby, ja som tak napraskana..ked osm prisla od lekarky robila som vysmazany hermelin so zemiakmi a brusnicovou omackou..a teraz mi to nedalo a este som urobila z litra palacinjky tak si asi viete predstavit..v krku mi nieco stoji co som taka prezrana....
😀

jurocko
9. sep 2008

ahojteeeee,ako sa mate?a čo ma cat?gratulujem haanke...

zajtra idem na prijem,tak uz asi budem aj ja skoro dvojnasobna mamička,jooj ale sa tešim aj bojim...

evitkamalicka
9. sep 2008

jurocko tak to je super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre