September 2008 V. Pridajte sa

Kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...
evitkamalicka
6. sep 2008
jaaj baby aj ja to uz chcem mat za sebou a chodit kocarovat
klaudinka21
6. sep 2008
claudi viem si predstavit u nas je na buduci tyzden jarmok a jak budem aj ja slintat,hmm dodo bude oslintany aale ve nech si zvyka na sliny😮)))
zuzi tak to dufam ale musi aj claudinka potom ked aj ja😮))))))))))))))))
claudinka
6. sep 2008
klaudi ze honin??? to je ako to ja tolko honim? 😃 😃 som teraz pila a normalne som to od smiechu vyplula 😃 😃 aj ja som sa tesila, ze sme vypadli trosku von.. som sa citila jak vo vazeni doma
claudinka
6. sep 2008
klaudi ja teraz pri spanku dost slintam 😃 😃 vy nie?
klaudinka21
6. sep 2008
iii claudi mnam mnam moj mi saldkosti nece kupovat len sem tam dostanem lizatko ale to si musim ´´zasluzit´´ 😃 😃 honin?pardon hodin he he
evitkamalicka
6. sep 2008
ja v spanku neslintam ale chrapem ako nikdy predtym :-N
klaudinka21
6. sep 2008
ze uz je to na nevydrzanie doma claudi ani ja uz nemozem obsediet a cakat ako dement na spasenie 😃
klaudinka21
6. sep 2008
ja slintam len ked pride ten moj do postele 😃 😃 😃 ale ked nechce ´´dat´´ tak ma to prejde 😃
zuzana1710
6. sep 2008
kaludi,tak hadam vam to vyjde.. 😉

inak aj ja gratulujem babatku a nech malinke poslucha a vela papa a kaka 😃
martinna78
6. sep 2008
klaudi, tak pekny vyletik 🙂 Dnes viacere vyletujete 🙂
Claudi, dufam, ze bude nieco pekné v telke, normálne sa bojím ist spat :-S
klaudinka21
6. sep 2008
matka dakujeeem idem sa teda vyvorvanit do tej sprchy hadam nezapadnem a nebudem musiet volat hasicov 😃 😃
claudinka
6. sep 2008
matus tak si budeme do rana pisat, aby si sa nebala 😃 😃 😃

klaudi ja praveze ked spim, tak rano vstanem a taka mlacka je podomnou 😃 😃 to predtym nebyvalo :-p 😃
zuzana1710
6. sep 2008
nam tu super prsi cely den..bude sa dobre spat..a aj vzduch je fasa 😉
klaudinka21
6. sep 2008
no claudi bohvie co sa ti sniva a cuduj sa svetu 😃 😃
claudinka
6. sep 2008
klaudi sak praveze to.. nic take, z coho by som slintala 😃 😃 bujne sny sa im uz dlho nesnivali 😞

zuzik tak to zaaavidim, u nas je nechutne dusno, ale vyzera to, ze mozno sprchne 😃 a ja som akurat dala jednu varku prat 😃
zuzana1710
6. sep 2008
idem si lahnut s malinkou..ajojteeee.. |-|
terezicka
6. sep 2008
No teda kočky vy ste riadne upísané a ukecané, veď ráno to Tehuľka len založila a vy za celý deň toľko toho stíhate popísať :-o Máme niečo nové?
claudinka
6. sep 2008
zuzik ahoj 😉

dala som uz maleho Marka do albumu 😉
martinna78
6. sep 2008
Claudi, žeby sme si dali pisaci maraton? 😃 :-p
Zuzi posli aj trosku dazdiku ku nam 🙂 aj vy sa dnes tak potite?
martinna78
6. sep 2008
zlatučký je Marko x-) jak tam krásne pribúdajú tie nádherné bábatka 🙂
Bože to je super táto stránka, na toto tehotenstvo budem mat peknu spomienku, že sme to tak spolu prežívali, sme tu jak taká jedna rodina 🙂 😉 x-) x-)
claudinka
6. sep 2008
matus kludnee 😃 😃 len dnes? a vcera? :-p
terezicka
6. sep 2008
U mňa bola dnes maminka aj s dvoma sestrami, dokonca aj ocino prišiel tak som mala chvíľu aj obavy či budem mať toho dosť na obed...Ale našťastie toho bolo tak akurát :-N A pekne boli také zlaté že poumývali všetky okná, aj záclony sme poprali a maminka ich hneď potom aj zavesila naspäť. Aj ostatné riadiace sobotné práce maminka zvládala, tak ani neviem ako sa im potom všetkým poďakujem :-p Koláčik bol fajn, dobre sa podaril 😃
martinna78
6. sep 2008
Ahoj Teri, čo porábaš celý dník?
claudinka
6. sep 2008
matus to si pekne povedala, sestricka moja 😉 😉 ale to mas pravdu, ze je to super vec.. 😉 neviem si predstavit, co by som cele dni bez Kona robila..
claudinka
6. sep 2008
terezi nechas ich kocikovat raz 😉
zuzana1710
6. sep 2008
marti,nie my sa nepotime..je tu suoper vzduch..aj mala mi spinka pri otvorenom okne,nech sa nadycha cersteveho uprsaneho vzduchu..mam ju zababusenu jak snehuliaka.. 😉

tak ajojteeeeeeee a uz to nejak vydrzte s tymi bruskami... 😉
terezicka
6. sep 2008
Maťka dnes bol u nás upratovací deň, ale mňa šetrili ako sa len dalo...No ja som im aspoň obed spravila a upiekla koláčik...Potom ma to teplo tak zmohlo že som si musela poobeda ľahnúť a som aj riadne zaspala...A stále je vonku tak dusno, už by sa mohlo konečne aspoň trochu schladiť
claudinka
6. sep 2008
terezi zajtra ma sprchnut, tak dufam, ze naozaj sprchne 😉 ale super, ze mas ten velky poriadok za sebou :-p
evitkamalicka
6. sep 2008
baby mne je samej doma smutno 😞
claudinka
6. sep 2008
evitus sak tu mas naaaas 🙂