September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

claudinka
9. sep 2008

ja by som toho suseda tak ZBILAAA, jaaaaaaaaj zase ma na plne pecky pustenu vezu a duni mi to tu.. a jak zistim v 12-poschodovom baraku plnom ludi, kde to hra? ☹ ☹

slavica2
9. sep 2008

claudi uz sme s hankou na seba zvykli, ale ti poviem je to dost zaberak ako pise zlacanicka 🙂 hormony robia svoje ☹
unavne je to vstavanie a ta bolest v prsnikoch, och, ale inac by som ju nevymenila za nic na svete 🙂

claudinka
9. sep 2008

slavic takze sa mam na co tesit, hovoris? tak to aby som este spala, kym mozem teda.. asi si tu radu vezmem k srdcu a budem pekne hajat, kym sa da este..

winona24
9. sep 2008

nikto tu nie je???? kto by tu jedol,však... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jana303
9. sep 2008

juj to všade je taký nával v porodkach ako v košiciach ešte stále som celá kvoli tomu že malemu sa nechce na svet a kedže nemaju kde hospitalizovat lebo je tu malo kapacity tak nás nechávaju doma až do termínu 😝

jana303
9. sep 2008

ja akurat papám pri pc- 😀 ku

winona24
9. sep 2008

jani tak dobrú chuť teda...nával je aj tu v BA...až mám z toho des....už nech sme doma 😖 😖 😖

terezicka
9. sep 2008

Prišla som vás kuknúť, ale len do 8 lebo potom ide môj seriál 😕

winona24
9. sep 2008

idem ja žehliť...pekný večer...možno sa tu ešte ukážem... 😀 😀 papa

terezicka
9. sep 2008

pa Winona 🙂

klaudinka21
9. sep 2008

no vsetky pozerate spravy? ja som sa aspon zastavila lebo za chvilu pojde panelaaaak:O)))
winona aj ku mne mozes prist ozehlit mne sa nechce 😀

claudinka
9. sep 2008

jani no pekne.. ale hlavne, ze ste obaja v poriadku 😉

winon tak hezkeee zehleni 😉 nech ta uz tie kontrakcie konecne chytia pri takom dlhom stani 😉

klaudi mne ide na prime serial jupiii a zajtra kukam reprizu panelaku 🙂

klaudinka21
9. sep 2008

no ja rozmyslam ze panelak tiez az zajtra lebo na markize ide ordinacia, do kelu ked sa to vsetko prikryva.cakam este kym dodo dopolieva kvety a ide mi urobit gris teda kasu mnam, sa tesim vcer som ho prinutila slubit ze mi aj dnes urobi tak uz sa z toho nemoze vykrutit:O)) aeste po tom dnesnom dni...aj tak by ma nenahal varit by bolo zase reci :chod si lahnut nic ine teraz nepocuvam:O)))

claudinka
9. sep 2008

dobre babulky, vidim, ze sa to tu dnes pravdepodobne velmi hybat nebude, kedze uz zacinaju o osmej serialy..
cakam muzika, chudacik, dnes bol v robotke 8.00 - 19.30 a este k tomu isiel spat az okolo 1.30, tak si viem predstavit, v akej nalade pride.. kedze mali toho v robote vela a nejake poruchy ci co musel cely den riesit..
tak sa mu budem radsej venovat alebo sa hnevat na cely svet s nim 😀 zajtra sa citame, dobru nocku a kto sa nahodou vychysta v noci na to, drzim silno palceky..

jurocko na teba budem rano mysliet 😉 daj vediet, ako si dopadla, drzim pasteee papa

claudinka
9. sep 2008

este stastie, ze panelak opakuju zajtra az dvakrat a moj serial na Prime si mozem pozriet kludne aj zajtra na nete.. takze som kludna 😝 urcite mi nic neujde a nic nezmeskam 🙂

klaudinka21
9. sep 2008

ved preto claudi, ty sa nechystas nahodou pomaly na to??? 🙂

klaudinka21
9. sep 2008

no prijemny vecer prajem a hlavne sledovanie:O))))))))paaaa

claudinka
9. sep 2008

klaudi ani nahodou asi 😀 😀 a ani by som dnes velmi nerada, som tak prezrata placiek, ze sa rovno gulam.. dnes by som teda rodit nechcela.. 😠 a zajtra chcem ist rano do tesca nakupit, takze ked tak az poobede, ked si kupim ovocie a napapkam sa ho 🙂

claudinka
9. sep 2008

dobru nocku bruskam 😉

evitkamalicka
9. sep 2008

jurocko kde si?

jurocko
9. sep 2008

ok mam

evitkamalicka
9. sep 2008

akosi sme sa prepali na druhu stranu , kedze baby to uz vzdali o osmej 🙂

jurocko
9. sep 2008

jaaaaj

hodila som nove fotky pred nemocnicou----kukyyy kuk kuk 🙂

evitkamalicka
9. sep 2008

hej pozerala som, pekne brusinko a drzim moc palceky, aby si co najskor mala babulko pri sebe a aby vsetko dobre dopadlo

evitkamalicka
9. sep 2008

idem do postele, rano vstavam do poradne...dobru nocku a drzkaj sa 😉

jurocko
9. sep 2008

dakujem evit,idem si lahnut,drzte palčeky,bojim sa ale verim ze všetko bude ok a rychlo budem mat pri sebe anjielika nasho,uz sa ho nevieme dočkat ako bude vyzerat nas uzliček lasky 😉

sladke snicky a dobre sa vyspinkajteeeee,papa 😎

jurocko
9. sep 2008

dobru aj tebe,papa
😉 😉 🙂

jana303
9. sep 2008

vau to už tu nik asi není ja chodím do porodky už ako na klavír od minulej stredy, štvrtok na krv , piatok na interne, potom v sobotu, výsledky neboli dobré v pondelok na hematologiu mali tam dovolenku tak odber bol až dnes a neviem či bude cisarák alebo nie lebo som vraj stredne řažko anemická hematologička sa rozčulovala že čo do teraz zo mnou nič neriešili až na poslednú chvílu ešte aj ten nával v porodnici no neviem vyzerá to že v piatok by ma už mali hospitalizovat ked do vtedy nebude chciet malý na svet sám a to mi budú asi prv vyvolávat a ak neporodím normálne tak to seknu cisarákom a po cisárskom ma čakajú 5 dní pichania nejakých injekcií heparinu do brucha no normálne sa teším, nebit toho že to všetko je kvoli drobučkému tak sa asi ošalím. 😝

jana303
9. sep 2008

asi ste fakt všetky už v postielke no nič tak prajem brúúúúúúúúú nocku 😖

claudinka
10. sep 2008

Prva prva prva 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre