• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
dobré ránko závisláčky... :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi mas to perne na dnes :grinning:
10. sep 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon breeee :wink: este furt si 2 v 1? co to co to? :grinning: sa uz Natalka nehanbi, tak dlho sa neukazat?
ahoj winon... ano priznavam sa... moje meno je Silvia a som zavilsla na MK :grinning:
sama neviem, kedy to vsetko postiham :grinning: :grinning: :grinning:
tak aj ja sa priznavam.. volam sa Claudia a som zavisla na MK :wink:
10. sep 2008 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volám sa Ivana a a som závislá na MK... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

čaute babule...ach claudi ani mi nehovor...už mi je do plaču...

stavila som sa tu na skok...musím hodiť sprch a potom pekne na poradňu...ja by som bola najradšej,keby si ma tam už nechali alebo povedali nech prídem zajtra na príjem...

keby ste vedeli čo včera večer robila malá...tak sa metala v tom brušku ,až som sa bála,že čo sa deje... :unamused: :unamused: :unamused:
10. sep 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winono neboj, vsetko je ok, a dufam, ze si ta tam uz nechaju a do zajtra nam posles sms, ze: ahoj volam sa Natalka vazim....
10. sep 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon neplaaac :angry: vsak to ti snad aj povedia :wink: mojmu drobcovi tiez vcera trosku viac harasilo vecer, som sa nasmiala...
10. sep 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože Silvi ja už by som tak strašne chcela...ja som vôbec nečakala,že to takto dlho bude trvať...

pošlem sms.ale nemám ani na jednu z Vás tč... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
10. sep 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi ,ale to bolo strašne zvláštne...tak sa vzpierala...som myslela,že mi čochvíľa praskne bruško a malá sa nakoniec vyliahne ako kura a nie nerodí... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko prajem baby, čítam že tu robíte priznania o ktorých už dávno vieme :grinning: Ja idem dnes do nemocky do poradne, tak som vás prišla pozrieť len na skok...Lebo ešte idem skočiť do sprchy a dať sa do poriadku aby som sa páčila ujovi doktorovi :grinning:
10. sep 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon ten moj fesacik sa tiez nechysta urcite narodit spodkom, ale zboku bruska ho budu musiet vybrat :grinning:

terezi dobre ranko :wink: dnes sa to tu nejako rozporadnilo :wink: :wink: drzime palceky
10. sep 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez nekecaj, ty si tusila ze sme zavisle? :grinning:
dnes je ozaj nejaky poradnovy den :sunglasses:
A o 12-tej idem do kaderníctva tak sa teším, lebo zas budem aspoň chvíľu pekná :grinning:
No Claudi hej som si všimla že nejako veľa poradní je dneska :wink:
Winona tebe prajem aby si rovno išla na pôrodnú sálu z poradne :wink:
10. sep 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru terez... aj ja dožujem raňajky a šup šup do sprchy..zase bude robiť akrobatické prvky,aby som sa oholila...to je vždy taká groteska... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no claudi...to jr najlepšie keď mi malá nedovolí spať ani na jednom ani na druhom boku...vykope ma ako spľavé decko... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no silwi a som zvedavá,že s akými správami sa budeme vracať z tých poradní... :astonished: :astonished: :astonished:
10. sep 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem terez,ale neviem neviem.... :unamused: :unamused:
10. sep 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no holenie je teraz taka vtipna zalezitost :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
10. sep 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breeee ranko bosorky :grinning:
10. sep 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Winona ako keby som čítala o sebe s tým holením :grinning: tie som veľmi zvedavá ako to zvldánem a na koľkých miestach sa dorežem :sweat_smile: Som sa mala asi radšej včera hovoriť aby to nebolo také čerstvé...
10. sep 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silwi ďakujem za čísielko.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

silwi to teda je... :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mary... ty si dnes ako na tom?
10. sep 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breee ranko mary :wink:
winon, posli dobre spravy potom :wink:
terez mne sa už včera nechcelo,tak to musím dnes...keď si to zase predstavím,tak mi je smiešne...holiť si niečo na čo nevidíš... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
winon bez zrkadla to uz nejde :sweat_smile:
10. sep 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no silwi sms je už uložená v konceptoch...len ešte chýba to najdôležitejšie...miery a čas... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa priznám,že to robím podľa hmatu a nakoniec kontrolujem v zrcátku... :grinning: :grinning: :grinning:
joooj však mužík sa už ponúkal,že ma oholí...ale...z toho mám strach...jaaaaa to viem najlepšie... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok