• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
Aha, tak som zle pochopila. :sweat_smile: Samozrejme oblecko z porodnice... Snazila som sa zbalit co najmenej a aj tak mi manzelik smeje ze ci idem na mesiac ked si beriem taku velku tasku. Ja si nemyslim, ze je taka velka :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ved aj tak to ja nebudem nosit :grinning: .

Kramy, fuuuj. Vobec sa netesim po takej dlhej dobe, dufam ze uz nebudu take bolestive ako pred tehotenstvom :unamused: .

Klaudi, to mi stale hovori manzelik, ze mlieko na to pomaha. Lenze mi mlieko nechuti, ale davam si aspon poharik. :wink:
10. sep 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukate to stv2? zaujimave to je :wink:
10. sep 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee ja by som dokazala aj cely den pit len mlieko ale to by sme skrachovali:O)))) ked si kupime cely karton tak mi to vydrzi max.tyzden a potom mozme ist zase kupovat:O)))ja som sa tiez snazila zballit co najmenej ale to sa neda aj to treba aj to treba a ked tam budem tyzden tak ti treba aj primnerene veci na to .. no hruuza
10. sep 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o com to je? ja si kuknem na nete potom ak sa bude dat..claudi referuj :wink:
10. sep 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi rozpravaju o splodeni babatka.. co sa vsetko s tymi spermiami a vajickami deje, preco vznikaju dvojicky a vselico o DNA, chromozonoch a veciach, ktorym vsetkym nerozumiem :grinning: :grinning:
10. sep 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja by som mala chystat veci pre drobceka, do druhej tasky :sweat_smile: . Ale myslim si, ze manzelik nebude mat s tym problemy keby tam nieco chybalo a ktore si ma vziat.

Claudi, ved to nie je strasne, ze si vyhadzana...Ja mam na nohach a na tvari, ale kaslem na to ako vyzeram.
10. sep 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne , ja som sa toho napocuvala v skole :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne asi na kozku toto tehu prospieva, nemam ani jeden pupak a kozka hladka ako detska prdelka :sweat_smile:
10. sep 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skreci ja som praveze bola taka rada, na zaciatku tehu uuplne super, a teraz posledne asi dva mesiace konecna.. a hlavne posledny tyzden, normalne cely chrbat, tvar, ramena, dekolt, prsia, brusko, dokonca aj na usiach :grinning:
10. sep 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vlasy mam ovela horsej kvality.. :unamused: vsetko vyzera na dievcatko :grinning: :grinning:

klaudi mnoo a teraz vysvetluje o umelych oplodneniach, ako sa to velmi zdokonalilo v poslednych rokoch vsetko..
10. sep 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja kamoska bola na umelom chuda az na treti krat sa podarilo ,ale stalo to za to lebo malinky fiflip je hrozne podarenie dieta:O))))
10. sep 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som si pustila telku...

Za tyzden minut karton mlieka, fuha. Tak to ste dobre :wink: . Ja radsej robim ovocne koktejly, kakao, krupicku a puding ako keby som mala pit samotne mlieko.
10. sep 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz tam mudry ujo vysvetlil, co je mimomaternicove tehotenstvo.. pekne to tam hovoria, tak zrozumitelne a pekne to aj nazorne ukazuju.. :slight_smile: mam rada taketo realne dokumenty, ktorym rozumiem a nieco mi daju :slight_smile:
10. sep 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi je smutne, kolko zien sa snazi otehotniet a nedari sa im dlhe roky.. a niekto ako ja nahodne otehotnie hned na supu :slight_smile:
10. sep 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadam mi potom mala bude pit mlieko ked bude velka nie ze ju teraz prepijem mliekom a potom mi bude hovorit ze fuuuj mlieko:O))))krupicku mnaam vcer mi spravil mangel a urobil mi dva taniere aby som mla aj na ranajky.hmmm to je raz dobra vec, ale len ked mi to niekto urobi leno po prve mne sa nechce a odo mna to tak uz potom nechuti:O))))))))))))))))
10. sep 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak je to zazrak a nepochopitelne, ako sa z nicoho vie vytvorit novy zivot.. normalne kosti, koza, oci.. pre mna uuplne uzasne nieco.. sak tam tolko toho musi vzniknut pekne postupne po poriadku.. uzas
10. sep 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mam aj ja rada claudi:O))) hlevne ked tomu rozumiem:O)noo ked otehotnie na rpvy raz je to oka, my sme sa snazili vyse roka aby bola mala vevericka az pot roku sa nam podarilo:O)chvalabohu
jaaj akurat si robim tabulku tlakov co mi kazal doky som zveava co mi na to v paitok povie :grinning:
10. sep 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi tak ja mliecko skoro vobec nepijem.. za cele tehu dokopy mozno liter som vypila a dve krupicove kase :grinning: a mne to uz nechuti taka odstata.. len cerstvu spapam :slight_smile:

ako embryo rastie, podoba sa na rybu, obojzivelnika i plaza - kokso nechapem z toho
claudi a v podstate za tak kratky cas. cooo??
klaudi proste supa.. teraz ma to uplne dostalo, jak to v tej telke kukam.. :grinning:
10. sep 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule...tak ja som to dnes celkom rýchlo obehla...takže plán nesledovný...ak neporodíme do piatku...kontrolný uzv - prietoky...ak sa to nepohne ani do pondelka rána,tak hor sa na príjem...pomóooooc...to mám čakať do pondelka????? nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
10. sep 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este sedem dniiiiiiiiiiiiiiiii.....................hadam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
To aj mne hovorila mamina, ze co som robila ked odrazu mam tolko vyrazok na tvari...A potom mi zahlasila, ze to bude dievcatko :grinning: . To su ale blbe hormony...Aj vlasy mam divne :confused: . Uz sa tesim ako po porode budem vyzerat :sweat_smile: , ale bude mi fuk ked uvidim nase male babatko :dizzy_face: .
winona zasuskaj si a mozno sa to pohne.jaaaj inak ahoooj :sweat_smile:
10. sep 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi ja by som si aj...ale ten môj nechce....sa bojí.... dilinko... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja len dufam ze to tak nie je u kazdej maminy za dievcatko berie mame krasu lebo to by u mna znamenal opak ked nemam ziadne problemy :confounded: :confounded: :confounded:
10. sep 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon lepsie ked sa boji ako ked ako ten moj dnes rano povedal ze sa mu nechce...som myslela ze ma rozhodi od zlosti a tak by som si dala :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
10. sep 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tak skus gumkaca :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, je to take zvlastne ked z vajicka a spermie vznikne nieco take :sweat_smile: ...

Winoni, a na kolko si otvorena ked este mas cakat do pondelka? :confused:
10. sep 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to čo ide na STV2 je naozaj krásny dokument...ja som to minule pozerala...nakoniec pôrod..som sa normálne rozplakala,keď sa to malé narodilo... :pensive: :pensive: :pensive:
10. sep 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok