• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
jaaj baby aj ja to uz chcem mat za sebou a chodit kocarovat
6. sep 2008 o 18:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi viem si predstavit u nas je na buduci tyzden jarmok a jak budem aj ja slintat,hmm dodo bude oslintany aale ve nech si zvyka na sliny:O)))
zuzi tak to dufam ale musi aj claudinka potom ked aj ja:O))))))))))))))))
6. sep 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi ze honin??? to je ako to ja tolko honim? :grinning: :grinning: som teraz pila a normalne som to od smiechu vyplula :grinning: :grinning: aj ja som sa tesila, ze sme vypadli trosku von.. som sa citila jak vo vazeni doma
6. sep 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi ja teraz pri spanku dost slintam :grinning: :grinning: vy nie?
6. sep 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iii claudi mnam mnam moj mi saldkosti nece kupovat len sem tam dostanem lizatko ale to si musim ´´zasluzit´´ :grinning: :grinning: honin?pardon hodin he he
6. sep 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v spanku neslintam ale chrapem ako nikdy predtym :sweat_smile:
6. sep 2008 o 18:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze uz je to na nevydrzanie doma claudi ani ja uz nemozem obsediet a cakat ako dement na spasenie :grinning:
6. sep 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja slintam len ked pride ten moj do postele :grinning: :grinning: :grinning: ale ked nechce ´´dat´´ tak ma to prejde :grinning:
6. sep 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaludi,tak hadam vam to vyjde.. :wink:

inak aj ja gratulujem babatku a nech malinke poslucha a vela papa a kaka :grinning:
6. sep 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, tak pekny vyletik :slight_smile: Dnes viacere vyletujete :slight_smile:
Claudi, dufam, ze bude nieco pekné v telke, normálne sa bojím ist spat :confounded:
6. sep 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka dakujeeem idem sa teda vyvorvanit do tej sprchy hadam nezapadnem a nebudem musiet volat hasicov :grinning: :grinning:
6. sep 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matus tak si budeme do rana pisat, aby si sa nebala :grinning: :grinning: :grinning:

klaudi ja praveze ked spim, tak rano vstanem a taka mlacka je podomnou :grinning: :grinning: to predtym nebyvalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. sep 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam tu super prsi cely den..bude sa dobre spat..a aj vzduch je fasa :wink:
6. sep 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no claudi bohvie co sa ti sniva a cuduj sa svetu :grinning: :grinning:
6. sep 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi sak praveze to.. nic take, z coho by som slintala :grinning: :grinning: bujne sny sa im uz dlho nesnivali :frowning2:

zuzik tak to zaaavidim, u nas je nechutne dusno, ale vyzera to, ze mozno sprchne :grinning: a ja som akurat dala jednu varku prat :grinning:
6. sep 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si lahnut s malinkou..ajojteeee.. :pensive:
6. sep 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda kočky vy ste riadne upísané a ukecané, veď ráno to Tehuľka len založila a vy za celý deň toľko toho stíhate popísať :astonished: Máme niečo nové?
zuzik ahoj :wink:

dala som uz maleho Marka do albumu :wink:
Claudi, žeby sme si dali pisaci maraton? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzi posli aj trosku dazdiku ku nam :slight_smile: aj vy sa dnes tak potite?
6. sep 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatučký je Marko :dizzy_face: jak tam krásne pribúdajú tie nádherné bábatka :slight_smile:
Bože to je super táto stránka, na toto tehotenstvo budem mat peknu spomienku, že sme to tak spolu prežívali, sme tu jak taká jedna rodina :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. sep 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matus kludnee :grinning: :grinning: len dnes? a vcera? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U mňa bola dnes maminka aj s dvoma sestrami, dokonca aj ocino prišiel tak som mala chvíľu aj obavy či budem mať toho dosť na obed...Ale našťastie toho bolo tak akurát :sweat_smile: A pekne boli také zlaté že poumývali všetky okná, aj záclony sme poprali a maminka ich hneď potom aj zavesila naspäť. Aj ostatné riadiace sobotné práce maminka zvládala, tak ani neviem ako sa im potom všetkým poďakujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koláčik bol fajn, dobre sa podaril :grinning:
Ahoj Teri, čo porábaš celý dník?
matus to si pekne povedala, sestricka moja :wink: :wink: ale to mas pravdu, ze je to super vec.. :wink: neviem si predstavit, co by som cele dni bez Kona robila..
6. sep 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezi nechas ich kocikovat raz :wink:
marti,nie my sa nepotime..je tu suoper vzduch..aj mala mi spinka pri otvorenom okne,nech sa nadycha cersteveho uprsaneho vzduchu..mam ju zababusenu jak snehuliaka.. :wink:

tak ajojteeeeeeee a uz to nejak vydrzte s tymi bruskami... :wink:
Maťka dnes bol u nás upratovací deň, ale mňa šetrili ako sa len dalo...No ja som im aspoň obed spravila a upiekla koláčik...Potom ma to teplo tak zmohlo že som si musela poobeda ľahnúť a som aj riadne zaspala...A stále je vonku tak dusno, už by sa mohlo konečne aspoň trochu schladiť
6. sep 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezi zajtra ma sprchnut, tak dufam, ze naozaj sprchne :wink: ale super, ze mas ten velky poriadok za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne je samej doma smutno :frowning2:
6. sep 2008 o 18:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitus sak tu mas naaaas :slight_smile:
6. sep 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok