September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
6. sep 2008

jaaj baby aj ja to uz chcem mat za sebou a chodit kocarovat

klaudinka21
6. sep 2008

claudi viem si predstavit u nas je na buduci tyzden jarmok a jak budem aj ja slintat,hmm dodo bude oslintany aale ve nech si zvyka na sliny:O)))
zuzi tak to dufam ale musi aj claudinka potom ked aj ja:O))))))))))))))))

claudinka
6. sep 2008

klaudi ze honin??? to je ako to ja tolko honim? 😀 😀 som teraz pila a normalne som to od smiechu vyplula 😀 😀 aj ja som sa tesila, ze sme vypadli trosku von.. som sa citila jak vo vazeni doma

claudinka
6. sep 2008

klaudi ja teraz pri spanku dost slintam 😀 😀 vy nie?

klaudinka21
6. sep 2008

iii claudi mnam mnam moj mi saldkosti nece kupovat len sem tam dostanem lizatko ale to si musim ´´zasluzit´´ 😀 😀 honin?pardon hodin he he

evitkamalicka
6. sep 2008

ja v spanku neslintam ale chrapem ako nikdy predtym 😅

klaudinka21
6. sep 2008

ze uz je to na nevydrzanie doma claudi ani ja uz nemozem obsediet a cakat ako dement na spasenie 😀

klaudinka21
6. sep 2008

ja slintam len ked pride ten moj do postele 😀 😀 😀 ale ked nechce ´´dat´´ tak ma to prejde 😀

zuzana1710
6. sep 2008

kaludi,tak hadam vam to vyjde.. 😉

inak aj ja gratulujem babatku a nech malinke poslucha a vela papa a kaka 😀

martinna78
6. sep 2008

klaudi, tak pekny vyletik 🙂 Dnes viacere vyletujete 🙂
Claudi, dufam, ze bude nieco pekné v telke, normálne sa bojím ist spat 😖

klaudinka21
6. sep 2008

matka dakujeeem idem sa teda vyvorvanit do tej sprchy hadam nezapadnem a nebudem musiet volat hasicov 😀 😀

claudinka
6. sep 2008

matus tak si budeme do rana pisat, aby si sa nebala 😀 😀 😀

klaudi ja praveze ked spim, tak rano vstanem a taka mlacka je podomnou 😀 😀 to predtym nebyvalo 😝 😀

zuzana1710
6. sep 2008

nam tu super prsi cely den..bude sa dobre spat..a aj vzduch je fasa 😉

klaudinka21
6. sep 2008

no claudi bohvie co sa ti sniva a cuduj sa svetu 😀 😀

claudinka
6. sep 2008

klaudi sak praveze to.. nic take, z coho by som slintala 😀 😀 bujne sny sa im uz dlho nesnivali ☹

zuzik tak to zaaavidim, u nas je nechutne dusno, ale vyzera to, ze mozno sprchne 😀 a ja som akurat dala jednu varku prat 😀

zuzana1710
6. sep 2008

idem si lahnut s malinkou..ajojteeee.. 😔

terezicka
6. sep 2008

No teda kočky vy ste riadne upísané a ukecané, veď ráno to Tehuľka len založila a vy za celý deň toľko toho stíhate popísať 😲 Máme niečo nové?

claudinka
6. sep 2008

zuzik ahoj 😉

dala som uz maleho Marka do albumu 😉

martinna78
6. sep 2008

Claudi, žeby sme si dali pisaci maraton? 😀 😝
Zuzi posli aj trosku dazdiku ku nam 🙂 aj vy sa dnes tak potite?

martinna78
6. sep 2008

zlatučký je Marko 😵 jak tam krásne pribúdajú tie nádherné bábatka 🙂
Bože to je super táto stránka, na toto tehotenstvo budem mat peknu spomienku, že sme to tak spolu prežívali, sme tu jak taká jedna rodina 🙂 😉 😵 😵

claudinka
6. sep 2008

matus kludnee 😀 😀 len dnes? a vcera? 😝

terezicka
6. sep 2008

U mňa bola dnes maminka aj s dvoma sestrami, dokonca aj ocino prišiel tak som mala chvíľu aj obavy či budem mať toho dosť na obed...Ale našťastie toho bolo tak akurát 😅 A pekne boli také zlaté že poumývali všetky okná, aj záclony sme poprali a maminka ich hneď potom aj zavesila naspäť. Aj ostatné riadiace sobotné práce maminka zvládala, tak ani neviem ako sa im potom všetkým poďakujem 😝 Koláčik bol fajn, dobre sa podaril 😀

martinna78
6. sep 2008

Ahoj Teri, čo porábaš celý dník?

claudinka
6. sep 2008

matus to si pekne povedala, sestricka moja 😉 😉 ale to mas pravdu, ze je to super vec.. 😉 neviem si predstavit, co by som cele dni bez Kona robila..

claudinka
6. sep 2008

terezi nechas ich kocikovat raz 😉

zuzana1710
6. sep 2008

marti,nie my sa nepotime..je tu suoper vzduch..aj mala mi spinka pri otvorenom okne,nech sa nadycha cersteveho uprsaneho vzduchu..mam ju zababusenu jak snehuliaka.. 😉

tak ajojteeeeeeee a uz to nejak vydrzte s tymi bruskami... 😉

terezicka
6. sep 2008

Maťka dnes bol u nás upratovací deň, ale mňa šetrili ako sa len dalo...No ja som im aspoň obed spravila a upiekla koláčik...Potom ma to teplo tak zmohlo že som si musela poobeda ľahnúť a som aj riadne zaspala...A stále je vonku tak dusno, už by sa mohlo konečne aspoň trochu schladiť

claudinka
6. sep 2008

terezi zajtra ma sprchnut, tak dufam, ze naozaj sprchne 😉 ale super, ze mas ten velky poriadok za sebou 😝

evitkamalicka
6. sep 2008

baby mne je samej doma smutno ☹

claudinka
6. sep 2008

evitus sak tu mas naaaas 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre