• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
bre ranko babule :slight_smile:
10. sep 2008 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, ako citam, mas to vesele.. tie behacky po doktoroch Ti vobec nezavidim teda :unamused: ja chodim akurat stvrtky do poradne a neviem si predstavit, ze by som musela lietat ako ty.. uz to vydrz teda tych par dnikov, uvidis, urcite urobia to najlepsie, co len pre Teba a Danielka mozu :wink:

Jurocko myslim na Teba :astonished: :astonished: drz saaaa
10. sep 2008 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes mimoriadne aktivna... uz som stihla umyt riad, vyvesat pradlo... ale kedze som si uz sadla na prdel pred komp tak sa moja aktivita na dnes a asi aj skoncila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2008 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi bre ranecko :wink: juuj super sa ochladilo, jak sa tesim :grinning:

v noci som mala strasne divne sny.. ani nie zle, ani nie dobre, proste divne.. a este k tomu som nezvladla rano vstat a ist dole nakupit na ranajky a spravit drahemu desiatu do robotky, chudacik moj.. tak som mu rychlo len nabalila nakrajanu salamu, papriku, syrceky, paradajky a dole si k tomu bol kupit rozky.. :grinning:
10. sep 2008 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi vcera zacalo tvorit trosku to prve mliecko... som mala na pravej bradavke taky malinky skoro orandzovy fliacik...
10. sep 2008 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi aj taka desiata sa ceni :wink:
10. sep 2008 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi tak s tym riadom si mozeme podat ruky, uz to mam aj ja za sebou :grinning: a placky vcera asi nemali velky uspech, kedze este dnes som ich rano tlacila :unamused: a to mi uz ani nechutia.. :unamused:
ja sa len chystam okolo desiatej - jedenastej ist s kamoskou do Tesca nakupit trosku zasoby a to je vsetko, co dnes spravim :slight_smile: :slight_smile: ako sa citis???
dobre ranko kocendy, ja som len nakukla vas pozdravit bo vecer som sa sem nedostala..chystam sa na poradnu, snad donesiem priaznive spravy :slight_smile:
ja som vdaka tomu pocasiu spala velmi dobre :sunglasses: tie sny ti nezavidim, to cloveka strasne unavi....
ewny drzime palceky na poradnu... mas na niekeho cislo keby nahodou?
10. sep 2008 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som teda spala otrasne, nikdy s tym nemam problem, ale tuto noc?..mala som pocit, ze som kazdych 5 minut hore :angry: :angry: budem dnes nadherna, kukat ako zaba z prachu..
10. sep 2008 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi jake bezpecne opatrenia :grinning: :grinning: :wink:
10. sep 2008 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew, zeby to uz bola nejaka predzvest?
10. sep 2008 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silwie, dakujem..ano mam cislo na nasu bosorecku - claudinku..ale myslim, ze nehrozi aby som ho dnes musela pouzit :slight_smile:
10. sep 2008 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew to nikdy nevies kedy budes musiet bosoracke cislo pouzit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2008 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: mne ani ine smsky tusim nechodia, vzdy, ked mi pipne, niekto porodil :grinning: :grinning:
10. sep 2008 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silwi, ano predzvest, toho ze idem k mojej "uzasnej" doktorke :grinning: :grinning: a caka ma zas kontrolny vyter..boooze, ja budem taka vytretaaaaaa :grinning: :grinning:
my sme si dnes s drahym pri ranajkach pozerali a planovali kedy by sa mal prcek narodit... najoptimalnejsie nam vychdza teraz v piatok/sobotu :grinning:
claudi ja som tiez vcera rano dostala sms od haanky a zacala som citat a manzel sa ma pyta ci to nejaka moja dalsia virtualna kamaratka porodila :grinning:
10. sep 2008 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew, ze vytreta... to bolo dobre :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi, ty sa mas..aspon o vsetkom vies medzi prvymi :slight_smile:

silwi, nooooo bolo by to super keby sa ti nasi krpci aj riadili tym co naplanujeme :slight_smile:
10. sep 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic babulky, idem si este ucesat to hniezdo co mam na hlave, hodim sprchu a hadam aj vyrazime..zatial sa majte pekne..potom sa ozvem :slight_smile:
10. sep 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru,... vcera som ho zacala lakata na lizatka... ale bud nevie co to je alebo lizatka nema rad... dnes skusim cokoladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak pa ew a drz sa :wink:
ew niekto musi byt zavislak jak ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by tu potom ziadna tabulka a aktualne infosky neboli :grinning: drzkaj sa

silvi na sladkosti ho ucis? :grinning: ja na rozky a placky :grinning: :grinning:
10. sep 2008 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi skusam co to da, zacinam podla svojich chuti :sunglasses: ale mozno zaberie ak to nebudem jest ja, tak sa narodi a zacne kricat, ze mamo a co si prestala jest tu cokoladu? :grinning:
10. sep 2008 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi :wink: co mas dnes na plane?
10. sep 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velky vylet do obchodu a mozno zehlenie... alebo odkvecnem pri telke ako vcera :grinning:
10. sep 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty chystas nejake aktivity?
10. sep 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno kuknut vcerajsi panelak v reprize, vylustit jednu krizovku, precitat par starych casti Mamy a ja a tak :grinning:
10. sep 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok