September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

skrecok
10. sep 2008

Aha, tak som zle pochopila. 😅 Samozrejme oblecko z porodnice... Snazila som sa zbalit co najmenej a aj tak mi manzelik smeje ze ci idem na mesiac ked si beriem taku velku tasku. Ja si nemyslim, ze je taka velka 😝 . Ved aj tak to ja nebudem nosit 😀 .

Kramy, fuuuj. Vobec sa netesim po takej dlhej dobe, dufam ze uz nebudu take bolestive ako pred tehotenstvom 😒 .

Klaudi, to mi stale hovori manzelik, ze mlieko na to pomaha. Lenze mi mlieko nechuti, ale davam si aspon poharik. 😉

claudinka
10. sep 2008

kukate to stv2? zaujimave to je 😉

klaudinka21
10. sep 2008

jeee ja by som dokazala aj cely den pit len mlieko ale to by sme skrachovali:O)))) ked si kupime cely karton tak mi to vydrzi max.tyzden a potom mozme ist zase kupovat:O)))ja som sa tiez snazila zballit co najmenej ale to sa neda aj to treba aj to treba a ked tam budem tyzden tak ti treba aj primnerene veci na to .. no hruuza

klaudinka21
10. sep 2008

o com to je? ja si kuknem na nete potom ak sa bude dat..claudi referuj 😉

claudinka
10. sep 2008

klaudi rozpravaju o splodeni babatka.. co sa vsetko s tymi spermiami a vajickami deje, preco vznikaju dvojicky a vselico o DNA, chromozonoch a veciach, ktorym vsetkym nerozumiem 😀 😀

skrecok
10. sep 2008

Aj ja by som mala chystat veci pre drobceka, do druhej tasky 😅 . Ale myslim si, ze manzelik nebude mat s tym problemy keby tam nieco chybalo a ktore si ma vziat.

Claudi, ved to nie je strasne, ze si vyhadzana...Ja mam na nohach a na tvari, ale kaslem na to ako vyzeram.

klaudinka21
10. sep 2008

no pekne , ja som sa toho napocuvala v skole 😝 😝

klaudinka21
10. sep 2008

no mne asi na kozku toto tehu prospieva, nemam ani jeden pupak a kozka hladka ako detska prdelka 😅

claudinka
10. sep 2008

skreci ja som praveze bola taka rada, na zaciatku tehu uuplne super, a teraz posledne asi dva mesiace konecna.. a hlavne posledny tyzden, normalne cely chrbat, tvar, ramena, dekolt, prsia, brusko, dokonca aj na usiach 😀

claudinka
10. sep 2008

aj vlasy mam ovela horsej kvality.. 😒 vsetko vyzera na dievcatko 😀 😀

klaudi mnoo a teraz vysvetluje o umelych oplodneniach, ako sa to velmi zdokonalilo v poslednych rokoch vsetko..

klaudinka21
10. sep 2008

aj moja kamoska bola na umelom chuda az na treti krat sa podarilo ,ale stalo to za to lebo malinky fiflip je hrozne podarenie dieta:O))))

skrecok
10. sep 2008

Uz som si pustila telku...

Za tyzden minut karton mlieka, fuha. Tak to ste dobre 😉 . Ja radsej robim ovocne koktejly, kakao, krupicku a puding ako keby som mala pit samotne mlieko.

claudinka
10. sep 2008

teraz tam mudry ujo vysvetlil, co je mimomaternicove tehotenstvo.. pekne to tam hovoria, tak zrozumitelne a pekne to aj nazorne ukazuju.. 🙂 mam rada taketo realne dokumenty, ktorym rozumiem a nieco mi daju 🙂

claudinka
10. sep 2008

klaudi je smutne, kolko zien sa snazi otehotniet a nedari sa im dlhe roky.. a niekto ako ja nahodne otehotnie hned na supu 🙂

klaudinka21
10. sep 2008

hadam mi potom mala bude pit mlieko ked bude velka nie ze ju teraz prepijem mliekom a potom mi bude hovorit ze fuuuj mlieko:O))))krupicku mnaam vcer mi spravil mangel a urobil mi dva taniere aby som mla aj na ranajky.hmmm to je raz dobra vec, ale len ked mi to niekto urobi leno po prve mne sa nechce a odo mna to tak uz potom nechuti:O))))))))))))))))

claudinka
10. sep 2008

aj tak je to zazrak a nepochopitelne, ako sa z nicoho vie vytvorit novy zivot.. normalne kosti, koza, oci.. pre mna uuplne uzasne nieco.. sak tam tolko toho musi vzniknut pekne postupne po poriadku.. uzas

klaudinka21
10. sep 2008

to mam aj ja rada claudi:O))) hlevne ked tomu rozumiem:O)noo ked otehotnie na rpvy raz je to oka, my sme sa snazili vyse roka aby bola mala vevericka az pot roku sa nam podarilo:O)chvalabohu
jaaj akurat si robim tabulku tlakov co mi kazal doky som zveava co mi na to v paitok povie 😀

claudinka
10. sep 2008

klaudi tak ja mliecko skoro vobec nepijem.. za cele tehu dokopy mozno liter som vypila a dve krupicove kase 😀 a mne to uz nechuti taka odstata.. len cerstvu spapam 🙂

ako embryo rastie, podoba sa na rybu, obojzivelnika i plaza - kokso nechapem z toho

klaudinka21
10. sep 2008

claudi a v podstate za tak kratky cas. cooo??

claudinka
10. sep 2008

klaudi proste supa.. teraz ma to uplne dostalo, jak to v tej telke kukam.. 😀

winona24
10. sep 2008

caute babule...tak ja som to dnes celkom rýchlo obehla...takže plán nesledovný...ak neporodíme do piatku...kontrolný uzv - prietoky...ak sa to nepohne ani do pondelka rána,tak hor sa na príjem...pomóooooc...to mám čakať do pondelka????? nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

klaudinka21
10. sep 2008

este sedem dniiiiiiiiiiiiiiiii.....................hadam 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

skrecok
10. sep 2008

To aj mne hovorila mamina, ze co som robila ked odrazu mam tolko vyrazok na tvari...A potom mi zahlasila, ze to bude dievcatko 😀 . To su ale blbe hormony...Aj vlasy mam divne 😕 . Uz sa tesim ako po porode budem vyzerat 😅 , ale bude mi fuk ked uvidim nase male babatko 😵 .

klaudinka21
10. sep 2008

winona zasuskaj si a mozno sa to pohne.jaaaj inak ahoooj 😅

winona24
10. sep 2008

klaudi ja by som si aj...ale ten môj nechce....sa bojí.... dilinko... 😀 😀 😀 😀

klaudinka21
10. sep 2008

no ja len dufam ze to tak nie je u kazdej maminy za dievcatko berie mame krasu lebo to by u mna znamenal opak ked nemam ziadne problemy 😖 😖 😖

klaudinka21
10. sep 2008

winon lepsie ked sa boji ako ked ako ten moj dnes rano povedal ze sa mu nechce...som myslela ze ma rozhodi od zlosti a tak by som si dala 😀 😀 😀 😵

klaudinka21
10. sep 2008

ale tak skus gumkaca 😀 😀 😀

skrecok
10. sep 2008

Veru, je to take zvlastne ked z vajicka a spermie vznikne nieco take 😅 ...

Winoni, a na kolko si otvorena ked este mas cakat do pondelka? 😕

winona24
10. sep 2008

baby to čo ide na STV2 je naozaj krásny dokument...ja som to minule pozerala...nakoniec pôrod..som sa normálne rozplakala,keď sa to malé narodilo... 😔 😔 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre