• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
Ewul, mna pravdepodobne caka cisarsky a nerobim z toho tazku hlavu. Hlavne, aby som sa ja nemusela velmi trapit a babatko bolo v poriadku. :wink:
9. sep 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dufam ze kvoli tlaku tiez nebudem musiet mat cisarsky
9. sep 2008 o 17:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewul, mne v noci rupla placenta a zobudila som sa na to, ze sa zo mna leje krv... hned ma previezli na salu a bolo... ani som sa nestihla zlaknut... a ked uz som bola otvorena, tak zistili, ze mam celu placentu prirastenu k maternici a este 3/4 hodinu po porode ma museli cistit... takze najprv zachranili mna (skoro som vykrvacala) a potom este (aspon dufam) maternicu... keby tam zrovna nebola primarka, tak by mi ju asi rovno vytiahli, lebo mi hovorila, ze som mala na male... :confounded: ...takze asi tak... a brucho mam rozparane od pupka az po susku... ale to nevadi, hlavne, ze sa malinkej nic nestalo, lebo o nu som sa bala hrozne, celu cestu, ked ma prevazali som do nej stuchala, ci sa hybe... a ked som sa prebralam, tak som pochopila, co je to neskonale stastie... :wink: :slight_smile:
9. sep 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jurocko tak som zvedavá čo mne povedia zajtra...či aj mňa si tam nebudú chcieť nechať...joj super...závidím Ti :slight_smile: :slight_smile:
9. sep 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi,jasne zaznamenavam vselico...ako papa z didky,ako sa tvari ked haja a vselijake tie jej herecke vykony...heh..ale na net to nedavam..ani to neviem a su dost dlhe..ked som to chcela poslat mamine,tak mi napisalo cas stahovania 2 hodiny,tak kaslem na to..
:confounded:
9. sep 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ale xichtiky vedia hadzat uzasne, vsak? :grinning: :grinning:
9. sep 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utekam..opatrujte sa tu a bruska zmente na babtaka...pa paaaaaaaa :wink:
9. sep 2008 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha ba80 to je priam hororový scenár... :confounded:
ba, to je krasne..... no vytrpela si si teda asi dost.No hlavne ze to dobre dopadlo, som rada.A malinka je krasna, urcite si stastna ze ju mas pri sebe zdravucku. Ja som asi koza ked sa stazujem na vsetko mozne,asi som precitlivela a pritom ked citam taketo pribehy nejake.....mala by som byt rada ze som na tom este dobre.
neboj, ewul, vsetko dobre dopadne, akurat budes mat jednu jazvu, je tam toho... :wink: ...ale budes si moct sadnut... :grinning:
9. sep 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ba80 ale malá je nááááádherná... :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
9. sep 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo,...... a ta jazva je velka? ci ako u koho?
9. sep 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: ...snazili sme sa :wink:
9. sep 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewul, normalne ju tahaju uuuuplne dolu, takze ju budes mat zakritu nohavickami, neboj, nebude to ani vidiet...
9. sep 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze.... zakrytu... pardon :sweat_smile:
9. sep 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ba cize to robia pod bruskom nie?
9. sep 2008 o 17:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ba este stastie, ze ten tvoj pribeh dopadol so stastnym koncom :wink: nie kazdy ma take stastie.. a super, ze si natrafila na primarku, tomu sa vazne hovori osud..

zuzik na youtube by si to mohla hodit, keby to boli nejake kratsie videjka :wink: papa

winon furt nejdes? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
9. sep 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ewul, to je individualne...moja kamoska ma takmer neviditelnu jazvicku po cisarskom.

Ba80, musela si toho dost vytrpiet...Chvalabohu, ze si v poriadku a malicka je zdravucka a nadherna. :dizzy_face:
9. sep 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evit, ano robia sa pod bruskom. Takmer nad ochlpenim :wink: .
9. sep 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale claudi nejako mi tvrdne brucho...pred chvílou som bola na injekcii...ledva som sa doťapkala... chodím ako kačka krížená s tučniakom...pomóooooc...ale neviem,neviem...ja už sceeeeeeeeeeeeeeem :unamused: :unamused: :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon a na ake injekcie chodis? nejako som to nezaregistrovala
9. sep 2008 o 17:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon tak sup nastartuj sa a idesssssss
9. sep 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, hned nad suskou...
9. sep 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cat pise: Bol to rychly cisarsky v plnej narkoze, lebo mala omotanu pup. snuru okolo krku. Tak zdravim maminy aj ostavajuce tehulky, drzte sa :slight_smile:
9. sep 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ba, no aspon ze tak.diky
9. sep 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi, hlavne ze su v poriadku... :slight_smile:
9. sep 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit musím si každý deň pichať injekcie na riedenie krvy...mám vysoký faktor zrážanlivosti krvy... :unamused: :unamused: :unamused:

claudi štartujem,štartujem a niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon a to je zle?
9. sep 2008 o 17:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon, to su tie stiplave do ramena? :astonished:
9. sep 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon este si tu? :grinning: no nic to..
9. sep 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok